خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
چندتا عکس از پلاسما g10:
92870489577567670067.jpg

18415967892580592322.jpg

94504343384044830367.jpg

بقیه عکسا
http://forum.p30world.net/showthread.php?t=423089

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
با سلا م ودرود فراوان خدمت همه دوستان .
به نظر من اگه مانیتور بخواید که هم پورت HDMI ساپورت کنه وهم 1080 من به شما مدلهای AOCرا پیشنهاد می کنم .
اگر به دنبال TV FULL HDمیگردید برای نهایت لذت از بازی ها که هم دارای کیفیت خوب وهم قیمت مناسب

می تونید سری به مدل های SAMSUNGبزنید من خودم B580 را دارم واقعا چیز ردیفی هست .

این تجربه عملی من بود برای تست کردن .موفق باشید

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
دوستان از بين tv tv/monitor monitor تو سايز 27 يا 32 كه hdmi هم داشته باشه و full hd هم باشه و كيفيت رنگ خوبي هم داشته باشه تو رنج قيمت 400 تا 500 تومن چي پيشنهاد ميدين؟

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
دوستان از بين tv tv/monitor monitor تو سايز 27 يا 32 كه hdmi هم داشته باشه و full hd هم باشه و كيفيت رنگ خوبي هم داشته باشه تو رنج قيمت 400 تا 500 تومن چي پيشنهاد ميدين؟
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------
مانیتور بالای27اینچ نداریم
اسوس.و بعد اون هم سام.اگه اسوس میخوایی برو طبقه3یا4 پاساژ رضا ولیعصر.و سام هم از همون پاساژها(پارسیان-ایران-رضا)بگیری بهترین قیمت رو نسبت به جاهای دیگه میدن.مدل سام هم تو صفحه های قبل گفته شده.الجی هم هست380تومن27اینچ و... (به صفحه های قبل سر بزن)

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
سلام . میخواستم بپرسم میشه PS3 رو با مانیتور Samsung SyncMaster NW 1932 اجرا کرد ؟ امکان اتصال این دو بهم هست ؟

آخرین ویرایش:

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------

سلام.
دوستانی که میخوان مانیتور بگیرن واسه بازی و تا 500 تومن میتونن هزینه کنن:
مانیتور27 اینچ اسوس بهترین گزینس از نظر ظاهری و کیفیت ساخت خیلی خیلی برتر از سام و ال جی هست.Asus mt276hمدلش هست.

فول اچ دی.اسپیکر دار(استریو).کنتراست50,000:1(واقعی).2ورودی اچ دی ام آی.ریموت کنترل هم داره .2میلی ثانیه (زمان پاسخ دهی ویدئویی)
ورودی هایی که پشتش داره:
vga . s/pdif audio output . pc audio input . rga r+l audio input . ypbpr-component
و ac-in port . earphone jack . kensington lock

مکان فروش:ولیعصر پاساژ رضا طبقه4 واحد404 سیستم نوین شرقی.
فقط یادتون باشه رفتین اونجا بگین از پاساژ ایران 500تومن قیمت دارین.تا اینکه بتونین ارزون تر بگیرین.(چون من قیمت دارم 500تومن و اون باید پایین تر بده)
توجه:تعداد فروش محدود(اون جوری که من آمار گرفتم)

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
1- ما که نفهمیدیم بالاخره این HDTV ready با Full HD چقدر فرق دارن...کسی می تونه راهنمایی کنه یا دسته کم بگه توی نمایش تصویر پلی 3 و ایکس باکس 360 فرقشون از کجا تا کجاس؟
چون من مشکل مانی دارم و نمی تونم خیلی خرج کنم
2- این ایکس ویژن ها خوبن؟ تو مشخصاتشون نوشته HDTV ready! یا برم بگردم دنبال سامسونگ
3- ارزونترین ال سی دی 32 اینچ فول اچ دی مال کدوم برنده و قیمتش در چه حدوده؟

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
1- ما که نفهمیدیم بالاخره این HDTV ready با Full HD چقدر فرق دارن...کسی می تونه راهنمایی کنه یا دسته کم بگه توی نمایش تصویر پلی 3 و ایکس باکس 360 فرقشون از کجا تا کجاس؟
چون من مشکل مانی دارم و نمی تونم خیلی خرج کنم
2- این ایکس ویژن ها خوبن؟ تو مشخصاتشون نوشته HDTV ready! یا برم بگردم دنبال سامسونگ
3- ارزونترین ال سی دی 32 اینچ فول اچ دی مال کدوم برنده و قیمتش در چه حدوده؟
ابتدا بگم که اون واژه اشتباه نوشته شده. hd ready هست نه HDTV ready تو مانیتور الجی 27اینچ زده hd tv یعنی رو خودش گیرنده دیجیتال تلوزیون داره.
کیفیت فول اچ دی قطعا بالاتره.قبلا هم بحث شده بود برخی از اساتید و علما گفتن فرق چندانی نداره.ولی چنین چیزی غلط هست. و فرق دارن .البته که بازی ها ی فول اچ دی کم هسن.ولی در کل پیشنهاد فول اچ دی هست.مهم تر هرتز هست که هر چه پایین تر باشه جا موندگی تصویر داری که تو بازی و فوتبال و صحنه های تند کاملا مشخص هست.100هرتز خوبه.
من اصلا اکس ویژن رو پیشنهاد نمیدم.مگر اینکه واقعا بخوایی 1مدل ارزون بگیری.ال جی و سام از اکس ویژن بهتره و بین این ها سام رو پیشنهاد میکنم.
ارزون ترین هم همین اکس ویژن هاس.
میتونی اون مانیتوری که بالا پیشنهاد کردم رو بگیری که قطعا از سام و ال جی خیلی بهتره.
ال سی دی 32 هم فول اچ دی 100 هرتز 1برند خوب زیر 800تومن نمیتونی پیدا کنی.

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
با سلام.من یه سری اطلاعات راجع به مانیتور 27 اینچ سامسونگ مدل P2770H میخاستم.و ایا این مدل واسه وصل کردن به ps3 مناسبه؟در ضمن من نتونستم بفهمم این مدل چند هرتزه و ایا اسپیکر یا خروجی صدا وهدفون داره یا نه؟در کل اساتید این مدل رو واسه وصل کردن به ps3 مناسب میدونن یا تو همین سایز و همین رنج قیمت مدل دیگری رو پیشنهاد میکنن؟

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
با سلام.من یه سری اطلاعات راجع به مانیتور 27 اینچ سامسونگ مدل P2770H میخاستم.و ایا این مدل واسه وصل کردن به ps3 مناسبه؟در ضمن من نتونستم بفهمم این مدل چند هرتزه و ایا اسپیکر یا خروجی صدا وهدفون داره یا نه؟در کل اساتید این مدل رو واسه وصل کردن به ps3 مناسب میدونن یا تو همین سایز و همین رنج قیمت مدل دیگری رو پیشنهاد میکنن؟
سام و ال جی تقریبا تو 1رنج هسن. من ترجیحا سام رو کمی بهتر میدونم. ولی 27 سام بدی هاش= نداشتن اسپیکر و تی وی هست. ولی ال جی هم تی وی(دیجیتال) و هم اسپیکر داره
هم ال جیه هم سام 60هرتز هسن.
خودمون 2تا از این ال جیه گرفتیم(1برای نمایش عکس+فیلم - 1کی شم واسه بازی)380تومن.نسبت به قیمتش خوبه.
البته ال سی دی اصلیم واسه بازی sony w550 هست که حرف نداره.
خواسی تا 500تومن هزینه کنی حتما مانینور اسوس که 1-2صفحه پیش معرفی کرده بودم رو بگیر

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
سام و ال جی تقریبا تو 1رنج هسن. من ترجیحا سام رو کمی بهتر میدونم. ولی 27 سام بدی هاش= نداشتن اسپیکر و تی وی هست. ولی ال جی هم تی وی(دیجیتال) و هم اسپیکر داره
هم ال جیه هم سام 60هرتز هسن.
خودمون 2تا از این ال جیه گرفتیم(1برای نمایش عکس+فیلم - 1کی شم واسه بازی)380تومن.نسبت به قیمتش خوبه.
البته ال سی دی اصلیم واسه بازی sony w550 هست که حرف نداره.
خواسی تا 500تومن هزینه کنی حتما مانینور اسوس که 1-2صفحه پیش معرفی کرده بودم رو بگیر
دوست عزیز این lg که شما میگی 27 اینچه؟مدلش چیه؟اگه منظورت m2794d هستش که من خودم یکی دارم و اصلا ازش راضی نیستم.تو حالت 1080p صفحه به شدت دیر رفرش میشه(فکر کنم تو مد 1080p اسکنش 20 هرتز بیشتر نیست)طوری که موقعی که تو داشبورد xbox 360 باهاش میخام پروفایل لود کنم شبح صفحه قبلی داشبورد رو میبینم.در ضمن کیفیت تصویرو زاویه دید و کنتراستش هم افتضاحه.جوری که سامسونگ سری 3 که 3 سال پیش خریدمش واصلا فول اچ دی هم نیست خیلی از نظر کیفیت تصویر و کنتراست ازش سرتره.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
بزرگترين سايز مانيتوری که فقط بخوام PS3 رو بهش وصل کنم چه سايزيه و يه مدل خوب با قيمت مناسبم ازش معرفی کنيد :D

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
بزرگترين سايز مانيتوری که فقط بخوام PS3 رو بهش وصل کنم چه سايزيه و يه مدل خوب با قيمت مناسبم ازش معرفی کنيد :D

دوست عزیز شما هر سایز مانیتوری رو که بخواید رو میتونید به ps3 وصل کنید.مهم resolutione که خوبه full Hd باشه.یعنی 1920x1080 . یه مانیتور 24inch فکر کنم کافی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر