خشن ترين فيتاليتی رو کدام شخصيت داره؟

به نظر شما خشن ترين و وحشتناکترين فيتاليتی رو کدام شخصي

• مجموع رای دهنده‌ها
    45

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به نظر شما خشن ترين و وحشتناکترين فيتاليتی رو کدام شخصيت داره؟

از اسم تاپيک معلوم هست منظور چيه...فقط دوستان دقت کنن که گفته نشده قويترين يا محبوبترين کارکتر کيه..بلکه فقط خشن ترين فيتاليتی مد نظر هست.

آخرین ویرایش:

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
از اسم تاپيک معلوم هست منظور چيه...فقط دوستان دقت کنن که گفته نشده قويترين يا محبوبترين کارکتر کيه..بلکه فقط خشن ترين فيتاليتی مد نظر هست.
Sub Zero

نوشته شما بسیار اندک است. تعداد کاراکتر های هر نوشته دست کم 10 عدد می بایست باشد.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اگر فقط فیتالیتی هایی که از اول بازی هستن رو در نظر بگیرید ، فقط فیتالیتی Noob Saibot هستش که ارضائم میکنه !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
لیست مشکل داره. میلنا توش نیست. با این حال به نوب سایبوت رای دادم. البته کلا با فیتالیتی های این شماره خیلی حال نکردم...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جا فقط برای 20 انتخاب وجود داشت..نميشد همرو گذاشت.
خب میلنا یکی از بهترین فیتالیتی هارو داره در حالی که مثلا فیتالیتی Shang Tsung یکی از درپیت ترین فیتالیتی های ممکن تو تاریخ MK هستش :D!
يعنی شما تو نظر سنجی اگه ملينا بود به اون رأد میدادی؟:d
شک نکن :D!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خب میلنا یکی از بهترین فیتالیتی هارو داره در حالی که مثلا فیتالیتی Shang Tsung یکی از درپیت ترین فیتالیتی های ممکن تو تاریخ MK هستش :D!

يعنی شما تو نظر سنجی اگه ملينا بود به اون رأی میدادی؟:d

آخرین ویرایش:

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
Kung Lao همونی گه با کلاهش طرف را نصف می کنه.(تنها جایی بود که مو به تن من سیخ شد)

دقیقا ! من هم به همین رای دادم !
ولی فیتالیتیه Shao Kahn هم خیلی مرد افکنه !

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
Mileena فتالاتی خشن و زیبایی داره اما بدترینشو خشن ترین و خون آلود ترین ماله Noob
فتالاتیش خدایی خیلی نامردی وووای این که یه نفرو از وسط اونم این جوری شقه کنن خیلی خیلی ترسناک و حال به هم زنه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من اصلا فیتالیتی حساب نمی کنم اینا رو :D یادش بخیر فیتالیتی فقط مال ِ اسکورپیون ِ Mk4 :D عقرب میشد طرفو نیش میزد و نصف میکرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر