حالت نمایش آخرین مطالب صفحه اصلی در انجمن

مطالب صفحه اصلی چطور در انجمن نمایش داده شوند؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    73

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

همانطور که می دونید بعد از تغییرات جدید انجمن کلیه مطالب صفحه اصلی نیز به یک بلوک در سمت چپ انجمن منتقل شده است. بعد از گذشت مدتی و مشاهده این حالت تصمیم داریم یه نظرسنجی بگذاریم که ببینیم کدوم حالت به نظر شما بهتر هست که در انجمن باقی بماند؟ حالت قدیم یا جدید؟

نا گفته نماند که بلوک ها علاوه بر مطالب صفحه اصلی آخرین بلاگ ها و آخرین کلوب ها رو هم نمایش می دن به همراه اخرین نقد و بررسی های اعضا که در حالت قدیم نبود.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
سلام

همانطور که می دونید بعد از تغییرات جدید انجمن کلیه مطالب صفحه اصلی نیز به یک بلوک در سمت چپ انجمن منتقل شده است. بعد از گذشت مدتی و مشاهده این حالت تصمیم داریم یه نظرسنجی بگذاریم که ببینیم کدوم حالت به نظر شما بهتر هست که در انجمن باقی بماند؟ حالت قدیم یا جدید؟

نا گفته نماند که بلوک ها علاوه بر مطالب صفحه اصلی آخرین بلاگ ها و آخرین کلوب ها رو هم نمایش می دن به همراه اخرین نقد و بررسی های اعضا که در حالت قدیم نبود.
سلام اشکان جان به نظر من اگه از سمت چپ به بالا منتقل بشه مثل قبل خیلی بهتر میشه به شخصه خود من مجبور شدم که کلا اون قسمت را ببندم بخاطر اینکه عرض صفحه را برام کم میکنه
البته اگه ناگفته نماند که اگر بشه اون قسمتی که جدیدا اضافه کردی که با رنگ قرمز مشخص کردم را هم اضافه کنی در پایین یا حالت قدیم که دیگه عالی می شود

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
اگه بلوک ها جاشون به حالت قبل برگرده، این 2 تا بلوک های جدید هم اضافه میشن؟ (یعنی نقد و بررسی اعضا و نوشته های کلوپ)

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من با حالت قبلی موافقم !
این قالب جدید جای خالی زیاد داره !
مثلا این

xxvjmrz13lr9m7s309u.png

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
وقتی توی صفحه اصلی انجمن در حال گردش هستید نگاهتون هم به نوشته های کناری میفته ولی اگه بالا و پایین باشه شاید مثل من خیلی ها به ندرت به اول یا انتهای این صفحه مراجعه کنن و چیزی از این جا بخونن
الان من نسبت به قبل خیلی بیشتر از این قسمت استفاده می کنم

آخرین ویرایش:

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
به نظر منم اگر همون بالای انجمن باشه خیلی بهتره. هم دسترسیش راحت تره هم اینکه دیگه لازم نیست قالب رو باز و بسته کنیم برای نمایش مطالب صفحه اصلی.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
به نظر من حالت جدید هم بیشتر به چشم میاد هم با قالب انجمن هماهنگ‌تره. ضمن این که در یک لحظه تعداد مطالب بیشتری دیده می‌شن.

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
من وقتی اول اومدم انجمن ، فک کردم IPB نصب کردید :d
واسه همین واسم زیاد جالب نمیاد ، به نظرم بالا باشه بهتره ، و با اکثر مرورگر ها میخونه ( الان من اینارو قاطی پاطی دارم :d )

با تشکّر

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام اشکان .

این سبک جدید واقعا فروم رو حرفه ای تر کرده . حالت قدیم که خز شده . اصلا انگار نظر سنجیت ایراد داره و چونکه بعضی ها میگن که صفحه کوچیک میشه . خوب هر کی صفحه اش کوچیک میشه میتونه ببنده اون باکس ها رو به راحتی چون قابلیتش فراهم شده .

خواهشم اینه که زیاد رو این نظر سنجی حساب نکنید و نتیجه اش هر چی بود اعمال نشه . خداییش الان فروم حرفه ای تر شده . بازی سنتر تو سایت های بازی تو ایران اوله و فرومش هم باید یع تفاوتی با بقیه فروم ها داشته باشه .

با این باکس های کناری هر کسی ، هر چیزی رو که میخواد جلوی چشم هاشه و حرفه ای تره به نظر من . پس به همین صورت هم بمونه عالی میشه .

واقعا وقتی این بلوک ها بالا و پایین بودن به ندرت تو دید بودن و دیده میشدن . اصلا بدجور بودن . اما الان خیلی تو دیدن و حتی بلوک جدید که نقد های کاربرا رو نشون میده هم تو دیده و این خودش میتونه باعث تشویق اعضای سایت و فروم برای نقد بشه که بیاد تو باکس های کناری . چون خیلی تو دیدن .

یکی از دوستان گفته بود که گوشه خالی داره پس بده : باید بگم خوب در اینده هم میه اونجا باکس اضافه کرد . مثلا قیمت روز کنسول ها و سخت افزار ها / باکس مثلا در گذر تاریخ گیم / باکس جدول فروش بازی ها / باکس گالری که صلا معلوم نیست کجاست / و .... خیلی چیزای دیگه که به مدیرت سایت بستگی داره .

خطاب به اونهایی هم که میگن صفحه کوچیک میشه : میتونید باکس رو ببندین . چون کشویی هست . پس مشکلی هم نیست .

آخرین ویرایش:

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام .

بهترین و حرفه ای ترین قالب فرومی که تا به حال دیدم همین بوده . باکسهای سمت چپ فروم واقعا عالی کار شدن و تو دیدن . ادم به راحتی میتونه چیزی رو که میخواد پیدا کنه . اما 4 سال این باکس ها اون بالا بودن و اصلا ادم حتی حال نمیکرد بره طرفشون . اما الان اوضاع فرق میکنه .
اگه بالا باشن ، چون تمام کاربرا میان تو صفحات میانی فروم از دید می افتن و اصلا نباشن بهتره .

.واقعا الان بهترین و حرفه ای ترین جارو دارم . کسایی هم که نمیخوانش میتونن ببندنش.

اقا اشکان پیشنهاد من اینه که تنظیمات پروفایل رو طوری کنین که کاربر بتونه خودش از توی پروفایل حالت چینش باکس ها رو تغییر بده . هر کی دوست داره بالا بذاره و هر کی هم دوست داره پایین بذاره . چون واقعا حیفه که بخواین این باکس ها رو بردارین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر