خریداره هارد -----گرافیک-----رم----------پردازنده-------مادربرد----------کیس+پاور----

A.M.B

کاربر سایت
Dec 4, 2011
5
Rating - 100%
1   0   0
سلام دوستان .......

مادربرد فقطAMD باشه سوکت AM2 برند مهم نیست حتی مینی هم باشه خریداریم قیمت هم زیره50 60........
----------------------------------------
گرافیک مدل و برند مهم نیست یه چیزی تو مایه های gt210 5450 9500 و............

قیمت مد نظر زیره 50 تومن.......2گیگ 70

باس رم مهم نیست برند هم مهم نیست فقط سالم باشه ....... قیمت هم هر چی ارزون تر بهتر هر چی دارید بگید با هم کنار میایم..

اینتل یا ای ام دی خریداریم فقط دو هسته واقعی باشه به طور مثال پنتیومD یا سری E البته خوش قیمت زیره 60 50 تومن .......
و 3200+ یا 3500+ یا 4200+و....زیره 50 تومن...........

فعلا اولویت خرید اینتل هست

هارد 160 یا 250 خریداریم حتی بد سکتوری و سرعت پایین که تعمیر نرفته باشه قیمت زیره 50 و .70........

کیس مشکی معمولی دست دو و پاور معمولی فن بزرگ قیمت هر دو با هم زیره 30 تومن..........
دوستان رایتر هر برندی فقط مشکل درب و ضعیفیه لنز نباشه سالم دست دو ارزان قیمت زیره 20 تومن...........

منتظره پیشنهادات.......

bazicenter1

کاربر سایت
Nov 16, 2012
18
Rating - 0%
0   1   0
سلام من یه کیس د ارم با همه چیزش میدمش 200 پاور کارت شبکه مادر برد کارت گرافیک یس پی یو رم کارت صدا با الان هم با اون بالا هستم البته قدیمی هست واسه اینترنت خریده بودم الان زیاد به دردم نمی یاد...

A.M.B

کاربر سایت
Dec 4, 2011
5
Rating - 100%
1   0   0
سلام من یه کیس د ارم با همه چیزش میدمش 200 پاور کارت شبکه مادر برد کارت گرافیک یس پی یو رم کارت صدا با الان هم با اون بالا هستم البته قدیمی هست واسه اینترنت خریده بودم الان زیاد به دردم نمی یاد...
:lol: اگه 50 کسی خواست درنگ نکن:D

bazicenter1

کاربر سایت
Nov 16, 2012
18
Rating - 0%
0   1   0
:lol: اگه 50 کسی خواست درنگ نکن:D

کارت شبکه شو خریدم 22 و کیس رو 25 یعنی بقیه چیزاش 8 هزار می ارزه همین پستی که به تو دادم مشتری 150 هزار هم داشتم با این قیمت هایی که تو دادی رادیو هم گیرت نمی یاد چه برسه کامپیوتر ... تو هم از همونایی که می خوایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر