خبر خوب:لغو تحریم های فروش تلفن همراه و کامپیوتر

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
خب الان چک کردم Google Play Store بدون مشکل باز میشه ولی برای دانلود نیاز به چیز دارید
من به همین هم راضیم الان من کل برنامه ها مو بدون مشکل آپديت کردم:d

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta
با چه چیز پی‌ انی رو گوشی کار میکنی‌؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
والا نمایندگی های رسمی از همه جا بی صاحاب ترن تو ایران یبار رفتم نمایندگی سونی ps3قیمت کردم ترسیدم برگشتم خونه از تمام بازار قیمتش بالاتر بود
منم دقیقا به بار از یه نمایندگی سونی قیمت کردم کف کردم :d
برا این بوده چون Sony Entertainment ایران نمایندگی نداره, فقط بخش Sony Home Appliances تو ایران نمایندگی داره

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام
من وقتي وارد App Store ميشم (چه با iPhone چه با iTunes) همه چيز رو مياره ولي دانلود نميشه كرد و ارور ميده دقيقا مثل اون موقعي كه Apple ايران رو تحريم كرده بود
ولي با هيتلر پكن ميتونم وارد بشم (iTunes) يعني هيچ فرقي با موقعي كه تحريم بوديم نداره
با iPhone هم كه اصلا نميشه
چيكار كنيم ؟!

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
دوست عزیز من خیلی راحت هم با کامپیوتر هم با ایپد و هم با ایفون دانلود میکنم از Itunes و App store. احتمالا مشکل از شماست
256KBPS
تهران

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
خيلي مواقع موشكل از آي اس پي هاست !! من هم بعضي مواقع راحت مي رم تو استور و بعضي مواقع حتي آي مسج هم نميتونم بدم !

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
تغییری در قیمت دلار ایجاد نمیکنه پس قیمتها همینی که بود میمونه
دسترسی به مارکت ها و وبسایتهای نرم افزاری هم راه براشون بود ینی کسی که میخاست میتونست استفاده کنه
دیگه چرا ملت اینقده خوشحال شدن؟؟!!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دسترسی به مارکت ها و وبسایتهای نرم افزاری هم راه براشون بود ینی کسی که میخاست میتونست استفاده کنه

قبلا هم بیان شد
به شخصه اگه قرار باشه ۳ میلیون تومان برای یک اسمارت فون پرداخت کنم ترجیح میدم به نمایندگی معتبر یه شرکت اصلی باشه تا به یه مغازه داری که گجت مورد نظر منو خودش از یه دلال خریده ، دلال از یه قاچاقچی خریده ، دوباره قاچاقچیه از یه دلال اونوری خرید و الی آخر ... ! در ضمن همین که یه محصول انقدر دست به دست نشه و دلال بازی و پیچش تحریم تو وارداتش دخیل نباشه خودش هرچند کم باعث کاهش قیمت میشه.

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali

اره میشد ولی باید هفت خان رستم رو رد میکردی :|
واسه اندورید چیز پی ان میریختی . بعد سیمکارت در میوردی (یا Airplane mode with wifi میرفتی یا میزدی با گوشی روت شده ........) بعد تازه دست رسی داشتی !! واسه هر بارم باید این کارو میکردی !

خب اگه اونا هم تحریم هارو بردارن . ما خودمون اونارو تحریم کردیم:| (2)

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
این طرح شامل سایت های اینترنتی و نرم افزارهایی مثل آنتی ویروس نمیشه ؟

دوست عزیز اون PDF که صفحه اول گذاشتم رو بخون آنتی ویروس, چیز پی ان و یه سری چیز دیگه هم شامل این رفع تحریم میشه!

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
دوست عزیز اون PDF که صفحه اول گذاشتم رو بخون آنتی ویروس, چیز پی ان و یه سری چیز دیگه هم شامل این رفع تحریم میشه!

آخه اینو برای این پرسیدم چون به سایت نورتون رفتم ولی به خاطر تحریم اجازه دسترسی به سایت رو نمیده .
Embargoed Countries

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
دوستان هی عجله نداشته باشی!حداقل یه ماه صبر کنید تا این شرکت های تحریم و.. اینا رو لغو بردارند!قراره که نیست اونا گفتن تحریم لغو شده همه شرکت های دنیا تو همون روز تحریم رو بردارن و.... پس صبر!
خوبیش اینه که دیگه از دستت دلال ها خلاص میشم مثلا قیمت کالایی که 200 دلار با احتساب ارزش پول خودمون میشه 720000 تومن دیگه نمیان قیمت 1000000 بزارن و کسی نتونه اعتراضی داشته باشه!وکلی چیزای دیگه برداشته میشه بایدم ملت خوشحال باشن که بعضی ها نیست

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
دم اپل گرم که همیشه اوله !!!!
از دیشب اپ استور و ایتونز به راحتی رو ایفون باز میشه
فقط یه مشکل هست که قیمتا مخصوصا تو ایتونز فضاییه
مثلا game of thrones فصل یک و دوش حدود ۹۰ دلاره
اینم از بریکینگ بد :|
همون دان کنیم از اینترنت دان کنیم بهتره