دامین و هاستینگ

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام
من یه سوال دارم گفتم یه تاپیک مرجع بزنم که بعد ار منم ملت سوالاشونو اینجا بپرسن.
من می خوام یه وبسایت راه بندازم...
چند تا سوال دارم...
فرض :
یه چیزی مثل یه سایت دوست یابی (مثل 360 و FB و...) که هر نفر یه Page داره واسه خودش و تو اون می تونه عکس آپلود کنه ، خبر بنویسه (Blog داشته باشه) و مردم بتونن عضو خبرنامه ی E-Mailـیی شخص مورد نظرشون بشن. حالا این وسط Admin ها هم بتونن به تمام User و Pass ها دسترسی داشته باشن و بتونن چیزهایی رو دستکاری یا کنترل کنن.
بشه برای دسترسی افراد پکیج تعریف کرد که مثلا یکی می تونه 3 تا عکس قرار بده و یکی دیگه می تونه 10 تا عکس قرار بده.
بعد بشه Blog هارو تو صفحه ی اول به صورت موضوعی جدا کرد.
سایت رو هم با 5000 عضو در نظر بگیرید که هر کدوم می تونن 10 مگابایت عکس و اطلاعات قرار بدن و سایت هم روزانه 15000 بازدید کننده داشته باشه.
حکم :
1. این سایت چه نوع پکیج هاست می خواد ؟ چقدر فضا ؟ چقدر پهنای باند ؟ هزینه ی سالیانش چقدره ؟
2. طراحی این سایت و راه اندازیش چقدر هزینه داره ؟
3. کسی هست که در زمینه ی طراحی و اداره ی وبسایت حرفه ای باشه و بتونه برام کاراش رو انجام بده و خاصه همه جوره هوای من و شریکامو داشته باشه ؟

آخرین ویرایش:

sina680631

کاربر سایت
Sep 12, 2009
3
سلام. آقا این سایتی که می خوای بزنی خیلی خفن میشه و باید بری سراغ یه طراح خیلی حرفه ای . هاستش هم باید حجم بالایی داشته باشه و از نظر سرعت هم بالا باشه. همچنین نباید محدودیتی واسه پهنای باند ویا ترافیک ماهیانه داشته باشه.واسه همچین هاستی طرفای هر گیگ 100,000 تومن باید خرج کنی(ارزونتر هم هست اما یا سرعت پایینه یا محدودیت دارن,یه سرچ بزن ببین).اما >>>
من یکی از عامل های فروش مستقیم هاست سایبر جایا هستم
و چون مستقیم از سرور می خرم می تونم با قیمت هر گیگ برای یک سال 30,000 تومن در اختیارت قرار بدم . اگه خواستی ایمیل بزن تا واست بخرم
مشخصات هاست رو از اینجا ببین و بترک :biggrin1: www.bilbilak.net/syber.aspx
در ضمن چون شما حجم بالا می خوای تخفیف هم می خوره
اگه سوال داشتی ایمیل بزن info@bilbilak.net
خواستی خرید کنی و عجله داشتی زنگ بزن 09362109876 سینا هستم
واسه طراحی هم میشناسم افرادی رو اما قیمتش رو نمی دونم.فقط می تونم معرفی کنم شما رو بهشون(قول هم نمی دم که واسه طراحی سرتون کلاه نزارن :-")

sina680631

کاربر سایت
Sep 12, 2009
3
پیشنهاد

در ضمن پیشنهاد می کنم که هاست رو از طراح سایت نخری چون ارزونترین هاست رو بهت میده که بیشتر گیر خودش بیاد. یا از افرانتوورک بخر www.afranetwork.com چون توی شرکت های ایرانی ارزونترینه. سرعتشم شنیدم بدک نیست, ولی خوب لینوکسه به پای سایبر جایا که نمیرسه , یا به من بگو یکی دو روزه واست ردیفش می کنم

sina680631

کاربر سایت
Sep 12, 2009
3
برای همچین سایتی بهتره از یه فضای متوسط شروع کرد .من 8 گیک ایمیل و 8 گیگ فضای طراحی رو پیشنهاد می کنم که بعد یواش یواش که سایت خفن تر شد فضای طراحی هم بالاتر بره که هزینه ای این 16 گیگ زیر 480 تومن میشه . واسه طراحی هم بستگی به انصاف طراح داره.اگه مثل من با انصاف باشه:) فک کنم یه همچین چیزی رو با طرفای 700 تومن بتونه راه بندازه.من که فقط سایت های نسبتا ساده رو طراحی میکنم و کمتر از 60 تومن پول میگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر