جوایز فینالیست های بازیهای رایانه ای سال به انتخاب انجمن بازی سازان

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,266
نام
حسین
20121115_dishonored.jpg


کنسرسیوم GDC لیست 13 بازی برتر سال را به انتخاب انجمن بازیسازان منتشر کرد . فینالیست نهایی این لیست شامل بازیهای : Dishonored, The Walking Dead, Journey, Assassin’s Creed 3 و .... بازیهای برنده این لیست طی قرعه کشی در تاریخ March 27 طی مراسم GDC 2013 در شهر سان فرانسیسکو معرفی خواهند شد .

طبق این لیست بازی Journey در 6 رشته نامزد دریافت جایزه است ، Dishonored در 4 رشته و Walking Dead در 3 رشته نامزد دریافت جوایز شده اند . دیگر عناوین مولتی پلیر که نامزد دریافت وایز شده اند به شرح زیر است : Assassin’s Creed 3, Halo 4, The Unfinished Swan و FTL: Faster Than Light.



بهترین صدا

Journey - Thatgamecompany/Sony Computer Entertainment)

Hotline Miami - Dennaton Games/Devolver Digital)
Sound Shapes - Queasy Games/Sony Computer Entertainment)
Assassin’s Creed III --Ubisoft Montreal/Ubisoft)
Halo 4 - 343 Industries/Microsoft Studios)

بهترین شروع بازی

Humble Hearts - Dust: An Elysian Tail)
Polytron Corporation - Fez)
Giant Sparrow - The Unfinished Swan)
Subset Games - FTL: Faster Than Light)
Fireproof Games - The Room)

بهترین طراحی

Dishonored - Arkane Studios/Bethesda Softworks)

Mark Of The Ninja - Klei Entertainment/Microsoft Studios)
Spelunky - Derek Yu/Andy Hull)
Journey - Thatgamecompany/Sony Computer Entertainment)
XCOM: Enemy Unknown - Firaxis Games/2K Games)

بهترین بازی دانلودی

The Walking Dead - Telltale Games)

Spelunky - Derek Yu/Andy Hull)
Trials: Evolution - RedLynx/Microsoft Studios)
Mark Of The Ninja - Klei Entertainment/Microsoft Studios)
Journey - Thatgamecompany/Sony Computer Entertainment)

بهترین تکنولوژی

Far Cry 3 - Ubisoft Montreal/Ubisoft)
PlanetSide 2 - Sony Online Entertainment)
Halo 4 - 343 Industries/Microsoft Studios)
Call of Duty: Black Ops II - Treyarch/Activision)
Assassin’s Creed III - Ubisoft Montreal/Ubisoft)

بهترین بازی کنسول های دستی وموبایل

Gravity Rush - SCE Japan Studio/Sony Computer Entertainment)
Hero Academy - Robot Entertainment)
Sound Shapes - Queasy Games/Sony Computer Entertainment)
The Room - Fireproof Games)
Kid Icarus: Uprising - Sora/Nintendo)

بهترین داستان

Spec Ops: The Line - Yager Entertainment/2K Games)
Mass Effect 3 - BioWare/Electronic Arts)
Dishonored - Arkane Studios/Bethesda Softworks)
The Walking Dead - Telltale Games)

Virtue’s Last Reward - Chunsoft/Aksys Games)

بهترین طراحی هنری

Borderlands 2 - Gearbox Software/2K Games)
Journey - Thatgamecompany/Sony Computer Entertainment)
Far Cry 3 - Ubisoft Montreal/Ubisoft)
Dishonored - Arkane Studios/Bethesda Softworks)
Halo 4 - 343 Industries/Microsoft Studios)

بهترین نوآوری

Mark of the Ninja - Klei Entertainment/Microsoft Studios)
Journey - Thatgamecompany/Sony Computer Entertainment)
FTL: Faster Than Light - Subset Games)
The Unfinished Swan - Giant Sparrow/Sony Computer Entertainment)

ZombiU - Ubisoft Montpellier/Ubisoft)

بهترین بازی سال

Dishonored - Arkane Studios/Bethesda Softworks)
The Walking Dead --Telltale Games)

Mass Effect 3 - BioWare/Electronic Arts)
XCOM: Enemy Unknown - Firaxis Games/2K Games)
Journey - Thatgamecompany/Sony Computer Entertainment)

جایزه ویژه هر بازی نیز به زودی اعلام خواهد شد .


منبع


 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر