خبری از بخش چند نفره در Arkham City نخواهد بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
arkham-city-2.jpg

با وجود خبرهای قبلی مبنی بر احتمال وجود بخش چند نفره در Rocksteady,Arkham City امروز تائید کرد که بخش چند نفره در AC وجود نخواهد داشت.
Sefton Hill رئیس استودیوی RS تائید کرد بازی آن ها فقط به صورت تک نفره قابل بازی است.

Hill گفت:" نظر ما در مورد بخش چند نفره بسیار ساده بود.وقتی ما در حال بررسی بودیم تا بخش چند نفره را به بازی اضافه کنیم از خود پرسیدیم:اگر آن انرژی ای که برای ساختن Multiplayer لازم است را به جای آن صرف ساختن Single Player کنیم,آیا بازی بهتری خواهیم ساخت؟
در حالی که بازی الان در آخرین مراحل ساخت است,من صادقانه می توانم به شما بگویم که اگر ما بخش چند نفره را اضافه می کردیم نمی توانستیم آن چیزی را که می خواهیم در بخش تک نفره به شما ارائه دهیم.بنابراین ممکن است این انتخاب زیاد خوش آیند نباشد,ولی ما را قانع کرد که امیدوارم همین اتفاق برای کسانی که بازی نهایی را تجربه می کنند نیز بیاُفتد."

Batman Arkham City پاییز امسال برای PS3,X360 و PC منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sm4

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اتفاقا داشتم این خبرو ترجمه میکنم که شما زدید همون بهتر که زدید حوصله نداشتم :d;)
خوب این شرکت ازون شرکت هاست که تمرکز ویژه ای زو IP های برترش داره و همیشه شرکت RS یکی از محدود شرکتهایی بوده که بخش تک نفره رو خوب میساخته نمیگم بقیه بد میسازن ها ولی ماله اینا بهتره :d نمونش هم همین BAA که گیم پلی خوبی داشت خوب که نه عالی بود چه برسه به نسخه ی دوم. همیشه باید یک چیز فدای یک چیز دیگه بشه و ایندفعه مولتی فدای سینگل شد >:d<:d

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
به اینا میگن بازیساز ! برای دادن بهترین تجربه سینگل به بازیکنا حاضرن قید همه چیز رو بزنن !
من که امیدوارتر از گذشته شدم به این بازی !!
راستی قیافه جوکر دربدر توی این عکس چی شده ها ؟! :d این داروهای توی نسخه قبل کار خودش رو کرده !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خدا پدر و مادرشون رو بیامرزه، خودشون فهمیدن نمیتونن بخش چند نفره رو درست، درست کنند بیخیالش شدن، مثل Ubisoft نکردن که بخش چند نفره گند بزنه به بخش تک نفره AC BH ...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خدارو شکر . کلا مولتی پلیر با ذات این بازی جور در نمیومد . بهترین کار رو کردن .تمرکز روی بخش تکنفره . تا یک تجربه-ی ناب و لذتبخش دیگه رو به بازیبازها منتقل کنن

sadegh13

کاربر سایت
Jan 13, 2010
118
نام
صادق
حالم از مولتی بهم می خوره. فقط جیب خالی می شه و ارزش عمر کم می شه.
بی هیچ شکی روی سینگل هم تاثیر منفی داره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اتفاقا به نظر من ریسک کردند,آرخام آسایلوم چی کم داشت؟چی جز آرزوی گیرمهاش بود؟مهمترین چیزش بت موبیل بود که تایید نکردند.مولتی هم که اضافه کرده بودند حذف کردند.یه جورایی می ترسم بازی تکراری از آب در بیاد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من که شخصا از Single بازی کردن بازی لذت میبرم. اتفاقا ممکن بود که به خاطر تجربه ی اول کیفیت کار خوب از در نیاد. ولی باز میتونست با کار روی این بخش برگ برنده ای در دست داشته باشن. به هر حال مهمترین بخش بازی حالت انفرادی بازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر