خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
حمید جان این مدل EX500 که گفتی قیمتش چند هست ؟
به نظر خیلی خوب میاد ..
ممنون
" کلیک "
بعد این که 120hz هست امکان 3d دیدن باهاش نیست ؟ چون تو سایت Nvidia با یک برنامه و عینک میشه رو lcd های 120hz فیلم 3D دید .. اگر به PC وصل کنیم منظورم هست ..
خود TV که همچین امکانی نداره
ولی اگه فکر کنی " یه سنگیه میندازیم . خورد خورد " . شاید 3D هم نشون بده
البته فکر نکنم زیاد جالب بشه
فعلا 3D های فعلی همشون قلابین . چنگی به دل نمیزنن:(

سلام.کسی به ما کمک نمیکنه؟همه فکر خودشونن.یه کمکی هم بکنین بد نیستا
چند لحظه بزار پیداش کنم.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام عزیزان.این عکسی که هست دقیقا اسم این مدل چیه؟
نام دقیق مدل ۲۳ اینچی S23A950D و مدل ۲۷ اینچی S27A950D
کی وارد بازار ایران میشه؟
هنوز معلوم نیست .
کسی اگه اطلاعی داره بگه
سه بعدیه درسته؟
بله 3D ـه
اونوقت اگه بخوام بگیرم باید کارت گرافیکمو عوض کنم؟
اگه فقط HDMI ساپورت کنه . باید گرافیکت خروجیشو داشته باشه
شنیدم میگن گرافیک مخصوص میخواد. ماله من ATI 4890 HD هست.
من اطلاعی از این موضوع ندارم . ولی فکر کنم . اگه گرافیکت HDMI داشته باشه حله:)

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
دوستان من روی EX500 بازی میکنم ، 46 اینچ . خیلی خوبه . کیفیت هم عالی .

بدون گارانتی ما خریدیم 1/500 تقریبا ولی الان نه 6 ماه پیش .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یعنی شما میگین اینهمه انستیتو و آزمایشگاه روی کابل ها کار می کنند و چپ و راست رو کابل ها ریویشن می زنن بی کارن ؟
اتفاقا امروزه تاثیر کابل روی کیفیت تصویر نسبت به مثلا 1 دهه پیش دست کم ده برابر شده . اونم روی سیگنال های تو رنج فرکانسی و توان سیگنال های صدا و تصویر . حتی اگه این صدا و تصاویر از سورس های مزخرف متداول تو کشور ما باشه .
زیاد خودت رو درگیر این کلمات نکن عزیز. شما کابل دیجیتال رو با آنالوگ اشتباه گرفتی.دیجیتال کیفیت کابل توش تاثیر نداره. یعنی یا تصویر میده یا نمی ده.
as has been said there is no "better and worse" as far as signal quality goes with a digital signal - either it works perfectly or there's no picture

بعد چه ربطی به کشور ما و سورس به قول شما مزخرف کشور ما داره؟؟! مگه اینجا صحبت صدا و سیما و کیفیت ارسال تصاویر تلویزیون هست؟! ما داریم در مورد کابل صحبت می کنیما!
تنها تفاوت کابل های دیجیتال تو کیفیت جنس کابل و موندگاریش هست. کابل ارزون می تونه سفت تر و خشک تر باشه و انعطاف و نرمی کابل های گرون رو نداشته باشه و یا کابل ارزون ممکنه سر های کابل در اثر استفاده زیاد زود تر خراب بشه و در کل موندگاری کابل گرون بیشتر باشه اونم در اثر استفاده زیاد و الا اگه یه بار قراره که کابل به دستگاهی زده بشه و بعد بدون تغییر بمونه کابل 5 تومنی و 500000 هزار تومنی هیچ فرقی با هم نداره.
الان کابل های 1.3 و 1.4 توی بازار هست که باید خریدار توی خریدش به این توجه کنه چون سرعت انتقال ورژن های مختلف با هم فرق داره مثلا کابل 1.2 تا رزولوشن 1080i رو ساپورت می کنه ولی 1.3 فول HD هست. و کابل 1.4 رو هم که گفتم مخصوص 3D و TV هایی با فرکانس بالاست.

اگه مبخوای بیشتر بدونی لینک های پایین رو بخون
http://community.us.playstation.com/thread/2326240?start=0&tstart=0

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080714090404AAVP0jn

http://www.ehow.com/how_4684926_high-low-quality-hdmi-cables.html

http://askville.amazon.com/differen...le-buy-HDTV/AnswerViewer.do?requestId=4225469

آخرین ویرایش:

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
زیاد خودت رو درگیر این کلمات نکن عزیز. شما کابل دیجیتال رو با آنالوگ اشتباه گرفتی.دیجیتال کیفیت کابل توش تاثیر نداره. یعنی یا تصویر میده یا نمی ده.
as has been said there is no "better and worse" as far as signal quality goes with a digital signal - either it works perfectly or there's no picture

بعد چه ربطی به کشور ما و سورس به قول شما مزخرف کشور ما داره؟؟! مگه اینجا صحبت صدا و سیما و کیفیت ارسال تصاویر تلویزیون هست؟! ما داریم در مورد کابل صحبت می کنیما!
تنها تفاوت کابل های دیجیتال تو کیفیت جنس کابل و موندگاریش هست. کابل ارزون می تونه سفت تر و خشک تر باشه و انعطاف و نرمی کابل های گرون رو نداشته باشه و یا کابل ارزون ممکنه سر های کابل در اثر استفاده زیاد زود تر خراب بشه و در کل موندگاری کابل گرون بیشتر باشه اونم در اثر استفاده زیاد و الا اگه یه بار قراره که کابل به دستگاهی زده بشه و بعد بدون تغییر بمونه کابل 5 تومنی و 500000 هزار تومنی هیچ فرقی با هم نداره.
الان کابل های 1.3 و 1.4 توی بازار هست که باید خریدار توی خریدش به این توجه کنه چون سرعت انتقال ورژن های مختلف با هم فرق داره مثلا کابل 1.2 تا رزولوشن 1080i رو ساپورت می کنه ولی 1.3 فول HD هست. و کابل 1.4 رو هم که گفتم مخصوص 3D و TV هایی با فرکانس بالاست.

اگه مبخوای بیشتر بدونی لینک های پایین رو بخون
http://community.us.playstation.com/thread/2326240?start=0&tstart=0

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080714090404AAVP0jn

http://www.ehow.com/how_4684926_high-low-quality-hdmi-cables.html

http://askville.amazon.com/differen...le-buy-HDTV/AnswerViewer.do?requestId=4225469

یعنی چون سیگنال دیجیتاله نویز نمیگیره ؟ اغتشاش نداره ؟ اصلا مگه سیگنال دیجیتال چیزی جز دو سطح متفاوت ولتاژ یا جریانه ؟ دیجیتال تر و صفر و یک تر از فیبر نوری سراغ داری یه سری به کاتالوگ محصولات حرفه ای صدا بزن ببین صحبت از دقت چند میلیون نانویی تو این کابل ها هستش !
دیجیتال یعنی یا تصویر میده یا نمیده ؟؟!؟ نه دوست عزیز دنیا یزره از اون موقع که لامپ و باطری و کلید رو تخته می بستیم و با کلید روشنایی رو می دادیم و می گرفتیم فرق کرده !
منظورم از سورس فیلم های کپی و دانلودی هست . فیلم هایی که هزار بار ریکد و انکود میشن و صدها جور دیفرمیشن و تغییر بیت ریت روشون انجام میشه . حالا شما چجوری به صدا و سیما ربطش دادی نفهمیدم !
من تفاوت مرغوبیت کابل رو تو نویز تصاویر که رو گرین فیلم سوار میشن بار ها و بارها تجربه کردم .
اصلا تو کابلها رفتار دینامیک وجود داره . یه سری به ژورنالهای جدید بزن ببین چقدر در مورد همین مسئله مقاله وجود داره .
کابل خوب اگه مهم تر از سیگنال پروسسور تی وی نباشه کم اهمیت تر هم نیست . کابل ها هزار جور مشخصات دارن :
سرعت انتقال ، پهنای باند ، مقاومت نسبت به تغییر مسیر ، جنس کانکتور ها و اتصالاتشون ، جنس خود کابل ( بعضی از شرکت ها آلیاژ مخصوص و ثبت شده دارن )
انقدر همه چیز رو سر سری دیدن خیلی خوب نیست دوست عزیز . البته منم زمان های دور مثل شما فکر می کردم اما فرق من با شما این بود که تفکرات خودم رو بی عیب نمی دونستم و جرات نداشتم بر اساس اون به بقیه مشاوره هم بدم !
موفق باشی ....

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یعنی چون سیگنال دیجیتاله نویز نمیگیره ؟ اغتشاش نداره ؟ اصلا مگه سیگنال دیجیتال چیزی جز دو سطح متفاوت ولتاژ یا جریانه ؟ دیجیتال تر و صفر و یک تر از فیبر نوری سراغ داری یه سری به کاتالوگ محصولات حرفه ای صدا بزن ببین صحبت از دقت چند میلیون نانویی تو این کابل ها هستش !
دیجیتال یعنی یا تصویر میده یا نمیده ؟؟!؟ نه دوست عزیز دنیا یزره از اون موقع که لامپ و باطری و کلید رو تخته می بستیم و با کلید روشنایی رو می دادیم و می گرفتیم فرق کرده !
منظورم از سورس فیلم های کپی و دانلودی هست . فیلم هایی که هزار بار ریکد و انکود میشن و صدها جور دیفرمیشن و تغییر بیت ریت روشون انجام میشه . حالا شما چجوری به صدا و سیما ربطش دادی نفهمیدم !
من تفاوت مرغوبیت کابل رو تو نویز تصاویر که رو گرین فیلم سوار میشن بار ها و بارها تجربه کردم .
اصلا تو کابلها رفتار دینامیک وجود داره . یه سری به ژورنالهای جدید بزن ببین چقدر در مورد همین مسئله مقاله وجود داره .
کابل خوب اگه مهم تر از سیگنال پروسسور تی وی نباشه کم اهمیت تر هم نیست . کابل ها هزار جور مشخصات دارن :
سرعت انتقال ، پهنای باند ، مقاومت نسبت به تغییر مسیر ، جنس کانکتور ها و اتصالاتشون ، جنس خود کابل ( بعضی از شرکت ها آلیاژ مخصوص و ثبت شده دارن )
انقدر همه چیز رو سر سری دیدن خیلی خوب نیست دوست عزیز . البته منم زمان های دور مثل شما فکر می کردم اما فرق من با شما این بود که تفکرات خودم رو بی عیب نمی دونستم و جرات نداشتم بر اساس اون به بقیه مشاوره هم بدم !
موفق باشی ....

چرا فکر می کنیم اگه دو تا لغت قلمبه سلمبه روی هم سوار کنیم دیگه همه فکر می کنن ما خیلی حرفه ای هستیم
عزیز وقتی شما هنوز تفاوت دیجیتال و آنالوگ رو نفهمیدی و داری صحبت از نویز روی کابل های دیجیتال می کنی دیگه کاملا مشخص می کنه سطح آگاهی شما رو. منظور من از اینکه یا تصویر میده یا نمی ده اینه که این وسط ما بین این دو ندارم( بحث کیفیت تصویر) یا تصویر منتقل میشه با بهتریه کیفیت یا کلا قطع میشه
همه دنیا اشتباه می کنن و دارن چرت می گن ولی شما درست می گی
من برات منبع می زارم ولی شما بی توجه حرفات رو با یه دسته لغت بهم وصله شده به من تحویل می دی
OK شما درست می گی.
شما اولین نفر نیستی آخریش هم نخواهی بود. بحث با بعضی ها عین تف سر بالا می مونه

loplop

کاربر سایت
Feb 2, 2011
11
سلام
امروز بالاخره وخت کردم برم tv ببینم مدلی‌ که گفته بودید رو دیدم کیفیتش خوب بود ولی‌ فروشنده گفت چند تا مدل دیگه هم اومده که کیفیت اونا هم خوبه میتونید در مورد اون مدل‌ها یکم راهنمای کنید چند تا بود که من یادم رفت
و همین طور رفتم مانیتور هم بخرم تو پستای قبلی‌ که دیدم چند مدل گفته بودید که هیچ کدوم رو نتونستم پیدا کنم و گفتن از عید تا الان وارد نشده و کلا از تو بازار نیست من یه مدل پیدا کردم می‌خواستم ببینم کسی‌ تا حالا خریده تا راهنماییم کنه ببینم کیفیتش چطور بوده ؟
BX2285 plus

tv هم می‌خوام تا فردا یا حد عقل پس فردا بگیرم ولی‌ خیلی‌ گیج شدم با مدل‌های که تازه وارد بازار شده
شرمند زیاد شد وختتونو گرفتم

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام
امروز بالاخره وخت کردم برم tv ببینم مدلی‌ که گفته بودید رو دیدم کیفیتش خوب بود ولی‌ فروشنده گفت چند تا مدل دیگه هم اومده که کیفیت اونا هم خوبه میتونید در مورد اون مدل‌ها یکم راهنمای کنید چند تا بود که من یادم رفت
و همین طور رفتم مانیتور هم بخرم تو پستای قبلی‌ که دیدم چند مدل گفته بودید که هیچ کدوم رو نتونستم پیدا کنم و گفتن از عید تا الان وارد نشده و کلا از تو بازار نیست من یه مدل پیدا کردم می‌خواستم ببینم کسی‌ تا حالا خریده تا راهنماییم کنه ببینم کیفیتش چطور بوده ؟
BX2285 plus

tv هم می‌خوام تا فردا یا حد عقل پس فردا بگیرم ولی‌ خیلی‌ گیج شدم با مدل‌های که تازه وارد بازار شده
سلام
من الان یه سه ماهی میشه که این مانیتور رو گرفتم بهت توصیه میکنم بگیریش.
samsung px23720 plus

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
چرا فکر می کنیم اگه دو تا لغت قلمبه سلمبه روی هم سوار کنیم دیگه همه فکر می کنن ما خیلی حرفه ای هستیم
عزیز وقتی شما هنوز تفاوت دیجیتال و آنالوگ رو نفهمیدی و داری صحبت از نویز روی کابل های دیجیتال می کنی دیگه کاملا مشخص می کنه سطح آگاهی شما رو. منظور من از اینکه یا تصویر میده یا نمی ده اینه که این وسط ما بین این دو ندارم( بحث کیفیت تصویر) یا تصویر منتقل میشه با بهتریه کیفیت یا کلا قطع میشه
همه دنیا اشتباه می کنن و دارن چرت می گن ولی شما درست می گی
من برات منبع می زارم ولی شما بی توجه حرفات رو با یه دسته لغت بهم وصله شده به من تحویل می دی
OK شما درست می گی.
شما اولین نفر نیستی آخریش هم نخواهی بود. بحث با بعضی ها عین تف سر بالا می مونه

اون کلمات قلمبه سلمبه خیلیاش معادل فارسی ندارن توضیحشون هم اینجا ممکن نیست . لازم هم نیست . هر چند حداقل نباید برای شما قلمبه سلمبه باشن چون مباحث بدوی پردازش سیگنال هستن .
مبحث آنالوگ و دیجیتال رو هم عین کف دست می شناسم برای اینکه رشته تحصیلیمه !
اون حرفی که شما در مورد قطع یا وصل بودن تصویر میزند اشتباه محضه ! شما خوندید و شنیدین و مدرک بی اعتبار از صفحات اینترنتی میارید ( به تاریخ و نویسنده بعضی از اون مطالب توجه کردین ؟؟؟ ) من سالهاست دارم تجربش می کنم .
سیگنال چون دیجیتاله دلیل نمیشه نویز نگیره و اصلا ربطی به این قضیه نداره ! همین الآن اگه کابل اچ دی ام آی که داری رو از وسط ببری میبینی نصف قطر قابل شیلده که تنها و تنها و تنها دلیلیش جلوگیری از نویزه !
دوست عزیز همه دنیا اون چیزی نیست که شما از دنیا می دونید .
اگه مایل باشید با سورس واقعی و کابل های خودم می تونم این قضیه رو قشنگ جلوی چشماتون براتون جا بندازم . به شرط اینکه مثل الآن چشمتون را عمدا نیندید ...
در ثانی من با منطق در سطح دو دو تا می تونم حرفم رو ثابت می کنم نه اینکه مثل " تف سر بالا " بیارم و با لگد بزنم زیر یه بحث ساده و دوستانه !

loplop

کاربر سایت
Feb 2, 2011
11
سلام
من الان یه سه ماهی میشه که این مانیتور رو گرفتم بهت توصیه میکنم بگیریش.
samsung px23720 plus

یکی‌ از مدل‌های که گفتم همون بود که الان تو بازار نیست مدل دیگه هم ms238h بود که اونم الان تو بازار نیست کسی‌ مدل bx2285 plus رو خرید یا اطلاع داره از کیفیتش ؟
در باره tv هم لطفا راهنمای کنید
ممنون

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,425
حمید امروز این دوستمون زنگ زد بهم گفت بیا مغازه رفتم اونجا گفت 3d رو درست کردم بگو چطور تو بازی باید میرفتیم تو اوپشن بازی و 3d رو فعال میکردیم:)) ناشی رو در میابی:)) خلاصه گذاشت و کابل اورجینال که خریده بود هم نصب کرده بود پسر یعنی این لب لوچم افتاد پایین پسر کیفیت عمق تصویر خفن ناک بود انگاری خونداق اسلحه تو دستم بود :d بعد گفت ممد مورتال کمباد عجب 3d عالی داره اقا گذاشت این صاب زیرو هست وقتی انخاب میکنی مثلا" با یکی میخواد مبارزه کنه این دستش کمپلت از ال ای دی در اومده بود منم جو گیر شد دست دادم بهش:)) خلاص کف کردیم واقعا" کیفیت عالی داشت به نظرم انتخاب خوبی هست
در مورد کابل هم بگم یه جورایی هست مثل کابل عادی نیست کیفیت عالی داره بعد هم قیمت با دلار هم روش نوشته که حساب کردیم با پول ایران 50 تومن میشه
شرمنده طولانی شد

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
حمید امروز این دوستمون زنگ زد بهم گفت بیا مغازه رفتم اونجا گفت 3d رو درست کردم بگو چطور تو بازی باید میرفتیم تو اوپشن بازی و 3d رو فعال میکردیم:)) ناشی رو در میابی:)) خلاصه گذاشت و کابل اورجینال که خریده بود هم نصب کرده بود پسر یعنی این لب لوچم افتاد پایین پسر کیفیت عمق تصویر خفن ناک بود انگاری خونداق اسلحه تو دستم بود :d بعد گفت ممد مورتال کمباد عجب 3d عالی داره اقا گذاشت این صاب زیرو هست وقتی انخاب میکنی مثلا" با یکی میخواد مبارزه کنه این دستش کمپلت از ال ای دی در اومده بود منم جو گیر شد دست دادم بهش:)) خلاص کف کردیم واقعا" کیفیت عالی داشت به نظرم انتخاب خوبی هست
در مورد کابل هم بگم یه جورایی هست مثل کابل عادی نیست کیفیت عالی داره بعد هم قیمت با دلار هم روش نوشته که حساب کردیم با پول ایران 50 تومن میشه
شرمنده طولانی شد
جو گیر شدم دست دادم بهش
=))
به نظرم انتخاب خوبی هست
آخیششششششش .
انقدر حال میکنم وقتی اینطوری ازش تعریف میکنی:lol:

حالا دیدی واسه چی به سونی گیر دادم یا نه؟
سونی به قول خودش یه افسانس:-bd

تازه . این 3D ای رو که انقدر ازش خوشت اومده . من بهش میگم قلابی
چون لامصب توی مدلای جدیدش یه ترقی ای کرده نگو.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام
اینطوری نمیشه
شما چندتا از مدلایی رو که ازش خوشت اومده و با قیمتش مشکل نداری بگو
همگی کمکت میکنیم تا یه چیز باحال واسه خودت بگیری:)

فکر کنم محمد بارسا مون هم راجع به سونی استاد شد رفت:x:d

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام خدمت دوستان عزیز...
بین این تلویزیون های سه بعدی کدوم یکی بهتره؟
HX909
ممنون
مگه این توو ایران موجوده
بابا این دیوونت میکنه . خیلی باحاله

اقا حمید به نظرتون بهترین تلویزیون 3D ای که میشه الان خرید چیه؟مدلش چیه؟

من ارادت خاصی به سونی دارم
از لحاظ 3D . به 3 دلیل
1- اینکه مخترع 3D همین سونیه
2- اینکه بهترین 3D حاظر رو تولید میکنه
3- همیشه بهترین خواهد ماند

فعلا مدلی که توو ایران موجوده . بهترینش HX800 هستش
که من عاشق مدل جدیدش که ترکونده HX929 (این هنوز وارد ایران نشده ) هستم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر