حل مشکل وصل شدن به سرورهای The Last Of Us

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان تقریبا بیش از یک هفته هست اتصال به سرورهای tlou قطع شده تو ایران..کشورهای دیگه مشکلی ندارن از این بابت و فقط تو ایران قطع هست...به هیچ عنوان شیلتر هم نیست سرورهاش که از طرف ایران باشه...با قند شکن هم رفتم ولی بازم باز نمیشه..با قند شکن امریکا و کشورهای اروپایی..یه مقدار کم که کانکتینگ رو میره پیغام error authentication failed میده
ساپورت ناتی داگ هم اصلا پاسخگو نیست..کلا تو ایران هیچ کس نمیتونه کانکت بشه
اگر راحلی پیدا کردید که بشه مثلا وصل شد به سرورهای امریکا یا اروپا پیشنهاد بدید..اصلا معلوم نیست چیکار کردن با قند شکن هم مارو همون ایران میشناسه.

• Like
Reactions: UnlovelyWriter

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
بعد از تست های فراوان بالاخره متوجه شدم قندشکن فقط در حالت لوکال وصل میشه به سرورهای بازی و در حالت شیر قندشکن با پروکسی وصل نمیشه
سلام. میشه دقیق با حوصله توضیح بدید لطفا منم میخوام بازی کنم مشکل دارم. authentication error

• Like
Reactions: milad2mars

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ببین یا باید مودم adsl شما vpn خور باشه یا اینکه به وسیله لپ تاپ یا کامپیوتر که کارت شبکه دارن به وسیله کابل لن وی پی ان شیر بشه روی ps4..برای این کار بهتره یه وی پی ان بخری با قابلیت
pptp

تو نت زیاده شیر وی پی ان روی ps4 ..دنباله اونی بگرد که با کابل LAN اینترنت شیر کنی نه با وایفای و ست کردن پروکسی..سوالی بود بپرس

• Like
Reactions: mohsen__gamer

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
دو بار این اتفاق افتاد همین امسال از طریق ساپورت و توییتر پیگیری شد درست شد در نهایت . این دفعه سومه دارن قطع میکنن .
واسه وصل شدن با وی پی ان هم یه دوستی قبلا تاپیک زده بود برنامه every proxy رو معرفی کرده بود. که از طریق هات اسپات گوشی میشد وصل شد به سرورا.

اگر راحلی پیدا کردید که بشه مثلا وصل شد به سرورهای امریکا یا اروپا پیشنهاد بدید..اصلا معلوم نیست چیکار کردن با قند شکن هم مارو همون ایران میشناسه.
خیلی جالبه واسم . اتفاقا تو همین چن وقته من به همراه دوستانم قرار بود تو سایت game battles یه گروه تشکیل بدیم بریم تو ladder لست . ولی خب این سایت با اینکه فقط با ف*یلتر شکن باز میشه و ایران و time zone ش رو تو لیست اطلاعات واسه اکانت داره و میشه انتخاب کرد ولی برای ساختن یه گروه تو ladder میگه شما جزو restricted countries هستید . براشون تیکت هم فرستادم ولی خب بازم گفتن شما جزو این دسته کشورایید. چجوری تشخیص میدن واقعا؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دو بار این اتفاق افتاد همین امسال از طریق ساپورت و توییتر پیگیری شد درست شد در نهایت . این دفعه سومه دارن قطع میکنن .
واسه وصل شدن با وی پی ان هم یه دوستی قبلا تاپیک زده بود برنامه every proxy رو معرفی کرده بود. که از طریق هات اسپات گوشی میشد وصل شد به سرورا.

خیلی جالبه واسم . اتفاقا تو همین چن وقته من به همراه دوستانم قرار بود تو سایت game battles یه گروه تشکیل بدیم بریم تو ladder لست . ولی خب این سایت با اینکه فقط با ف*یلتر شکن باز میشه و ایران و time zone ش رو تو لیست اطلاعات واسه اکانت داره و میشه انتخاب کرد ولی برای ساختن یه گروه تو ladder میگه شما جزو restricted countries هستید . براشون تیکت هم فرستادم ولی خب بازم گفتن شما جزو این دسته کشورایید. چجوری تشخیص میدن واقعا؟
با پروکسی اینا وصل نمیشه مثل قبل فقط باید لوکال کانکت شید..این پیغام خطا با قبلی فرق داره...شما در حال حاظر تونستی با every proxy وصل شی؟ الانو میگم نه 2 3 ماه پیش..من با این روش نتونستم وصل شم.

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
با پروکسی اینا وصل نمیشه مثل قبل فقط باید لوکال کانکت شید..این پیغام خطا با قبلی فرق داره...شما در حال حاظر تونستی با every proxy وصل شی؟ الانو میگم نه 2 3 ماه پیش..من با این روش نتونستم وصل شم.
من 2 / 3 هفته س کلا آنلاین نشدم .
هر چی هست واسه قطع شدنش واسه ما باید از ساپورت پیگیری بشه . وگرنه فایده نداره هی بخوایم با وی پی ان بریم تو .

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
با vpn شد.. با کابل دستگاه رو میزنی به pc بعد شیر میدی.. پینگ میره بالا تا 120 چاره ای نیست دیگه..نمیدونم تحریم شده چی شده.. خیلی از بازیای ps3 هم دیگه انلاین نمیشه فقط با اینکار میشه بازی کرد.

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
  • Like
Reactions: milad2mars

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
ظاهرا سرورهای UN4 هم به همین سرنوشت دچار شدن،هر کاری میکنم به سرورها کانکت نمیشه و اون خط Connecting از یه حدی جلوتر نمیره

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
تاپیکت رو گویا ناتی داگ پاک کرد
واقعا به عنوان یک ایرانی شدیم بی خاصیت.
از درون فیلتر از بیرون تحریم.
والا اون بالا یه چیزایی تو کادر زرد نوشته ولی خب دفعات قبل اینطوری نمیشد :/ ینی یهو مثلا میدیدی اومدن جواب دادن که" ظاهرا مشکل حل شده" و میدیدیم حل شده. دیگه نمیدونم چه کنیم :/ بالاترم گفتم اون سایت game battles هم واسه ما بسته س . حالا نمیدونم واسه تحریم و اینجور مسائله یا به خاطر نت ت*خمیمون .

الان چک کردم همچنان تاپیکم تو لیست تاپیکای خودم و اون تاپیکایی که ساپورت کردم هست . ممکنه که دارن روش کار میکنن (هشتگ صابون زدن به دل خود :|)

آخرین ویرایش:

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
با سلام
یه مدت سرور بازی The last of us روی پلی استیشن ۴ نت مخابرات منطقه ما وصل نمیشه اما با اینترنت ایرانسل به راحتی وصل میشه
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن آدرس سرور بازی رو بدین ما حل کنیم .
کسی آدرس سرور آنلاین این بازی رو داره براشون بفرستم
ممنون

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
با سلام
یه مدت سرور بازی The last of us روی پلی استیشن ۴ نت مخابرات منطقه ما وصل نمیشه اما با اینترنت ایرانسل به راحتی وصل میشه
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن آدرس سرور بازی رو بدین ما حل کنیم .
کسی آدرس سرور آنلاین این بازی رو داره براشون بفرستم
ممنون
52.205.123.37
البته ممکنه در اینده این سرور تغییر کنه ولی در حال حاظر اینه که کانکت نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر