دانلود رايت وتبادل بازيهاي xbox براي برو بچ غرب تهران

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
سلام دوستان
با اجازه مدیریت این بخش
من این تاپیکو با این منظور زدم تا با هزینه کمتر و وقت کمتری بیشترین بازیا در دسترسه ما باشه.
البته من اين موضوع رو تو تاژيك تبادل بازي عنوان كردم ولي فكر كنم اونجا جاش نبود اخه من منظورم رايت كردن براي همديگست نه اينكه dvd خودمونو عوض كنيم.
دوستانی که رایتر دارن بیان و لیست بازیاشونو اعلام کنن تا اگه کسی راغب بود وعنوانیرو داشت که کسه دیگه ای میخواست واسه همدیگه رایت و ارسال کنن . من خودم سمت غرب تهرانم سمت قصرالدشت بچه های دیگه هم که میخوان لیستشونو اعلام کنن بگن از کجان تا هزینه ارسال زیاد نشه.
هر dvd خام 2500 تقریبا قیمتشه وهزینه پیک تقریبا 2500 تا 3000 که تقسیم بر دو بین طرفین میشه پس یه بازی تقریبا قیمتش 4000 میفته حالا اگه تعدادای درخواست بیشتر باشه این قیمت تا 3000 هم پایین میاد نتیجه این که دوستان سعی کنن تا حد اقل 3 عنوان رد بدل کنن تا واسشون به سرفه باشه.
ضمنا من دستگاهم پاله رایترم هم pioneer هستش .
یه موضوع دیگرو هم بگم که من دسترسی به اینترنت پر سرعت دارم با سرعت 512 بدو ن محدودیت و اکثر بازیام رو خودم دانلود کردم اگه این تاپیک پا بگیره میتونم بازیایی رو که دوستان میخوان و نداریم رو براشون دانلود و با هم معاوضه کنیم . ویا اونایی که اینترنت پر سرعت دارن اعلام کنن که کدوم بازیرو دارن دانلود میکنن تا بقیه دانلود نکنن و عنوانهای بیشتری دانلود و معاوضه بشه .

تمام بازیای من پا و یا فری هستن البته یه لیست با جزئیات بیشتر دارم درست میکنم که میزارمش اینجا.

دوستان هنگام اعلام لیست حتما ریجن و اینکه بازی تو لایو داره یا نداره و منطقه خودشونو بگن.
دوستان اگه پیشنهاد بهتری دارن بگن تا استفاده کنیم.

آخرین ویرایش:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دوست عزيز ميشه بگي بازيارو از كدوم سايت دانلود ميكني چون واقعا خيلي زور داره آدم 7 گيگ دانلود كنه و 2500 هم ديسك بگيره و رايت كنه و دستگاه اجرا نكنه ، منظورم اينه كه ميخوام دانلود رو شروع كنم بشرطي كه 100% از صحت آن فايل مطمئن باشم . ممنون ميشم راهنمائي كني در ضمن من هم تقريبا غرب تهران هستم خوشحال ميشم همكاري كنيم . موفق باشي

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزيز ميشه بگي بازيارو از كدوم سايت دانلود ميكني چون واقعا خيلي زور داره آدم 7 گيگ دانلود كنه و 2500 هم ديسك بگيره و رايت كنه و دستگاه اجرا نكنه ، منظورم اينه كه ميخوام دانلود رو شروع كنم بشرطي كه 100% از صحت آن فايل مطمئن باشم . ممنون ميشم راهنمائي كني در ضمن من هم تقريبا غرب تهران هستم خوشحال ميشم همكاري كنيم . موفق باشي

دانیال جان شما به من پیغام خصوصی بده تا راهنماییت کنم برای دانلود بازی ها و این که رایتشون کنی. ;)
خیلی راحته...الان من در حال دانلود کردن Bad Company هستم.

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
سلام دوست عزي من بيشتر از www.webpunkt.ru لينك دانلود از رپيد شير رو ميگيرم بعد دانلود ميكنم .
ليستتو بزار اگه عنواني بو د كه از ليت منم خواستي بگو ضمنا دو ستاني كه واسه اين موضوع پا هستن بازيه ut3 رو من دارم ميگيرم ديگه اونا دانلودش نكنن

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اقا يکی ديگه هم يه همچين تاپيکی زد و اريا جان گفت از این به بعد هر منطقه تهران يه تاپيک بايد داشته باشه و تاپيکو قفل کرد لطفا ديگه از اینجور تاپيکا نزنيد ;);)

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
دانیال جان شما به من پیغام خصوصی بده تا راهنماییت کنم برای دانلود بازی ها و این که رایتشون کنی. ;)
خیلی راحته...الان من در حال دانلود کردن Bad Company هستم.

دوست عزيز من اين بازيو دانلود كردم اگه خواستي دارمش نسخه پال ليستمم بالا زدم اگه خواستي بگو واسه هم رايت كنيم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزيز من اين بازيو دانلود كردم اگه خواستي دارمش نسخه پال ليستمم بالا زدم اگه خواستي بگو واسه هم رايت كنيم

من این نسخه رو دارم دانلود می کنم الان.در ضمن بنده بوشهر هستم.
لیستت رو ببر تو تاپیک تبادل بازی ها بذار بهتره... ;)
مدیران الان میان اینجا رو قفل می کنن.

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
اقا يکی ديگه هم يه همچين تاپيکی زد و اريا جان گفت از این به بعد هر منطقه تهران يه تاپيک بايد داشته باشه و تاپيکو قفل کرد لطفا ديگه از اینجور تاپيکا نزنيد ;);)

دوست عزيز تاپيك با اين موضوع من نديدم
من اين تاپيكو زدم كه هزينه خريد بازيا كم شه ضمنا اكه تعداد معاوضه ها زياد باشه واسه هر جايه تهران كه باشه به صرفه است.

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
دوستان به ليست بالا
56 Unreal Tournament 3 Free Ok
57 Naruto Rise Of A Ninja Free Ok
هم اضافه شد
عنوان بعدي كه داره دانلود ميشه Super bike 08 هستش

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
سلام خدمت دوستان
میخواستم عرض کنم اگر دوستان دیسک ورباتیم خواستند در خدمتشون هستم:love::biggrin1:

دوست عزيز من نيت ايجاد فروشگاه ندارم اگه بالا رو بخوني هدفم رو از اينكار نوشتم
من اين تاپيكو زدم تا كسايي كه رايتر دارن و ميتونن رايت كنن واسه هم رايت كنن تا با هزينه كمتر بازيه بيشتري داشته باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر