BaziCenter

Administrator
Mar 28, 2016
113
انتظارها نهایتا به سر رسید و موفقیت های شماره اول Konami را مجاب کرد تا نسخه دوم این مجموعه را نیز منتشر کند. نسخه دوم بازی در سال 2001 برای کنسول PS2 منتشر شد. داستان و سناریو بازی باعث حیرت همگان شد. برخلاف تصور طرفداران که انتظار داشتند این نسخه ابهامات شماره قبل را برطرف سازد اما با یک داستان کاملا تازه و متفاوت رو به رو شدند. با توجه به برطرف شدن محدودیت های سخت افزاری، گرافیک بازی به طرز چشم گیری بهبود پیدا کرده بود. اگر به تاریخچه و داستان بازی ها علاقه مند هستید این بخش را در بازی سنتر دنبال کنید.

خواندن مطلب در سایت
👇👇👇 👇

داستان و تاریخچه سایلنت هیل 2

162068

ویدیو در کانال یوتوب
👇👇👇
برای مشاهده داستان بازی سایلنت هیل 2 در یوتوب کلیک کنید

دوستان در کانال ساب‌اسکرایب کنید، حتما کامنت بگذارید و لایک کنید 😎✌

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,491
نام
كسري
داستان و تحلیل سایلنت هیل 2 ؛ طولانی ترین ایتم تصویری تاریخ بازی سنتر هست.
1 ساعت و 25 دقیقه داستان بازی که دیروز منتشر شد.
تحلیل مفصل بازی که به زودی منتشر میشه و زمانش حدودا بیشتر از 40 دقیقه ست.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
246
نام
علی پاشایی
ما از وقتی بچه بودیم داستان و تحلیل سایلنت هیل 2 تو بازی سنتر بود. باهاش بزرگ شدیم
یاد باد آن روزگاران

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
453
یکی از بهترین تحلیل هایی که تا الان دیدم بود ، واقعا ممنون

به نظرم کمی صداگذاری تند بود که البته دقت گوینده مانع از متوجه نشدن میشد .

حرف و داستان زیاده برای گفتن ولی زیاد ادامه نمیدم و بازم از همه گروهتون به ویژه آقایان فرحزادی و کریمی طار صمیمانه تشکر میکنم .

موفق باشید .

• Like
Reactions: امیـر

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
759
سلام دوستان تو ویدیو داستان بازی sh2 همون اولش که گوینده داره در رابطه با حواشی بازی sh2 اطلاعات میده یه اهنگ که فکر کنم ماله خوده sh2 هست در پشت زمینه داره اجرا میشه کسی اسم اهنگ رو میدونه؟ خیلی ممنون میشم بهم بگید

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
453
سلام دوستان تو ویدیو داستان بازی sh2 همون اولش که گوینده داره در رابطه با حواشی بازی sh2 اطلاعات میده یه اهنگ که فکر کنم ماله خوده sh2 هست در پشت زمینه داره اجرا میشه کسی اسم اهنگ رو میدونه؟ خیلی ممنون میشم بهم بگید
سلام ، Silent hill 2 - Theme Of Laura

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟