جهت اطلاع! قضاوت با شما

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام. جهت اطلاع برخی از افراد که در مورد بازی های iOS نطق می کنند باید اسکرین شات های زیر نگاهی بندازن تا بفهمن دنیا دست کیه. اسکرین شات ها از iPad است ولی با نسخه iPhoneشان هیچ تفاوتی ندارد

i13753_InfinityBlade2img1.jpg

i13752_Galaxyonfireimg2.jpg

i13751_Galaxyonfireimg1.jpg

i13750_DeadSpaceimg2.jpg

i13749_DeadSpaceimg1.jpg

i13758_ModernCombat3img1.jpg

i13757_InfinityBladeimg2.jpg

i13756_InfinityBladeimg1.jpg

i13755_InfinityBlade2img3.jpg

i13754_InfinityBlade2img2.jpg

i13762_Shadowgunimg2.jpg

i13761_Shadowgunimg1.jpg

i13760_RealRacing2img2.jpg

i13759_RealRacing2img1.jpg

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
قابل گفتن است که اسکرین شات ها مربوط به بازی های :
Infinity Blade
Infinity Blade 2
Real Racing 2
Dead Space
Modern Combat 3
ShadowGun هست ....

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
فکر نمی کنم کسی به بازی های iOS از نظر گرافیک گیر بده !!!! شما کافی Real Racing 2 یا Infinity Blade رو بازی کنی تا قدرت iDevice هارو درک کنین

• Like
Reactions: Danteppc

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,647
نام
iMAN
درسته که ایفون 4 و 4s شاید از نظر سخت افزاری اونم رو کاغذ و ظاهری نسبت به رقبا ضعیف باشن اما از باطن میترکونن و واعا همینه که ارزش داره و به خاطر همینه که طرفدارای اپل ظاهربین نیستن...!

• Like

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
متاسفانه خیلی ها تلاش می کنن اسباب بازی های سامسونگ رو با iDevice ها مقایسه کنن! امیدوارم با دیدن این تاپیک دیگه ازین فکرا نکنن.

Highend@Nvidia

کاربر سایت
Oct 17, 2011
123
نام
Mohsen
متاسفانه خیلی ها تلاش می کنن اسباب بازی های سامسونگ رو با iDevice ها مقایسه کنن! امیدوارم با دیدن این تاپیک دیگه ازین فکرا نکنن.

سامسونگ آشغالی بیش نیست در برابر قدرت مطلق iphon device ها ! اصلا قابل مقایسه نیست ! در این حدا نیست !

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من خودم آیفون دارم ولی به هیچ وجه نمیشه گفت که مثلا Galaxy S2 یه آشغاله!هر گوشی ویژگی های خودش رو داره و هر فردی با توجه به نیازش اون رو انتخاب میکنه...!

• Like
Reactions: capitanrayan

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خداییش گرافیک این بازیا خیلی خوبه ولی من هنوز مثل Harvest رو WP7 بازی ندیدم ! لا مصب اصلا انگار که نه انگار گوشیه ! البته فقط همین یه دونست که گرافیکش عالیه ... :(
احتمالا بزودی با همکاری انحصاری EA و Nokia بازیای خیلی با گرافیکتری رو موبایل ببینیم ...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
mc 2 ؤوی گوشی اندرویدی من خیلی بهتر از نسخه ios بود!

sg هم که اومد و تفاوتی نبود

بهتره با چشم باز و ذهن باز قضاوت کنید . با اینجور حرف ها توی ذهنتون پادشاه درست نکنید

iphone گوشی خوبیه ولی گوشی های خوب دیگه هم وجود دارند

پ.ن:مثلا من بخوام حماقتی قضاوت کنم،میرم فیلم test- drop gs2 و 4s رو میبینم و بخاطر کیفیت ضعیف نمیرم سمتش!
این حرکت از نظر من ابلهانست!

یکی از رفقام میخواست گوشی بخره . ازش پرسیدم چی میخواد . دیدم کارایی هایی که لازم داره رو iphoneبراش بهتره (نمیدونست iphone چی هست!!!) . گفتم اون رو بخره ،یکی دیگه میخوست بخره س2 رو بهش پیشنهاد کردم .

کلا بهتره هر کسی نیازش رو بر طرف کنه نه اینکه با توهم خودش رو بالا بدونه .

;

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر