جواب سونی به X360 Gamer Tag ؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
در هنگام بازی دمو Unreal Tournament 3 در فستیوال Edinburgh Interactive و به نقل از نوسنده ی سایت games-digest [که در فستیوال حضور داشته] پانلی در بازی وجود داشته که Gamercart خوانده میشده که به نظر یک سیستم شناسایی مانند XBL Gamertag میومده که حاوی امتیاز بازیکنان و ... بوده! و نمایش دهندگان این دمو هم اطلاعات بیتشتری رو ندادند در این زمینه
[چون در هنگام نمایش این دمو گرفتن عکس ممنوع بوده، عکسی در این زمینه منتشر نشده]

unreal1_small.jpg

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
خوب حالا این چیو ثابت می کنه ؟
هنوز هیچی رو؛ ولی به نظر میاد که سونی در حال راه اندازی یه چیزی شبیه به سیستم Gamertag ایکس باکس 360 هست که کنار Home قرار بگیره [با قابلیت ارسال پیغام، قراردادن Achivment و...]
برای Resistance هم همچین چیزی بود نمونش اینه

167fs405063.png
سروش جان این عکسی که گزاشتی Status بازیباز رو تو خود بازی نشون میده که مثلا طرف 6954 بار Headshot کرده و با چیزی که من تو این تاپیک گزاشتم فرق میکنه;)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
هنوز هیچی رو؛ ولی به نظر میاد که سونی در حال راه اندازی یه چیزی شبیه به سیستم Gamertag ایکس باکس 360 هست که کنار Home قرار بگیره [با قابلیت ارسال پیغام، قراردادن Achivment و...]

اين كه يعني تقليد مطمئنا چيزي متفاوت تر هست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اگه دقيقا همون چيزي باشه كه تو 360 بود كه واسه سوني بد ميشه چون محكوم به تقليد ميشه!:)
ولي فكر نكنم چنين چيزي باشه و شايد يه چيزي مختص به خوده ut3 بوده!

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
سروش جان این عکسی که گزاشتی Status بازیباز رو تو خود بازی نشون میده که مثلا طرف 6954 بار Headshot کرده و با چیزی که من تو این تاپیک گزاشتم فرق میکنه;)
آهان...من پست شما رو درست نخونم فکر کردم که منظور همون گیمر تگ خالیه:)
مثل اینکه قراره این بندوبساط از وقتی که Home بیاد پهن بشه از طرفی هم Home زودتر از UT3 میاد و سایتی تحت عنوان Ps3tag.com ساخته شده که زیر نظر SPG----->Sony Protection Group فعالیت میکنه وکارش تو ضمینه ی گیمر کارت هست(البته این گیمر کارتی که تو امضامه برای این سایت نیست ) والان هم نسخه بتاش موجوده....
اگه دقيقا همون چيزي باشه كه تو 360 بود كه واسه سوني بد ميشه چون محكوم به تقليد ميشه!:)
ولي فكر نكنم چنين چيزي باشه و شايد يه چيزي مختص به خوده ut3 بوده!
دیگه اینقدر احمق نیست که....:)
درمورد تقلید ------>Scence it:-":biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر