جزئیات نهایی از عنوان Gran Turismo 5 XL Edition ( همراه با رونمایی از Box Art بازی )

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
درود ...

gran-turismo-5-xl-638x638.jpg

در این 1 سالی که از زمان عرضه Gran Turismo 5 نسل حاظر میگذره کمپانی PD به کرّات با آپدیت های مختلف و اضافه کردن انواع و اقسام پچ ها و Seasonal Event ها نشون داده که چقدر برای پشتیبانی از بازی اهمیت قائل ـه و در هر زمانی چیز جدیدی برای عرضه به مخاطبانش داره .

اما ممکنه برای شما هم پیش بیاد که حوصله دنلد چند گیگ آپدیت رو نداشته باشین ، یا به هر دلیلی نتونین به DLC های بازی دسترسی پیدا کنین ، خب اگه به این مدت زمان صبر کمی بیشتر هم بیافزایین میتونین تمام Content ها رو یکجا در اختیار داشته باشین ...

اخیراً اطلاعات جامعی در مورد نسخه XL ـه Gran Turismo 5 توسط یکی از خرده فروشان اینترنتی به بیرون درز پیدا کرده که اطلاعات مذکور رو در زیر با هم میبینیم :

Gran Turismo XL Edition در واقع نسخه تمام و کمال همون GT5 ـه Regular هست با این تفاوت که علاوه بر بازی اصلی تمامی آپدیت هایی که تا الان اومده ، پچ ها و Content های اضافی که شامل Seasonal Event ها میشه رو هم بهمراه داره ، از آخرین آپدیت بزرگ بازی که همون Spec-2 معروف هست هم بهره میبره . همه این ها به کنار DLC های بازی که اگر بخواین از شبکه PSN بخرینش باید بالای 25$ هزینه صرف کنین رو هم داخل خودش جا داده ...

بهتره یه نگاه دقیق تری به محتویات این پک بندازیم :

• [*=center]نسخه کامل Gran Turismo 5
    [*=center]بیش از 100 اتوموبیل قابل Customize
    [*=center]بیش از 20 مسیر مسابقه
    [*=center]قابلیت جا دادن 16 بازیکن در یک مسابقه Online
    [*=center]Challenge های جدید در مُد Online
    [*=center]تمامی پچ ها ، آپدیت هایی که تا زمان عرضه بازی قابل دنلد هستند بعلاوه آپدیت Spec-2 که در ماه اکتبر 2011 روی شبکه PSN قرار گرفت .
    [*=center]DLC های بازی که شامل 24 ماشین ، 4 مسیر مسابقه و چیزای دیگه ای میشن که توی نسخه معمولی وجود ندارن و ارزششون بیش از 25$ هست .

بازی در تاریخ 17 ـم ژانویه 2012 در سایت آمازون و New Egg تاریخ خورده و قراره عرضه بشه .

P.s : Gran Turismo 5, The Real Driving Simulator
P.s : Price / 39.99$ ~ By Amazon

آنونس رسمی سونی از بازی و بعضی تغییرات :

سونی بازی رو با این Box-Art تایید کرد :

gt5-xl-spec2-boxart-638x346.jpg

همچنین توضیح داد که ارزش DLC ها 16$ ـه نه 25$ که تو توضیحات New Egg خورده بود !

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
هنوزم هر وقت میزارمش بازی میکنم انگار که تازه بازی رو خریده باشم براش اشتیاق دارم!:d
آپدیت هاش خیلی خوب بوده...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
قیمتش رو به نظرم خیلی بالا گذاشتن ! :D یک سال و 2،3 ماه از اومدن بازی میگذره و حتی با وجود 3 تا DLC باید خیلی پایین تر از اینا باشه.

حالا وقتی خواستی بخری زیر 150 جایی نداشت میفهمی
yahoo_4.gif
من تا وقتی Event جدید اضافه نکنه تحریمش کردم ! :| :D

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
قیمتش رو به نظرم خیلی بالا گذاشتن ! :biggrin1: یک سال و 2،3 ماه از اومدن بازی میگذره و حتی با وجود 3 تا DLC باید خیلی پایین تر از اینا باشه.
حالا وقتی خواستی بخری زیر 150 جایی نداشت میفهمی :d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
جيگرش برم:x
بدون اغراق ميگم بعد از 850 ساعت بازي كردن و پلات كردن بازي به طرز زجر اوري هنوزم كه هنوز هست وقتي ميرم تو بازي انقدر شوق دارم كه خودم باورم نميشه و مطمئنا تا بياد ميخرمش>:d

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
ما که خیری از این بازی های سیمولیشن ندیدیم! همشون یه چیزن ... یه سری جاده شبیه هم و هزارتا خودروی به درد نخور ... روند تکراری و حوصله سربر...هی از این پیست به اون پیست ...هیجان هم در حد باقالی!

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
جيگرش برم:x
بدون اغراق ميگم بعد از 85 ساعت بازي كردن و پلات كردن بازي به طرز زجر اوري هنوزم كه هنوز هست وقتي ميرم تو بازي انقدر شوق دارم كه خودم باورم نميشه و مطمئنا تا بياد ميخرمش>:d

توو 85 ساعت بازی رو پلات کردی ؟؟؟ زیر 800 ساعت نشنیدم کسی بتونه :D
ما که خیری از این بازی های سیمولیشن ندیدیم! همشون یه چیزن ... یه سری جاده شبیه هم و هزارتا خودروی به درد نخور ... روند تکراری و حوصله سربر...هی از این پیست به اون پیست ...هیجان هم در حد باقالی!
من هر دفعه بازی میکردم از شدت هیجان خفه میشدم :D شما چرا هیچ حسی نداشتی ؟ :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

دیگه ببخشید که این همه شرکت نتونستن یه ماشین به درد بخور بسازن !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من تا وقتی Event جدید اضافه نکنه تحریمش کردم ! :| :D
آریا هر دو سه روز یه بار چند تا Challenge به Seasonal Event ها اضافه میشه . برو آن شو بازی کن تا عوض نشدن ! تا حالاشم خیلیهاشو از دست دادی!:D
بدون اغراق ميگم بعد از 85 ساعت بازي كردن و پلات كردن بازي به طرز زجر اوري هنوزم كه هنوز هست وقتي ميرم تو بازي انقدر شوق دارم كه خودم باورم نميشه و مطمئنا تا بياد ميخرمش>:d
والا من حدود 400 ساعت فکر میکنم تا حالا بازی کرده باشم پلات نتونستم بکنم هنوز شما احتمالا منظورت 850 ساعت بوده ! یه صفر کم گذاشتی! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر