خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Armia

کاربر سایت
Jul 14, 2006
17
خرید مانیتور

خسته نباشید
بنده هیچ گونه اطلاعاتی راجع به مانیتور ندارم و به خاطر عرضه gof 3 در صدد خرید ps3 هستم
( به علت نداشتن بودجه مناسب قادر به خرید lcd نیستم )
دوستان اگر لطف کنن یک یا دو گزینه مناسب مانیتور تا سقف قیمت 250-280 جهت بازی با ps3 که دارای بلندگو هم باشند معرفی کنن دعا های بنده رو همراه خودشون نموده اند.
:cheesygri

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,727
نام
کیارش
بنده هم اضافه میکنم بهترین مانیتور برای PS3 هست
بلندگو هم میشه جدا خرید
فکر نکنی برای گرفتن ایراد الکی اومدم گفتم:biggrin1:
خسته نباشید
بنده هیچ گونه اطلاعاتی راجع به مانیتور ندارم و به خاطر عرضه gof 3 در صدد خرید ps3 هستم
( به علت نداشتن بودجه مناسب قادر به خرید lcd نیستم )
دوستان اگر لطف کنن یک یا دو گزینه مناسب مانیتور تا سقف قیمت 250-280 جهت بازی با ps3 که دارای بلندگو هم باشند معرفی کنن دعا های بنده رو همراه خودشون نموده اند.
:cheesygri

دارای بلندگو هم باشند
آخه کیارش مانیتوری هست که اسپیکری داشته باشه بترکون و واتش بالا باشه؟:biggrin1:
به نظرت جدا بخره بهتر نیست؟:biggrin1:
خودمم میدونم. این رو به دوستمون که سوال پرسید بگو.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
فکر نکنی برای گرفتن ایراد الکی اومدم گفتم:biggrin1:
آخه کیارش مانیتوری هست که اسپیکری داشته باشه بترکون و واتش بالا باشه؟:biggrin1:
به نظرت جدا بخره بهتر نیست؟:biggrin1:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستان سلام من اگه یه کارت tvبخرم میتونم ps3م رو با dviبه مانیتورم وصل کنم؟(مانیتورم lcdنیست)کیفیتش چطوره؟با سه فیش avوصل کنم چی اون موقع چه کیفیتی میگیرم؟آخه دموهارو روی این مانیتورم با کیفیتی بالاتر از tvمون(که اونمlcdنیست)میبینم.

zak

کاربر سایت
Apr 17, 2009
80
نام
amir
b690

سلام دوستان سال نو مبارک من یه 22ب690 گرفتم در حدود یک ماه برای پی اس3میخواستم بدونم اگر p23700 میگرفتم بهتر نبود؟؟ زیاد باهاش حال نمیکنم قبلا یه 32اینچ اس310 داشتم بنظر من بهتر از ای 690هستش این نظر من بود کاش p23700میگرفتم بنظر من بهتر بود شما چی میگین دوستان؟؟؟ راهنماییم کنین لطفا

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
سلام لطفآ چندتا LEDTVکه کوچیک هم باشه (مثلآ32) کیفیت عالی داشته باشه برندش مهم نیست!دور و بر 1.5معرفی کنید!

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
کسی درمورد سیستم 3Dکه سونی برایه PS3صحبت کرده میدونه چون سیستم 3Dدر ال سی دی سامسونگ امده.

قضیه از این قراره که قراره (!) با یه آپگرید بشه قابلیت پخش نسل جدید سه بعدی رو به پلی استیشن اضافه کرد . البته اما و اگر توش زیاده . چون قراره این قابلیت قسمتی از مشخصات نسل بعدی رابط اچ-دی-تم-آی باشه . حالا پلی استیشن چطور می خواد این قضیه رو حل کنه من نمیدونم . پشتیبانی محدود و غیره در حد حدس و گمانه .
در ثانی شما داخل بازار تلویزیون سه بعدی دیدی ؟ من گمون نکنم به شکل انبوه وارد بازار شده باشه ( هر چند باندلهای سامسونگ برای پیش خرید تو ریتیلهایی مثل بست - بای قرار داده شده ) ولی راه زیادی تا این نسل سه بعدی مونده .
پلیر ، نمایشگر ، سورس تصویری ( فیلم یا بازی ) و عینک مخصوص همه اینا با هم قراره به شما تصویر 3 بعدی بدن ! که فعلا هیچ کدومش در بازار نیست یا شایدم هست و من اطلاع ندارم .

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستان سلام من اگه یه کارت tvبخرم میتونم ps3م رو با dviبه مانیتورم وصل کنم؟(مانیتورم lcdنیست)کیفیتش چطوره؟با سه فیش avوصل کنم چی اون موقع چه کیفیتی میگیرم؟آخه دموهارو روی این مانیتورم با کیفیتی بالاتر از tvمون(که اونمlcdنیست)میبینم.

لطفا جواب بدین.
pleas answer my quastion:biggrin1:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام شما اگه 200 داری اصلا سراغ مانیتوری پایین تر 2261 نرو که به شدت ضرر کردی!
الان همین 2261 بدون گارانتی مادیران که داشتن و نداشتن هیچ فرقی نداره 200 تومن پیدا میشه.به هیچ وجه فکر مانیتور 19 و 18 رو نکن که فقط پولت رو ریختی دور;)
با اين قسمت حرفتون اصلا موافق نيستم،چون مانيتور من (2261 V ) دكمه پاورش مشكل داشت و خود به خود مانيتور خاموش ميشد ، از طريق گارانتي رفتم يكي ديگه نو گرفتم.
با تشكر.

sir-william

کاربر سایت
Jun 10, 2008
16
نام
@R3Z
سلام به همه دوستان.
یه سوال:مانیتور ما ال سی دی 22 اینچ سامسونگ هستش.می خواستم ببینم پلی3 رو با کابل اچ دی می تونم بهش وصل کنم؟تو نمایش بازی ها که مشکلی پیش نمیادش؟
یه سوال دیگه:این صداش چی می شه؟خود مانیتور من نه باند داره و نه جای فیشی!؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر