خاطره‌انگیز ترین تریلرهای نسل هشتم کاربران بازی سنتر

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
-------------------

Mortal Kombat 11
این همه از اهمیت موسیقی توی تریلرهای محبوبم گفتم و حالا رفتم سراغ تریلری که یکی از داغون‌ترین موسیقی‌ها رو داره! :D علت انتخاب تریلر این بود که به شدت منتظر MK جدید بودم و چیزی که اینجا نشون دادن هم خیلی خفن بود! مبارزه‌ی ریدن با اسکورپیون و بعدش ترکیدن نینجای بدبخت و از راه رسیدن یه اسکورپیون دیگه! :| یعنی قشنگ در عرض یکی دو دقیقه مغزمون نیمرو شد!
و البته حتی توی همین تریلر هم چند ثانیه موسیقی خفن داریم که برای شنیدنش باید برین سراغ دقیقه ۱:۱۵ تا ۱:۲۲. همون لحظات کوتاه کفایت می‌کنه که وزن موسیقی تریلر بالا بره، حیف که بعدش دوباره خواننده‌ی گرامی میاد گند می‌زنه توش! :|

-------------------

نسخه فن میده تریلر که آهنگ تکنو سندروم رو روش گذاشتن ده برابر جذابتر هست. بدیش اینه که برای نسخه قبلی هم همین سبک موسیقی رو برای تریلر معرفی بازی گذاشتن واقعا برای چی ~X(

• Like
Reactions: Dinosaur

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اکثر تریلرایی که دوستان گذاشتن رو دوباره نشستم دیدم :D
تریلر ساختن هم واسه خودش هنریه واقعا که یه سری شرکت‌ها مثل یوبیسافت خیلی توش مهارت دارن. این یکی دو سال اخیر تریلر خفن خیلی کم داشتیم متاسفانه...اون اوایل نسل با اینکه بازیا داغون‌تر بودن ولی شرکت‌ها سعی بیشتری میکردن تریلرای خفن منتشر کنن...
سعی میکنم تریلرایی رو بزارم که بقیه نزاشتن...دیدنشونم واجبه :D

South Park: Fractured But Whole

نمایش مربوط به این بازی توی کنفرانس 2016 یوبیسافت احتمالا خنده‌دار ترین نمایش تاریخه...خود بازی رو بازی نکردم ولی چند بار این نمایش رو دیدم :)) توی لینک پایین کل نمایش رو گذاشتم که داخلش چند تا تریلر داره و نکته خفنش اینه که تری پارکر و مت استون هم میان رو استیج و همه چیز رو مسخره میکنن :))

Until Dawn

نمایش گیم‌پلی اینو یادتونه؟ یکی از سوپرایزکننده‌ترین نمایش‌ها بود که خود سونی هم از واکنش بهش تعجب کرده بود...یکی از باحال‌ترین نمایشایی بود که تعامل با تماشاگرا رو نشون می‌داد و ملت توی کنفرانس داد می‌زدن از کدوم سمت برو و چه انتخابی رو انجام بده و ...
یادتون باشه بعدش سونی یه بار دیگه همین قضیه رو برای Detroit هم اجرا کرد که به اندازه‌ی نمایش Until Dawn خفن نبود ولی بازم تماشا کردنش جذاب بود.

Artful Escape

اینو ملت نادیده میگیرن ولی بنظرم یکی از بازیهای مستقل خفن نسل میشه و خیلیا رو سوپرایز می‌کنه...نمایشش توی کنفرانس 2017 مایکروسافت با اینکه کوتاه بود ولی هیچوقت یادم نمیره...یه شخصیت گیتار به دست که با نواختن توی بازی پیشروی میکنه و محیط‌ها هم تا حدودی برام یادآور Journey بود ولی رنگ‌بندی شاد و متنوع‌تری داشت...کلا اینو یادتون داشته باشید...سالهاست در حال ساخته و گفته شده امسال عرضه میشه ولی تاریخ عرضه دقیق ندادن هنوز.

Wolfenstein The New Order

کلا تریلرای سری Wolfenstein این نسل حرف نداشته واقعا و قشنگ حس و حال عجیب و غریب سری و اون دنیای موازی که داخلش نازی‌ها برنده جنگ جهانی شدن رو خیلی خوب نشون میده...مخصوصا اون اول تریلر که یه مسابقه فوتبال رو نشون میده و داور بعد از کارت دادن به بازیکن بخاطر خطا کردن، اسلحه رو در میاره و واسه همیشه از مسابقه اخراجش میکنه :))

Cyberpunk 2077

اولین تیزر بازی واسه 2013 هیچوقت فراموش نمیشه...با اینکه توی نمایشای جدید نتونستن این حس و حالی که توی این تیزر دیدیم رو به نمایش بزارن، ولی به هر حال قبل از دیدن گیم‌پلی، چند سال با این تیزر زندگی کردیم و واقعا خاطره‌انگیزه :D

Dead Island 2

تریلر معرفی بازی مفقودالاثر Dead Island 2 واسه E3 2014...این از اون تریلرای فان و حال خوب کنی هست که واست مهم نیست بازی قراره شبیه‌اش باشه یا نه...فقط واسه اینکه خود تریلر خفنه می‌بینیش...از اون تریلرایی که هیچ وقت یادم نمیره...خود بازی هم منتشر بشه و مضخرف باشه بازم به خاطر همین تریلر که احتمالا هیچ ربطی به خود بازی نداره، امتحانش میکنم :D

The Evil Within 2

معرفی TEW2 نمونه بارز نمایشی هستش که برای همه بازیا میخوام...اول یکمی پیش‌زمینه‌ی داستانی، بعدش یه CG عجیب و غریب با موسیقی خفن، پشت بندش یه تیکه گیم‌پلی و در آخر هم تاریخ عرضه...تموم شد و رفت! اصلا هیچ حرفی واسه زدن باقی نزاشتن و هر چیزی که طرفدارا میخواستن بدون مسخره‌بازی نشون دادن.

A Way Out

عجب معرفی سوپرایزکننده‌ای! یه بازی نوآورانه خفن که توی همون زمان معرفی کلی گیم‌پلی ازش نشون دادن و بعدش صحبت‌های جوزف فارِس که عشق و علاقه رو قشنگ میشد حس کرد...بنظرم بهترین معرفی توی کل کنفرانس‌های EA هستش.
بازی هم بشدت آندرریته...اینو توی هر فرصتی که پیدا میکنم باید بگم :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
God of war
برای من سورپرایز کننده ترین ( اگه اینطور بخوایم بگیم :D) تریلر، خدای جنگ بود. از اون سورپرایزهای خفن بود. کسی هیچی نمیدونست قراره چه اتفاقی بیفته بعد یهو کریتوس با اون ابهت از تو سایه ها میاد بیرون و ناگهان بازی میره توی گیم پلی و متوجه میشیم کلا بازی زیرو رو شده! خیلی خفن بود واقعا.
the last of us 2 gameplay trailer
تریلر E3 گیم پلی تلو یچیزی عجیب غریبی بود. انیمیشن ها و ادغامش با گیم پلی چیزی بود که نظیرش قبلا اتفاق نیفتاده بود. اونقدر اون تریلر عالی بود که من تا موقعی که خودم بازی نکنم باور نمیکنم بتونن همچون خروجی یکدستی تا اخر بازی شاهد باشم!
البته نمیخوام بگم ولی با تریلر دوم گیم پلی یکم از این بابت ناامید شدم. اما همچنان اون تریلر در یادها خواهد ماند! حالا جدا از گیم پلی صحنه ی روبوسیش ( چی بگم والا به عرف ایرانی بخونه! :D) هم ماندگار بود :D
uncharted 4
فقط همون کیسه ی شن و صحنه های سینمایی خفن انچارتدی بس بود که ادم هیچ وقت این تریلر رو فراموش نکنه. بعدا ادامه ی تریلری که توی e3 پخش کرده بودند رو منتشر کردند اون دیگه خارق‌العاده تر! صحنه های تعقیب و گریز هیجان انگیز و اون صحنه ی گل و لای و فرار از دست ماشین جنگیه با موتور یه ست پیس خفن و لول دیزاین معرکه بود!
Ryse son of rome
با تریلر این بازی فهمیدیم نسل بعد یعنی چی :D
Watchdogs
مگه میشه این تریلر رو فراموش نکرد؟ مگه میشه!! :D هنوزم که ادم نگاه میکنه متحیرکننده است! مخصوصا اونجا که باد میوزه و ایدن دستش تو جیبشه بعد اروم میدوه سمت جمعیت، دیوایس ها رو هک میکنه! خیلی اون فضا خفن بود.
Division
فضای اخرو الزمانی ، شهری که تخلیه شده و کوچه هایی که پر از ات و اشغاله و ماشین هایی که رها شدند. خیلی بازی گرافیک خفنی داشت. خیلی رئالیستیک بود همه چیز ! و اینجوری که بنظر میرسید یه بازی انلاین محور کاملا نواورانه بود.
.....
من با دی ال سی Survival دیویژن زندگی کردم حیف که بهترین حالت بازی رو برای دیویژن 2 نداشتیم
اون حس تنهایی و سرما و جون کردن برای زنده موندن واقعا خاص بود
با رفقا بالای 200 ساعت بازی کردیم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
Batman Arkham Knight - E3 2014

اوووووف :D اصلا مگه میشه کسی یادش نمونده باشه این تریلر رو... زمانی که برای اولین بار از بالای برج وین نمای گاتهام جدید رو نشون دادن، اون موسیقی حماسی... اصلا سالن رفت رو هوا :D هنوز یادم نمیره اون پارازیتی که انداختن وسط نمایش... برای ما که عادی بود، ساعت 5 صبح از طرفی هم داشتیم تو حالت خواب و بیداری مراسم رو نگاه میکردیم و هم کیفیت نت بالاخره... :D ولی سالن یه لحظه وحشت کرد که عجب افتضاحی =)) گیم باگ شد وسط نمایش رفت! :D که بعد دیدن نخیر، هنوز از حرکت راک استدی سر آرکهام اسایلوم درس نگرفتن :D
تا الان چیز دیگه ای نتونسته جای این تریلر رو بگیره برای من...

Spider-Man PS4 - E3 2016

آقا! اصلا کسی انتظارشو نداشت!! :D هنوزم که هنوزه E3 سال 2016 رو بهترین E3 میدونم. پر از غافلگیری! چه قدر خوب بود :D اونم کدوم استودیو، اینسومنیاک! مگه میشد شاهکار نباشه این گیم :D همین یه تریلر به تنهایی هر چی خاطره بد پیدا کرده بودن طرفدارا از عناوین قبلی اسپایدرمن (که ناشرشون اکتیویژن بود) رو شست برد! اصلا اون گرافیک...

God of War - E3 2016

"Boy... boy"
همه موندن خدایا چی میتونه باشه یعنی :| که یه دفعه سلطان از سایه اومد بیرون... اصلا هیچی من نمیگم در وصف اون تریلر :D چون واقعا غیر قابل وصف بود... آخ آخ چی بود اون سال :D ورود حماسی کوجیما، معرفی ریمستر crash ... من اگر اون جا داخل سالن بودم قطعا سکته میکردم :))

• Like
Reactions: FUTURE and Ludens

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چه تاپیکی... ولی متاسفانه لیست اکثرتون از اعتبار ساقطه چون حرفی از تریلر معرفی کذایی Watch_Dogs نزدین :))

خب لیستو شروع میکنیم:
1. تریلر معرفی WD.
گیم پلی فوق العاده با اون گرافیک فک بر انداز. هرچند محصول نهایی ذره ای نزدیکش نبود ولی خب قطعا جزو نو ترین لحظات صنعت گیمینگه :D
پ.ن. این مال E3 2012 بود ولی تریلر e3 2013 کنفرانس سونی هم بشدت خفنه

2. تریلر معرفی CyberPunk 2077.
کلا از نظر تریلر های سینماتیک، حرف و اول و آخر صنعت بازیو بلیزارد میزد، که این نسل CDPR با یک میدل فینگر بزرگ کلهم این لقب رو برای خودش دزدید :D وای این تریلر چقد خوب بود!! اون موزیک Bullets آرکایو !!! اصلا هیچوقت یادم نمیره اینو :D

3. تریلر E3 2014 آنچارتد 4. (تیزر معرفیش مراسم لانچ ps4 بود. اون نه :D اونی که اول نیتن افتاده بعد پا میشه :D)
گرافیکای قبل این واقعا سوء تفاهم بودن :D

4. تریلر سینماتیک AC UNITY!
کلا یونیتی برای من جایگاه خیلی بالایی تو این سری داره :D قبل رلیزش هم تریلر هاش واقعا خوب بودن. این تریلر که دیگه بهترینشون بود. مخصوصا با کاور Everybody wants to rule the world از لورد ^:)^

5. گیمپلی دموی Quantum Break توی گیمزکام 2014
هایپ قبل این تریلر اینجوری بود که این دمو شمارو #Speechless میکنه :D و واقعا هم کرد :D

6. تک تک تریلر های سینماتیک ویچر 3 :D
همون حرفای مورد دو :D کلا این بازی سینماتیک زیاد داشت همشونم عالی بودن. :D شرمنده دیگه این رتبه چندتایی شد :D

7. تیزر معرفی Mirror's Edge جدید، E3 2013
کلا نسخه اول این بازی از خاص ترین بازیای نسل 7 بود :D و شدید منتظرش بودم!! و این تیزر خیلی خوب بود :D
پ.ن. چند وقت پیشا بود که رفتم تمام تریلراشو دوباره دیدم و فکر کردم چرا اینقدر گند خورد به سری... واقعا امیدوارم دوباره فرصت بدن به بازی چون ip فوق العاده ایه...

8. Halo 5 Opening
لازم به تعریف نداره که چقدر خفن بود :D

9.تریلر گیمپلی Tlou 2 توی E3 2018 اگر اشتباه نکنم
این تریلر واقعا سطح گیمپلی هایی که چشامون دیده رو چند لول برد بالاتر... هرچند هنوز ته ته قلبم مطمئن نیستم بازی اصلی دقیقا همینجوری باشه (نمیخوام بحث کنم ولی اون دمویی که پخش شد سپتامبر، یکم متفاوت بود :D صد در صد اب و هوا و نور موثر بود ولی مثل همون تریلر U4 که ورای فوق العاده بود و تو بازی همچون صحنه هایی کم بود...) ولی باز هم یکی از جادویی ترین و غیر ممکن ترین چیزایی بود که گویا قراره توی گیمپلی این بازی برامون ممکن شه :D

10. تریلر معرفی GoW توی E3 2016
نیاز به توضیح نداره :D

11. تریلر معرفی Horizon ZD
مخصوصا اونجایی که بعد داستان گفتن، دوربین پشت کاراکتر و یک دفعه گیمپلی شروع شد :D

12. گیمپلی 26 دقیقه ای Dying light 2
بعد این تریلر همه گفتن سایبرپانک کیلو چند، ایناعن که گوتی 2020 و میگیرن :D

پ.ن. کلا تریلر خوب کم نیست. ولی اکثرن بازیا وقتی خیلی موفق نمیشن، تریلر خوبشونم از یاد میره :D مثل همین واچداگز و یا یونیتی و یا We happy few مثلا که تریلر معرفیش بشدت خوب بود :D تریلر سینماتیک معرفی Arkham Knight هم خیلی خوبه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر