خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
آقا اون مدل نشد میگه اینو فقط داره. چطوره؟ میگه 1350000
Brand NameSony
Product LineBRAVIA
Product SeriesEX720
Product ModelKDL-40EX720
Product Type3D LED-LCD TV

دوست عزیز ، سامسونگ ها رو هم یه نگاهی بنداز.
سونی های امسال چنگی به دل نمیزنن مخصوصا تو سه بعدی.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام دوستان.
آیا مانیتوری که
AV
HDMI
fullHD
تا قیمت 300 گیر میا؟.(واسه زیر خط فقر :d)
حتما 3تا مورد بالا رو داشته باشه.
هر مانیتوری که ورودی hdmi داشته باشه ps3 رو ساپورت(اجرا) می کنه؟

Samsung BX2285 Plus

• Like
Reactions: 4th

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببین دوست عزیز، شما یه سر به سایت زیر بزن.
http://www.chare.ir/index.php?dispatch=categories.view&category_id=121

اول بر اساس قیمت تلویزیون مد نظرت رو انتخاب کن و بعد برو تو بازار با چشم خودت تصاویر رو مقایسه کن. من خودم یه هفته کارم شده بود این. در آخر هم اگه تو بازار شهر شما مدل دلخواهتون بود که همونجا خرید کن وگرنه از خود چاره بخر. کارشون خیلی خیلی درسته.
فقط یه چند تا توصیه:

LG رو پیشنهاد نمی کنم. کیفیت تصویری تلویزیونهاش خیلی پایینه مگر تک و توک که اونا هم گرونن.
Panasonic فقط پلاسماهاش که اونا هم خوبهاش با بودجه شما همخونی ندارن.
SONY که قیمت پایینهاش میشه سری های BX و CX و EX که b و c ال سی دی هستن و e ال ای دی. بهترینشون 32EX520 هستش که حدود 900000 تومن میشه.
Samsung که من خودم بیشتر از سونی ، از سامسونگ خوشم اومد. البته یا توجه به بودجه شما 32D5550 و 37D5550 میتونه انتخاب خوبی باشه.
X.Vision هم کیفیت خیلی پایینی داره.
Sharp رو ندیدم.
کلا اگه یکم بتونی بودجه رو ببری بالا هم از سونی هم از سامسونگ میتونی چند تا انتخاب داشته باشی.
البته رفرنس من قیمتهای شرکتی هستن. اگر از بانه بگیری ارزونتر در میاد. فقط این رو هم در نظر داشته باش که شرکتی ها کاهش قیمت نسبتا خوبی داشتن.
=========================================================================================================
من خودم Samsung 40C6960 ورداشتم به قیمت 1420000تومن. البته چون مدل پارسال بود یدونه مونده بود ازش.
قیمت سایز 32ش هم 1080000 تومن هستش. بهترین کیفیت تصویر رو بین تمام تلویزیونهایی که تو این یه هفته دیدم داره. تو زمان خودش هم جزو گرون ترینهای نسل خودش بود. اگه تو شهرتون پیدا کردی ، حتما ورش دار. پشیمون نمیشی.

سلام
دوست عزیز با این پستت خیلی حال کردم
حالا یه سوال
ببین من بچه جنوب کشور هستم
و برای خرید میرم سمت بندر گناوه یا میدم از دبی جنس بارین برام
ببین میخوام یه پیشنهاد خوب بهم بدی
اگثر مدل های بالا رو از نزدیک مشاهده کردم و باهاشون PS3 3D زدم
تو رنج قیمت 1500 ، 3D مد نظر شما چی هستش
لطفا اگه میشه قیمتشو با گارانتی یا همون قیمت بازار معمولی رو بهم بگید و چون قیمت رو بندر خیلی پایین تر هستش
مثلا یارو داشت سامسونگ سه بعدی 40 اینچو(مدلش یادم نیست) LED بود با عینکهاشو و ...... کلی چیز میز میداد 1140 وسونی EX720 رو داشت میداد 1370
حالا در کل میخوام نظرتونو بدونم
خودم الان 2 تا LCD LG دارم
ولی با SONY بیشتر حال میکنم
نظرتون هم درمورد سونی و هم سامسونگ و هم این LG های جدید میخوام
ممنون و متشکر

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
سلام
دوست عزیز با این پستت خیلی حال کردم
حالا یه سوال
ببین من بچه جنوب کشور هستم
و برای خرید میرم سمت بندر گناوه یا میدم از دبی جنس بارین برام
ببین میخوام یه پیشنهاد خوب بهم بدی
اگثر مدل های بالا رو از نزدیک مشاهده کردم و باهاشون PS3 3D زدم
تو رنج قیمت 1500 ، 3D مد نظر شما چی هستش
لطفا اگه میشه قیمتشو با گارانتی یا همون قیمت بازار معمولی رو بهم بگید و چون قیمت رو بندر خیلی پایین تر هستش
مثلا یارو داشت سامسونگ سه بعدی 40 اینچو(مدلش یادم نیست) LED بود با عینکهاشو و ...... کلی چیز میز میداد 1140 وسونی EX720 رو داشت میداد 1370
حالا در کل میخوام نظرتونو بدونم
خودم الان 2 تا LCD LG دارم
ولی با SONY بیشتر حال میکنم
نظرتون هم درمورد سونی و هم سامسونگ و هم این LG های جدید میخوام
ممنون و متشکر

نیما جان شما لطف داری.
من برای سه بعدی 3 تا برند رو پیشنهاد میدم. سونی + سامسونگ + پلاسمای پاناسونیک.
اول از همه اینو بگم که پلاسما طرفدارای خاص خودشو داره. من خودم به شخصه از پلاسما خوشم نمیاد. اکثرا تو نور محیط کم، توانایی هاشون رو نشون میدن که به درد من نمیخوره. مدل خوبش هم سایز 42ش حدود 2 تومن درمیاد. البته حداقل.
سونی سری های EX , NX , HX هستند که ex ارزونترین و hx گرونترین . 32ex720 درمیاد 1300 و 40ex720 درمیاد 1500. خورده ای هم دارن که یادم نیست. یه عینک هم روشون دارن. سری nx و hx هم که گرونتر هستن. من سری ex رو خیلی خیلی ضعیف دیدم. حتی 3d که یکم با افتضاح فاصله داره. ریویوش هم تو یکی از سایتها 7/10 شده بود. سری های گرونتر خوب حتما بهتر هستن منتها به هیچ عنوان Cost Benefit ندارن. یعنی باورت نمیشه من نیم ساعت داشتم 46HX رو منوهاش رو دستکاری میکردم ولی هیچ کیفیت تصویری فوق العاده ای توش ندیدم. نه که تصویرش بد باشه . نه. ولی ارزش اونهمه پول رو نداره.
سامسونگ هم سریD6960 الان بهترین و خوش قیمت ترین سریش هست. 40D6960 حدودای 2200000 درمیاد. منتها روش حدود 800000 تومن هدیه میدن که اینجا یکم تو ذوقم خورد. اصولا هر جا هدیه میدن یه ایرادی هست. اونم اینقدر. ولی با تمام این اوصاف من باز این سری از سامسونگ رو بیشتر از سونی خوشم امد.
ولی باز خدمتت عرض کنم اگه C6960 که مال سال پیش هستش اگه دیدی تو خریدش شک نکن. منتها 3d نیست.

• Like
Reactions: nimaprince

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
نیما جان شما لطف داری.
من برای سه بعدی 3 تا برند رو پیشنهاد میدم. سونی + سامسونگ + پلاسمای پاناسونیک.
اول از همه اینو بگم که پلاسما طرفدارای خاص خودشو داره. من خودم به شخصه از پلاسما خوشم نمیاد. اکثرا تو نور محیط کم، توانایی هاشون رو نشون میدن که به درد من نمیخوره. مدل خوبش هم سایز 42ش حدود 2 تومن درمیاد. البته حداقل.
سونی سری های EX , NX , HX هستند که ex ارزونترین و hx گرونترین . 32ex720 درمیاد 1300 و 40ex720 درمیاد 1500. خورده ای هم دارن که یادم نیست. یه عینک هم روشون دارن. سری nx و hx هم که گرونتر هستن. من سری ex رو خیلی خیلی ضعیف دیدم. حتی 3d که یکم با افتضاح فاصله داره. ریویوش هم تو یکی از سایتها 7/10 شده بود. سری های گرونتر خوب حتما بهتر هستن منتها به هیچ عنوان Cost Benefit ندارن. یعنی باورت نمیشه من نیم ساعت داشتم 46HX رو منوهاش رو دستکاری میکردم ولی هیچ کیفیت تصویری فوق العاده ای توش ندیدم. نه که تصویرش بد باشه . نه. ولی ارزش اونهمه پول رو نداره.
سامسونگ هم سریD6960 الان بهترین و خوش قیمت ترین سریش هست. 40D6960 حدودای 2200000 درمیاد. منتها روش حدود 800000 تومن هدیه میدن که اینجا یکم تو ذوقم خورد. اصولا هر جا هدیه میدن یه ایرادی هست. اونم اینقدر. ولی با تمام این اوصاف من باز این سری از سامسونگ رو بیشتر از سونی خوشم امد.
ولی باز خدمتت عرض کنم اگه C6960 که مال سال پیش هستش اگه دیدی تو خریدش شک نکن. منتها 3d نیست.

سلام خدمت علی جون :)
بابت راهنماییت ممنون ، خیلی لطف کردی:x
نظر خودم هم در مورد EX720 هم همین بود زیاد به دلم ننشست
وجدانن خیلی عجیبه همه چیزو بدونی ولی ندونی چه کنی
کلا این TV های 3D در حال تکامل هستند و هر کدوم یه مشکل داره و با این پول های ما 1.5 یا ... واقعا نمتونی یه 3D خوب بخری

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
نیما جان شما سری D6960 از سامسونگ رو برو یه نگاهی بنداز بهشون. به احتمال زیاد ازش خوشت خواهد اومد.
منتها یه توصیه دوستانه: سه بعدی هنوز تو کیفیت تصویر به پای 2 بعدی نمیرسه. شما اگه حتما کیفیت میخوای 2 بعدی وردار وگرنه فکر کنم همون سامسونگ ها خوب باشن. البته من کیفیت سه بعدیش رو زیاد دنبالش نبودم.

merlin_king

کاربر سایت
Aug 30, 2011
11
مانيتور hd *20 يا 22 اينچ با اين قيمت چي پيشنهاد ميكنيد شما 300/400

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 AM ارسال شده بود ----------

ببخشيد من عجله دارم و براي ps3 ميخوام.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
مانيتور hd *20 يا 22 اينچ با اين قيمت چي پيشنهاد ميكنيد شما 300/400

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 AM ارسال شده بود ----------

ببخشيد من عجله دارم و براي ps3 ميخوام.

چاره حتما جز اینه که ناله ی شبگیر کنیم ؟!
Samsung BX2285 Plus

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان. نظرتون راجع به NX720 چیه؟ و یه سوال دیگه اینکه تو ایران مدل HX820 داریم؟ (میدونم HX800 تو ایران هست)!

کسی نبود؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر