جزییات Splinter Cell: Blacklist

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
Splinter-Cell-blacklist.jpg

یوبی سافت جزییات سفارشات آنلاین خود را برای بازی محبوبش آغاز کرده است محتویات sc.black list به شرح زیر است
dlc items اختصاصی و ویژه
ویژگی های فیزیکی در هر دو نسخه ایالات متحده و نسخه بریتانیای این بازی و یک نمای ویژه و اختصاصی برای wiiu
ویژگی های پیش خرید این بازی برای ایالات متحده:
1.
دوهواپیما کنترل از راه دور با ارزش خرده فروشی 150 دلار
2.
88 صفحه نسخه محدود بازی Splinter Cell پژواک رمان گرافیکی
3.
پوستر نسخه محدود سام فیشر
4.
Pack شامل لباس و عینک طلا و....

Collector’s Edition بخش انگلیسی بازی:
1.
دیده بان دیجیتال
2.
نرم افزار لمسی جعبه کلکتور
3.
24 صفحه از رمان گرافیکی Splinter Cell
عینکی که اطرافش پوشیده شده وبرای محافظت چشم بکار میرود و چکمه های مخصوص
5.
کت و شلوار
نسخه WIIU نسخه استاندارد در هر دو کشور ایلات متحده و انگلیس را دریافت میکند . ویژگی های آن شامل گیم پد خاص و گزینه برای کنترل هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین جداگانه از طریق صفحه نمایش لمسی دستگاه، و همچنین مدیریت موجودی و ردیابیرا داراست
بازی SC:BLACK LIST در تاریخ 20 آگوست در دسترس خواهد بود
منبع

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
24 صفحه بازی Splinter Cell انعکاس رمان گرافیکی این دقیقا یعنی چی؟ خواستم از او منبع نگاه کنم دیدم منبع هم ناپدیده :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من نمیدونم چرا ولی بازیای مخفی کاری یه لذت دیگه ای دارن ! نمیدونم چرا ولی وقتی مخفیانه از پشت کل سربازا رد میشم و کسیم نمیکشم حس ترس بهم دست میده :D !
بازی میخوایم بخریم یا هواپیما کنترلی؟؟
ranting.gif

مسخره ها دیگه شورش رو درآوردن.
اینم از صنعت گیم...

شما که هرگر نسخه اورجینالو نمیخری :) در ضمن اگرم ناراحت بودی میتونی نخری !!! مگه نه !؟
درممورد قسمت بولد شده.... طرف داره احترام میذاره بهتون و کلی امکانات سرگرم کننده در اختیارتون قرار میده.... کمتر از چیزی که راجع بش اطلاعاتی ندارید حرف بزنید دوستان....

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بازی میخوایم بخریم یا هواپیما کنترلی؟؟ :ranting:
مسخره ها دیگه شورش رو درآوردن.
اینم از صنعت گیم...

اتفاقا این چیزا کمک میکنه بازی بیشتر هم فروش کنه علاوه بر اون من همیشه آرزوم بوده که یک بازی اوریجینال با کالکتورش بخرم از این کالکتور های خفن حالا چون ما تو کشورمون این کالکتور ها خیلی خیلی گرون در میاد دلیل نمیشه که این کار مسخره بازی باشه! در ضمن اینا یک پیشنهاد برای خرید برای اونایی که عاشق این بازی هستند سازنده ها رو ساپورت میکنن نه برای من و شما که بازی رو با قیمت 3 یا 4 هزار تومن از سی دی فروشی میخریم. حتی بعضی ها حاضر نیستند همین پولم بدن و بازی رو دانلود میکنند چقدر دوست داشتم دوربین دید در شب سم فیشر رو داشتم :(

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
اتفاقا این چیزا کمک میکنه بازی بیشتر هم فروش کنه علاوه بر اون من همیشه آرزوم بوده که یک بازی اوریجینال با کالکتورش بخرم از این کالکتور های خفن حالا چون ما تو کشورمون این کالکتور ها خیلی خیلی گرون در میاد دلیل نمیشه که این کار مسخره بازی باشه! در ضمن اینا یک پیشنهاد برای خرید برای اونایی که عاشق این بازی هستند سازنده ها رو ساپورت میکنن نه برای من و شما که بازی رو با قیمت 3 یا 4 هزار تومن از سی دی فروشی میخریم. حتی بعضی ها حاضر نیستند همین پولم بدن و بازی رو دانلود میکنند چقدر دوست داشتم دوربین دید در شب سم فیشر رو داشتم :(

مطمئن بودم این پستم مورد ... قرار میگیره :d
من که عاشق سم فیشر و سری Splinter Cell بودم از این نسخه بدم اومده. اون صدای سنگین سم رو که عوض کردن. خوده سم هم شده یه سرباز که فقط از مافوقش دستور میگیره. دیگه جذابیت داستان نسخه های قبل رو نداره. از نظر داستانی Convication رو به این ترجیح میدم!
حالا میان تو کالکشنش هواپیما کنترلی میذارن. پوستر و عینک و لباس و ... معقوله اما هواپیما کنترلی ... /:)
مفتی هم که نیست! مطمئنا کشیده رو کالکشن.
راستی قیافه جدید سم رو انگار با خمیر درست کردن :wallbash: توی بازی رو میگم.
-----
بنظرم چندتا ماشین کنترلی هم بذارن خیلی عالی میشه :baby::d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر