خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d

gift_sa_2007

کاربر سایت
Mar 17, 2013
2
سلام.
من حدود 600 ، 700 تومن میخوام برای خرید یه ال ای دی بزارم . چون مانیتور ها اسپیکر ندارن میشه ps3 صداش رو از طریق اسپیکر سیستم خودم بگیرم ؟؟؟؟؟
tv بگیرم بهتره یا مانیتور ؟؟؟ چی پیشنهاد میکنین ؟؟؟؟ و حتما hdmi هم داشته باشه...

آیا این تلویزیون رو میشه به عنوان مانیتور کامپیوتر هم استفاده کرد؟

Last edited by a moderator:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
سلام.
من حدود 600 ، 700 تومن میخوام برای خرید یه ال ای دی بزارم . چون مانیتور ها اسپیکر ندارن میشه ps3 صداش رو از طریق اسپیکر سیستم خودم بگیرم ؟؟؟؟؟
tv بگیرم بهتره یا مانیتور ؟؟؟ چی پیشنهاد میکنین ؟؟؟؟ و حتما hdmi هم داشته باشه...

ببین باید بری بگردی تا یه مدل خوب انتخاب کنی.چون بالاخره هر کسی یه سلیقه ای داره.ولی با بودجه شما یه مدل 26 اینچ از سامسونگ موجوده که لینکش رو گذاشتم.
TV هم بهتره اون طور که من شنیدم.میگن درخشندگی تصویرش بیشتر از مانیتوره.

29485_1513277594_11.jpg

http://digionline.ir/Allprovince/Product/p=29485?&t=3

gift_sa_2007

کاربر سایت
Mar 17, 2013
2
ببین باید بری بگردی تا یه مدل خوب انتخاب کنی.چون بالاخره هر کسی یه سلیقه ای داره.ولی با بودجه شما یه مدل 26 اینچ از سامسونگ موجوده که لینکش رو گذاشتم.
TV هم بهتره اون طور که من شنیدم.میگن درخشندگی تصویرش بیشتر از مانیتوره.

29485_1513277594_11.jpg

Digionline - قیمت خرید، فروش تلویزیون ال ای دی - LED TV - Samsung / سامسونگ 26EH4440 - مشخصات کلی

این مدل ورودی مانیتور نداره و سیستم من هم خروجی hdmi نداره.میشه از طریق تبدیل ورودی مانیتور به hdmi از این مدل به عنوان مانیتور هم استفاده کنم.

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
بستگی به مدل TV داره
باید تو مشخصات TV رو نگاه کنید ، شاید بشه ، شاید نه!

پلاسما میخوام بگیرم حدودا 2.5 براش هزینه میتونم بکنم
اما یسری میگن اگه تی وی کوچیکتر بگیرم ولی اسمارت باشه بهتره (دسترسی به اینترنت خوبی ندارم که لازمم بشه)

بنظرت پلاسما 51 یا 47 با امکانات خوب(پخش mkv ساپورت سینما خونگی و...) پیدا میشه با این قیمت؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
دوستان من یه مانیتور samsung px23720 دارم میخوام ps3 مو بهش وصل کنم ولی میخواستم بدونم چجوری میتونم از ps3 صدا بگیرم؟

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
دوستان من یه مانیتور samsung px23720 دارم میخوام ps3 مو بهش وصل کنم ولی میخواستم بدونم چجوری میتونم از ps3 صدا بگیرم؟
نمیشه دوست گلم (همدردیم) :D
باید تصویر رو hdmi تنظیم کنی
صدا رو هم تنظیمش رو از hdmi برداری فیش هارو وصل کنی به اسپیکر جدا

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

فکر کنم دوتا ازین ورودی صدا بخرین ازین دوتا ورودی داره ازون بخرین مشکلتون حل بشه چون منم تو ایکس باکس همین مشکلو داشتم چون مونیتورم باند نداشت مجبور بودم از اسپیکرای pc استفاده میکردم .

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
شما از روش تنظیمات خود ps3 هم میتونین استفاده کنین
کابل hdmi رو به مانیتور وصل کنین برای گرفتن تصویر و برین به قسمت Settings --sound setting--Audio Output Settings
و بعدش تنظیم رو از hdmi به گزینه سوم تغییر بدین
و سیم سفید و قرمز رو به اسپیکر وصل کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر