خطای Play DVD

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
با سلام به بر و بچ بازی سنتر
آقا یه سوال پیش اومده به نظر خودم جالب هست چون اولین بار هست باهاش درگیر میشم...
2 تا کنسول اسلیم هست که هر بلایی سرش میارم Play DVD میده!!!
البته توضیح بدم که این کنسولها از نوع تعویض بورد هستند و البته به این حالتی دست بنده رسیدن که بوردشون مجددا به اسلیم برگشت داده شده بود...
این دو تا کنسول در ابتدا Play DVD میداد و با روش RGH که تصاویرش هم در زیر موجود هست DVDKey اونها رو درآوردم، حالا طبق اینکه بیش از 40 مورد از این کنسولها رو تعمیر کردم عجیب هست که اینها چرا مشکلشون رفع نمیشه... این رو هم بگم که فریمور رو به هر طریقی که میشد ساختم (از طریق Inject Key و ساخت کامل dummy.bin بوسیله هگز ادیتور و ....) و شکم به بورد هم بود و تعویض کردم و باز هم نتیجه نداد ( هم Xecuter PCB و هم Matrix PCB گذاشتم) و باز هم حل نشد...
حالا میخوام ببینم کسی به این مشکل برخورده یا خیر؟!
و اگر برخورده چطوری رفع کرده؟!

WP_000074.png
WP_000073.png

آخرین ویرایش:

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
فریمور اورجینال ریختی؟ برا منم موردی اینچنین بود فریمور اوریج رو ریختم بازی اورجینال توش گذاشتم بازی رو اجرا کرد. بعد LT زدم.

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
با سلام به بر و بچ بازی سنتر
آقا یه سوال پیش اومده به نظر خودم جالب هست چون اولین بار هست باهاش درگیر میشم...
2 تا کنسول اسلیم هست که هر بلایی سرش میارم Play DVD میده!!!
البته توضیح بدم که این کنسولها از نوع تعویض بورد هستند و البته به این حالتی دست بنده رسیدن که بوردشون مجددا به اسلیم برگشت داده شده بود...
این دو تا کنسول در ابتدا Play DVD میداد و با روش RGH که تصاویرش هم در زیر موجود هست DVDKey اونها رو درآوردم، حالا طبق اینکه بیش از 40 مورد از این کنسولها رو تعمیر کردم عجیب هست که اینها چرا مشکلشون رفع نمیشه... این رو هم بگم که فریمور رو به هر طریقی که میشد ساختم (از طریق Inject Key و ساخت کامل dummy.bin بوسیله هگز ادیتور و ....) و شکم به بورد هم بود و تعویض کردم و باز هم نتیجه نداد ( هم Xecuter PCB و هم Matrix PCB گذاشتم) و باز هم حل نشد...
حالا میخوام ببینم کسی به این مشکل برخورده یا خیر؟!
و اگر برخورده چطوری رفع کرده؟!

p2rrj464NqrRq6lJuspktAYmTBc0B3uOho_yJ7QiLCSqAVaEouxg9_39MMgpfyQTlNV4jelBDVHEiyh2oAQHokWEhiktkEyVrRc=w1600

enY3gNmERG2X_PnnIPW1nyndL0tbzFn_5sIxXxgVtyHkUDSwBUCThgwHlemdEYEiDK_ElNzkmqLPQzSekOvCrXCKLm6euWN0UXA=w1600

تو 360 Flash Tool فریمور درایو رو چی نشون میده؟

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
دقیقا همون DVDKey که به درایو اینجکت شده....

مدل درایو رو چی نشون میده ؟ dvdkey رو متوجه شدم ببین مدل درایو رو چی نشون میده مثلا اگه 9504 نشون بده و کنسول رو هم داشبورد رو آپدیت کرده باشی به ورژنهای بالا مثلا به 13599 باید اول اوریج 0272 بزنی به درایو بعد بازی اورجینال بنداز ببین میخونه اگه خوند بعد lt.

به این تاپیک یه نگاه بندازhttp://forum.bazicenter.com/thread53547/ l
من هم این چند نیم ساعت پیش یه اسلیم برام اومد که تقریبا هم این مشکل رو داشت داشبورد 12625 بود طرف برده بود جای دیگه آپدیت کنه یارو نتونست آورد پیش من بازی اورجینال رو هم PLAYDVD میداد. همون کاری که بهت گفتم کردم درست شد.

نتیجه کار رو اطلاع بده.

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
مدل درایو رو چی نشون میده ؟ dvdkey رو متوجه شدم ببین مدل درایو رو چی نشون میده مثلا اگه 9504 نشون بده و کنسول رو هم داشبورد رو آپدیت کرده باشی به ورژنهای بالا مثلا به 13599 باید اول اوریج 0272 بزنی به درایو بعد بازی اورجینال بنداز ببین میخونه اگه خوند بعد lt.

به این تاپیک یه نگاه بندازhttp://forum.bazicenter.com/thread53547/ l
من هم این چند نیم ساعت پیش یه اسلیم برام اومد که تقریبا هم این مشکل رو داشت داشبورد 12625 بود طرف برده بود جای دیگه آپدیت کنه یارو نتونست آورد پیش من بازی اورجینال رو هم PLAYDVD میداد. همون کاری که بهت گفتم کردم درست شد.

نتیجه کار رو اطلاع بده.

این روش رو هم تست کردم جواب نداده متاسفانه ...

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
دوست عزیز فایل dummy رو واسم پ.خ کن تا یه نگاه بهش بندازم.
این کارم بکنی ضرر نداره.
1-کنسول رو ببر وندور مد
2-درایو رو انلاک کن
3-روی read کلیک کن با این کار یه full dump از درایوت میگری.
4-با فایل استخراجی یه بار دیگه فلش کن

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
دوست عزیز فایل dummy رو واسم پ.خ کن تا یه نگاه بهش بندازم.
این کارم بکنی ضرر نداره.
1-کنسول رو ببر وندور مد
2-درایو رو انلاک کن
3-روی read کلیک کن با این کار یه full dump از درایوت میگری.
4-با فایل استخراجی یه بار دیگه فلش کن

فایل dummy رو واست پ-خ میکنم ببین به چه نتیجه ای میرسی...

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
آقا ما هم یدونه اسلیم داریم این مشکل داره آقا zia برای ما برد ماتریکس نصب کرد بازم همون مدلی هست و یه بار وقتی کش دستگاه پاک میکنی کار میکنه و بازی اجرا میکنه ولی بعدش که دستگاه خاموش میکنی همون جوری میشه درایوش 0225
شما هم یه تست کن ببین کش پاک میکنی درست میشه

راهی پیدا کردی به ما هم بگو بد جوری اعصابمونو داغون کرده

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
آقا ما هم یدونه اسلیم داریم این مشکل داره آقا zia برای ما برد ماتریکس نصب کرد بازم همون مدلی هست و یه بار وقتی کش دستگاه پاک میکنی کار میکنه و بازی اجرا میکنه ولی بعدش که دستگاه خاموش میکنی همون جوری میشه درایوش 0225
شما هم یه تست کن ببین کش پاک میکنی درست میشه

راهی پیدا کردی به ما هم بگو بد جوری اعصابمونو داغون کرده

دوست عزیز من با توجه به پستی که شما زدی و مشکلی که تا بحال نبوده و من جدیدا بهش برخوردم حس کردم اتفاقات جدیدی در حال رخ دادن هست که همچین مشکلی پیش آمده و شدیدا پیگیر این هستم که به کمک دوستان مرتفع بشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر