جلوه ای دیگر از کینکت ، این بار برای PC

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
همکاری شرکت سازنده ی تکنولوژی PrimeSense ، با مایکروسافت سبب بوجود آمدن دستگاهی برای بازی به نام کینکت شد ولی این بار این شرکت قصد همکاری با کمپانی Asus را دارد .

wavi.jpg

دستگاهی که در بالا میبینید Wavi Xtion نام دارد که در Las Vegas و در آخر هفته به معرض نمایش در خواهد آمد که شمال دو قطعه خواهد بود . یک دوربین ( حسگر سه بعدی ) که Xtion نام دارد و دیگری یک فرستنده بیسیم که Wavi نام دارد . این دستگاه فقط برای بازی کردن نیست و این بار شما میتوانید کامپیوتر شخصی خود را آزادانه و بی هیچ محدودیتی کنترل کنید .

شما میتوانید آزادانه در فایل های Multimedia خود گردش کرده و آنها را کنترل کنید ! در اینترنت به گشت و گذار بپردازید اما این بار با یک تجربه متفاوت و البته لذت بخشتر .

در ادامه گفته شد که شرکت Asus در حال ساخت یک برنامه برای سازندگان ( Developers ) است که با آن بتوانند راحتتر برای این دستگاه برنامه نویسی کنند . تاریخ عرضه این برنامه هم February 2011 اعلام شد . سازندگان این شانس را خواهند داشت که برنامه هایشان را در Xtion Online Store به فروش بگذارند .

Source​

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
این فناوری فقط یکی رو میخواست تا بیاد روش سرمایه گذاری کنه.خدا میدونه که ماکرو تا حالا چقدر پاش سرمایه سوزونده تا این دستگاه به اینجا برسه ولی خوشحالم که این کارو کرده.از این به بعد فقط ببینید چجوری این بخش گسترش پیدا میکنه و مرزهای جدید برای دنیای تکنولوزی باز میشه.ولی خب نکته جالبش اینه که ممکنه همین کینکت جلوی موارد مشابه رقبا از جمله همین محصول دستگاه ابتدایی به نظر بیاد!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اره دیگه بدبخت مایکروسافت این همه خرج و تحقیق کرد و الان مفت خورها افتادند وسط :D
هرچی هست مایکروسافت دوباره یه خدمت بزرگ برای دنیا کرد .
از این به بعد شرط میبندم ببینید در نزدیکی چطور از این فناوری تو لپتاپ ها تو tv ها و تو player ها و حتی موبایلهاتون استفاده میشه !
امیدوارم از این به بعد بعضی ها بدوند معنی به استاندارد تبدیل کردن یعنی چی !

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
بازم فروش کینکت فکر نکنم کم بشه چون باهاش می شه هم با 360 کار کرد و هم PC
البته اگه خود MS زود بجنبه و کینکت رو با تمام ویندوز سازگار کنه دیگه فکر نکنم این کرکسا چیزی بهشون برسه بشه :d

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
اره دیگه بدبخت مایکروسافت این همه خرج و تحقیق کرد و الان مفت خورها افتادند وسط
مایکروسافت خودش شرکت ابداع کننده این تکنولوژی رو خرید ، اینقدر راحت به بقیه نگید مفت خور.
البته من خودم اعتقاد دارم هیچ کس به اندازه بیل گیتس به بشریت خدمت نکرده و تقریبا همه مدیون ایشون هستن ولی زود قضاوت کردن و از روی تعصب اظهار نظر کردن خوب نیست.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مایکروسافت خودش شرکت ابداع کننده این تکنولوژی رو خرید ، اینقدر راحت به بقیه نگید مفت خور.

بله اینم شد بحث کاور گیری که کسی یادش نبود ؟ این تکنولوژی قبلا این شکلیش وجود داشته ؟
خب تکنولوژی خرید الان ماله خودش ماله کسی که نیست ؟ الان 5 ساله مایکروسافت الکی داره دست و پا میزنه تا این تکنولوژی را کاملش کنه؟ و تا گفت نقطه سرخط همه یدفعه یادشون افتاده این تکنولوژی وجود داشته و الان مفت خور نیستند ؟ و از تکنولوژی مایکروسافت اسکی نمیرن ؟

به شکل دستگاهم رحم نکردن عینه کینکته :|

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
البته من خودم اعتقاد دارم هیچ کس به اندازه بیل گیتس به بشریت خدمت نکرده و تقریبا همه مدیون ایشون هستن ولی زود قضاوت کردن و از روی تعصب اظهار نظر کردن خوب نیست.
دقیقا همون بحث کاورگیری....
تکنولوژی که شما ازش حرف می زنید,فقط دوربینش بود که توسط اون شرکت اسرائیلیه ساخته شد.یعنی کینکت از اون دوربین استفاده کرده,ولی مگه فقط اون هست؟حالا اصلا بگیم کلشو اون شرکته ساخته.اگر مایکرو نبود که نمی تونست پخشش کنه,براش تبلیغ کنه و....مایکرو برای پیشرفت علم,کینکت را اوپن سورس گذاشته.از همون موقع که معلوم شد کینکت اپن سورس هست<معلوم بود همچین کلون هایی براش میاد...

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ای بابا! باز این مایکروسافت Pioneer شد و همه پشتش راه افتادن! شد یه کاری کنه که خز نشه بعداً؟!:|
انصافا چقدر دنیای تکنولوژی به این MS مدیونه. اونوقت میگن سونی 30 درصد تکنولوژی رو پیش انداخته و داره دنیا رو میچرخونه:D

@ mehdihoo
:|

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
@ALTAIR
پسر خوب وقتی نمیدونی اپن سورس یعنی چی مجبور نیستی اظهار نظر کنی.
@Gartal
فرخ جان من مشکلی با مایکروسافت ندارم که سریع موضع میگیری. اینقدر سریع و بی مقدمه همه شرکتهائی که قراره از این تکنولوژی یا مشابه های اون استفاده کنند رو زیر سوال نبر.
حق با شماست. به بحثتون ادامه بدید.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Windows کلا Open Source نیست که هرکس هرچی خواست براش به صورت رسمی بزنه ! شرکتی مثل Asus هم اگر رسمی بزنه باید اجازه مایکروسافت پشتش باشه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
@ALTAIR
پسر خوب وقتی نمیدونی اپن سورس یعنی چی مجبور نیستی اظهار نظر کنی.
@Gartal
فرخ جان من مشکلی با مایکروسافت ندارم که سریع موضع میگیری. اینقدر سریع و بی مقدمه همه شرکتهائی که قراره از این تکنولوژی یا مشابه های اون استفاده کنند رو زیر سوال نبر.
حق با شماست. به بحثتون ادامه بدید.
باریکلا به تو که می دونی....
ماشاا... فهم و شعور صحبت کردن بچه ها در حد صفره.....

• Like
Reactions: aliatlas

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
من وظیفه ی خودم میدونم به همه ی شرکای تجاری مایکروسافت که در این تاپیک حاضرند سلام کنم :

سلام آقای سهام دار :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر