حل مشکلات اچیومنت های xbox در پروفایلworked100%

به نظرتون هک پروفایل کدوم کنسول راحتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    11

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
:peace:سلام خدمت دوستان گل بازی سنتر:clap:

-راستش من میخواستم جواب یکی از سوالات اقایان Dαnte و ƝIƝɈѦ و دیگران رو بدم گفتم چون جوابش طولانیه گفتم بهتره که یه پست جدید بزنم تا همه بتونن مطلبی برداشت کنن
سوال ایشون در رابط به خودتون بخونین بیشتر میفهمین:
-------------------------------------------------------------
dante: وای بدبختیام اومد جلو چشمم:(
من اولش فقط عکسش نمیومد ولی بعد اصلا بازی جدید میذاشتم تو لیست نشون نمیداد و بازی های قدیمی هم اچیوش رو میگرفتم و تو خود بازی نشون میداد ولی بیرون میومدی دیگه نه اچیو ثبت شده بود نه گیمر اسکورش!!!
آخرش هم هر کاری کردم درست نشد و مجبور شدم پروفایلی که اون همه زحمت کشیدم 30000 گیمر اسکور واسش گرفته بودم رو حذف کنم و یه پروفایل جدید بسازم!
آگر کسی راهی بلد هست که بشه درست کرد بگه.
ninja: دوستان برا منم همین طوری شده :((
اصلا ثبت نمیکنه که بازی تو کنسول اجرا شده ، لیست اچیومنت ها رو نمیاره اصلا

من مطمئنم تا حالا یه اچیومنت گرفتم که ثبت نشده ، گیرز 3 به Level 25 رسیدم انلاین ولی ندادش اصلا ، حتی ثبتش هم نکرد ....
چیکار کنم :(
.
اینم لینکش تا بیشتر متوجه بشید
مشکل با عکس Achivement
------------------------------------------------------------
دوستان خودتونو به کشتن ندید اقایه dante چرا رفتی یه پروفایل دیگه درست کردی:؟:-/
..
تمام دوستان دقت کنن کسایی هم که همین مشکلو دارن به روش های زیر یه نگاهی بکنن تا مشکلشون 100% حل بشه:
.
1.اول از همه اگه قبلا به لایو وصل شده بودید میتونید پروفایلتون رو از روی هارد xbox پاک کنید و دوباره پروفایل رو دانلود کنید و در اخر حالشو ببرید.
.
2.ممکنه مشکل از یه چیز دیگه هم باشه بعضی موقع ها برای xbox live اپدیت هایی عرضه میشه که در هنگام اپدیت کردن دستگاهتون یا برقا رفته و یا اینترنتتون قطع شده خلاصه هر چیزی دیگه ای که باعث اختلال در اپدیت میشه:>:d<
راه حل:
اول از همه اگه به لایو وصل هستید یا سیم lan به xbox وصل هست این ارتباط رو قطع و یک بار xbox رو ریستارت کنید و بعد وارد هارد بشید و دونه دونه وارد تمام پروفایل ها رو چک کنید و این کارارو انجام بدین.. تمام فایل های سیستمی و چیز های مربوط به کش اینارو پاک کنید و وارد پوشه پوشه سیو گیم ها برید و توی تمام ارشیو های بازی برید و چک کنید فایلی به نام unknown نباشه که معمولا به رنگ زرد هم هست و اگه بود فایلو delete کنید ...
هر چی که به نظرتون فایلش سیستمی بود پاک کنید(مسئولیت با خودتونه اگه مطمئن هستید که فایل باعث اختلال در کنسول نمیشه پاک کنید).
#:-s
و در اخر xbox رو خاموش کنید و سیم لن رو وصل کنید و به لایو وصل بشید و اپدیت کنید که با این کار حتی اگر اواتار شما سفید بود مشکلش حل میشه(البته برای درست کردن اوتار نیازی به مراحل قبلی نیست کافیه فقط اپدیت کنید همین).
حالا برید ببنید پروفایلتون ردیف شد یا نه اگه نه یه بار دیگه پروفایلو پاک کنید و دوباره دانلود کنید اگه باز کارتون ردیف نشدبقیه مراحلو انجام بدین:d...
.
.
.
~o)~o)~o)خوب یه خورده استراحت کنید~o)~o)~o)
.
.
.
3.(این روش رو خودم هم توصیه میکنم).=اول پروفایلی که تازه دانلود کردید یعنی دیگه خرابی بیشتری نداشته باشه رو روی یک عدد فلش مموری فرمت شده توسط خوده xbox موو میکنید منظورم(move) و در اخر با کمک نرم افزار های شاخص از جمله horizon و یا modio (اگه ندارید از لینک های زیر دانلود کنید)پروفایلتون رو ردیف میکنید::punk:
هوریزون: XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon
مودیو 3: Modio_3.0.zip
.
اول از همه باید پروفایل رو با استفاده از برنامه modio از فلش مموری استخراج کنیم به این صورت:

برنامه رو باز کرده و از تو برنامه گزینه ی explore a device زده از تب file فلشو باز کنید و پوشه ی پروفایل خودتونو تا اخر باز کنید تا به فایلی به فرمت con برسید و فایلو رو (دراگ ان دروپ) کنید به یه جا دلخواه و سپس برنامه ی horizon رو باز کنید و از تب های بالا گزینه ی quick fix انتخاب کرده و سپس فایل استخراج شده رو انتخاب کنید و خودش به صورت اتوماتیک فایلتون رو تعمیر میکنه و در اخر بر روی ok بزنید و برنامه رو ببندید دیگه کاری با horizon نداریم.
حالا از اون جایی که فایل (پروفایل خودتون) رو گرفتید منظورم تو برنامه ی modio برید و اون فایل با پسوند con رو پاک کنید و اون فایلی که اول استخراج کردیم و تعمیر شده رو جاش میزاریم در اصطلاح جایگزین میکنیم و بر روی فایل (cilickراست) میکنیم و گزینه ی open in resigner کلیک میکنیم و در اینجا صفحه ای باز میشه که بازم در اخر بر روی گزینه ی rehash and resign کلیک میکنیم و بر روی save to device کلیک کنید و خودش اتومات سیو میکنه و تمام(و حالا پروفایلتون رو به xbox برمیگردونید )حالا حالشو ببرید
باز توصیه من به شما اینه که برای بار اول توسط برنامه ی horizon پروفایلتون رو fix کنید که خطاش کمتر از modio هست و بعد از برنامه ی modio که خودم هم همین کارو کردم
باز لایک یادتون نره چون من اصلا حوصله پست نوشتن ندارم.

اگه باز نشد :oمن که فکر نمیکنم چون با روش سوم 99% مشکل رفع میشه . با دوستان در همین پست مشورت کنید ردیف میشه:gathering:

با تشکر محمد زرین

آخرین ویرایش:

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
منم مثله dante پروفایلم رو پاک کردم ولی سیو هاش مونده توی فلش هم کپی نمیشه (فرمت کردم)حالا من مجبورم همه ی بازی هارو دوباره ببرم تا آخر؟؟؟

دیگه اتفاقه پیش میاد
اول از همه برای جابه جایی سیو ها نیاز به خوده پروفایل مرتبط هست
دوم اگه پروفایل پاک شد میشه سیو هارو دستکاری کرد و اونو با یه id پروفایل دیگه عوض کرد خلاصه کار نشد نداره:d

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
عزیزان قبل کپی پیست کردن مطلبم تو سایت هایه دیگه لطف کنید خبرم کنید
خوش حال میشم
نه که بزنید روحم خبر نداشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر