شایعه حضور HALO HD و Gears of War Exile در E3 2011

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
سایت gamenyusu یک عکس از نمایشگاه E3 منتشر کرده که به نظر برنامه های MS رو نشون میده..
پشت زمینه این عکس صورت Hitman قرار داره و نوشته های روی آن حکایت از پیش نمایش بازی های HITMAN 5 و Modern Warfer 3 و HALO HD و Gears of War Exile در نمایشگاه E3 را می دهد

11867770780522193189.jpg

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اسم این Gears of War Exile من قبلا هم شنیده بودم که قرار برای Kinect عرضه بشه
به احتمال زیاد هم همینطور وگرنه Gears of war 3 وقتی هنوز درست و حسابی معرفی نشده که نمیرن Gears of War 4 رو معرفی کنن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آیا می دانید این عکس که گذاشتن برای Hitman BM هست؟ :D.
یه دقت کنید میبینید همون عکسیه که هیتمن جلوی یه فواره وایساده ...
الان دیدم آواتار یکی از بچه ها بود :

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
GeoW جدید که عمرا ! این تریلر دیشب اینقدر خفن بودکه یه مرحله ی خفن از کمپین میتونه (مثلا زیر آب ) کلی E3 رو داغ کنه !

HALO هم خواهیم داشت اما امیدوارم یه ماجرای جدید از چیف باشه و البته HALO 4 هم نباشه ، انشاء... نسل بعد :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
HALO هم خواهیم داشت اما امیدوارم یه ماجرای جدید از چیف باشه و البته HALO 4 هم نباشه ، انشاء... نسل بعد :D
بیخود:| باید هیلو 4 رو معرفی کنند، 4 ساله تو کف به سر میبریم.:|
چرا همه مینویسن HALO ؟:-/ حروف اختصاری نیست که:D مثل بقیه بازیها اینم Haloـه...:D
نه بابا حروم میشه :D باید اول نسل بعد مثل سال 2005 ( 2006 :-/) یه تریلر ازش پخش بشه بعد مستر چیف رو نشون بده ، بعد همه بلند بشن و تشویق کنن :D این یعنی Halo 4 !
نسل بعد که تا 4-5 سال دیگه نمیاد:D تا اون موقع تلف میشیم. یه تیزر 1 دقیقه ای با صحبت های کورتانا و یه نمایش مرموز و اسرارآمیز از رئیس فوق العاده میشه، مخصوصا اگه آخر کنفرانس یهو متریک بگه one more thing ، بعد چراغ ها خاموش بشه و اینو نشون بدن:D فقط همین باشه من دیگه هیچی نمیخوام:(:|

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
چرا همه مینویسن HALO ؟:-/ حروف اختصاری نیست که:D مثل بقیه بازیها اینم Haloـه...:D

نه بابا حروم میشه :D باید اول نسل بعد مثل سال 2005 ( 2006 :-/) یه تریلر ازش پخش بشه بعد مستر چیف رو نشون بده ، بعد همه بلند بشن و تشویق کنن :D این یعنی Halo 4 !

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
چی ؟؟؟؟ الان توی این 6 ساله 4 تا هیلو دادند که فقط 3 ورژن اصلی بود من همچنان در کف مستر چیف هستم بعد اونوقت نیان نسخه 4 رو بدند اخه این حرفه که میزنی ؟؟؟ :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

نسل بعد که تا 4-5 سال دیگه نمیاد:D تا اون موقع تلف میشیم. یه تیزر 1 دقیقه ای با صحبت های کورتانا و یه نمایش مرموز و اسرارآمیز از رئیس فوق العاده میشه، مخصوصا اگه آخر کنفرانس یهو متریک بگه one more thing ، بعد چراغ ها خاموش بشه و اینو نشون بدن:D فقط همین باشه من دیگه هیچی نمیخوام:(:|
تریلری که من میخ وام ازش پخش کنند اینه که کورتانا داره یه سری مونولوگ می گه از وضعیت جهان,بعد یه نما از فضا,آخرش هم یک لحظه صفحه سیاه می شه و صای مستر چیف میاد...بعد یهو با یه صدای بلند رو صفحه می نویسه Halo 4!بعد ما گریه می کنیم!:((بعد ابراز علاقه!>:d<,و در نهایت دیوانه وار می خندیم!:))

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
حالا اگه میخواند Halo Reamake معرفی کنند بکنند ولی ما Halo 4 میخواییم همین و بس دلمون واسه رئیس تنگ شده بی انصافی هست که نسخه جدید بره برای نسل بعدی کنسول ها این اوکانر هم که هرروز حساسیت بیشتر میکنه فکر کنم آخرش همه ذوق مرگ بشیم تازه باید ببینیم این 343 چیکار میکنه انشاالله Halo 5 میره برای نسل بعدی کنسول ها :d(بعدی هم نیست Halo wars 2 و Halo ODST2 معرفی هم شوند دومی پیش بینی میکنم:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر