جزئیات بخش چند نفره Call of Duty Ghosts: حضور سرباز زن، حالت های مختلف و ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Screen-Shot-2013-05-01-at-10.04.11-AM-660x370.png

نمایش بخش چند نفره بازی Call of Duty Ghosts در شهر لوس آنجلس به صورت زنده آغاز شده است و در این بخش به اخبار آن میپردازیم:
نمایش بازی با یک تریلر که همراه با آهنگ خواننده معروف یعنی Eminem همراه بود.
گزارش های زیر از وبسایت VG247 تهیه می شود که تمامی اخبار این نمایش را دارد منتشر می کند.
1- حضور سرباز زن؟؟!
در حین نمایش و بازیکن ها ما شاهد یک سرباز زن در بین گروه بودیم که این اولین بار است که شاهد چنین چیزی در فرانچیز COD هستیم.
کمی بعد Infinity Ward نیز این موضوع را تایید کرد:

Yep, that was a female soldier #GhostsMP

— Infinity Ward (@InfinityWard) August 14, 2013
ترجمه: بله او یک سرباز زن بود
تصویر:

357134.jpg

Call-of-Duty-Ghosts-Female-Soldier1.png

2 -برخی جزئیات بخش های موجود
Infinity Ward اعلام کرد که هفت حالت آنلاین برای بازی Call of Duty Ghosts موجود است.
اولین جزئیات مربوط به Search & Rescue می باشد.در آن بازیبازها آنقدر مبارزه می کنند تا کشته شوند.هنگام مرگ پلاک کارت آنها از بدنشان می افتد و اگر هم تیمی آنها بتواند آن را پیدا کند، بازیکن مرده زنده خواهد شد.اما اگر دشمن آن را بردارد کار آن بازیکن تمام است!
دومین بخش معرفی شده Cranked می باشد.این یک جور مسابقه برای مرگ می باشد منتهی در این بخش اگر کسی را بکشید سرعت شما به صورت اضافه و غیرعادی اضافه خواهد.اما زمان محدودی دارد و اگر کس دگیری را فورا نکشید به حالت اولیه بر می گردید.

3-وجود cross-generation
افرادی که Call of Duty Ghosts را در کنسول های فعلی بازی می کنند، می توانند با یک آپگرید پروفایل های خود را به کنسول های نسل بعد نیز منتقل کنند اما فقط از یک برند.مثلا نمی توانید از 360 به PS4 منتقل کنید.

67099959706883293953.jpg

HD H.264 MP4 270.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 63.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

خبر به مرور آپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:
من نمیدونم چرا یک سری از فن های COD تعصبی هستند یا اسمشون رو باید بزاریم عقده ای هستند . ! نمیدونم والا

من خودم 1000 ساعت MW2 و 650 ساعت Mw3 و 400 ساعت Bo1 و حدود 100 ساعت Bo2 زدم و شاید کلا BC2 و BF3 رو کلا رو هم 600 ساعت بازی نکردم و این نشون میده که من یه طرفدار واقعی سری COD بودم ولی نمیام واقعیت رو که BF نسبت به COD سر هست رو انکار کنم !!

شما COD دوست داری نظرت هم قبوله ولی چرا نمیخوای قبول کنی که در تک تک زمینه ها نسبت به BF عقبه !!!! تو رو خدا قبول کن

میان میگن BF4 نسبت به BF3 تغییر نداره . یه چیز کامل و Perfect رو دیگه چیکارش باید بکنن ؟ فقط میتونن نقطه ضعف های جزئی و کوچیکی که داره رو بگیرند و اسلحه و مپ و یک سری امکانات دیگه اضافه کنند به بازی .

ولی COD مثل موتور ژیان میمونه و کلا باید عوض بشه در صورتی که هر سال میان فقط روغن موتورشو عوض میکنند میدن دست ملت

تو پست های قبلیم هم من نگفتم بازی بد هستش . گفتم تغییر نمیکنه و نسبت به این نسل دیگه داره کهنه میشه . قبلا تو این سبک رقیب زیاد نبود ولی الان بازی ها زیادی اومده که که راحت میتونند با COD رقابت کنند اگر کیفیت کار رو بالا نبرند مسئولان COD !!

یه چیز کامل و Perfect رو دیگه چیکارش باید بکنن ؟
این همون چیزیه که مو درو اورد زبونمون از بس گفتیم!
در ضمن BF Bfــه COD COD و سبکشون فرق میکنه.Cod رو میشه با Moh 2010,2012 مقایسه کرد.
(BF3.1 :d)

یک عکس از تریلر گرفتم. مشخص هستش که روی XBOX هستش.

با اون گرافیک و فیریک ضعیف ، اگر نمایش روی کنسول های نسل بعد باشه که اصلا قابل قبول نیست.
به هر شکل نقطه ضعف های بازی روی پلتفرم های مختلف وجود داره.
فلسفه دو تا بازی پس فرق داره!( نه عزیز این ها دلیل های غیر موجه هستش.)
cod از mw2 به بعد در حال افت هستش و پیشرفت های بازی ناچیز هستش.
لزومی هم نداره شما ها از acti و iw طرفدارای و دفاع کنید. از فروش بازی اگر چیزی در جیب شما ها رفت اون موقع می تونید از بازی تا پای جان دفاع کنید!!!

هرکی 2-3 تا بازی با کنسول های این نسل انجام داده باشه میدونه این گرافیک با این جزئیات 60 فریم نمیده. ( برای نسل بعد راضی کننده نیست ولی روی X360 امکان نداره 60 فریم بده ). 1% هم امکان اینکه واسه این نسل باشه نیست مگه اینکه IW یه کارایی کرده باشه که از این استودیو که فقط اسمش مونده بعیده.
بعدشم من طرفداری نمیکنم. حداقل در مورد COD اینجوریه چون بعد از mw2 اصلاً دیگه فن این سری نبودم ولی بازیشون کردم همونطور که BF3 هم کلی بازی کردم. هرچی که گفته میشه دلیلی نداره که هی بگید فن بازی درنیار. من میگم چون سبک جفتشون FPS ـه دلیلی نداره باهم مقایسه بشن چون به نظر من شباهتی ندارن. اگه قرار به مقایسه باشه COD رو باید با Titanfall مقایسه کرد نه BF که یه مپ ـش اندازه ی مجموع مپ های COD ـه.ضمن اینکه فن بیس COD همین مدل گیم پلی رو میخواد و راضی ـه و این از فروشش معلومه پس دلیلی نداره acti بیاد بازی متحول کنه که فن های BF رو راضی نگه داره که تا از نظر اونا بازی دچار تغییرات بشه.

این پست رو مینویسم شاید هم جواب ندم. هیچ گونه قصد ترولی هم ندارم هر کسی هم چنین برداشتی کنه دیگه مشکل خودشه. چند روزی مسافرت بودم و وقت نمیکردم تریلر رو ببینم. همین الان دیدم. باید بگم که هیچ تغییر قابل توجهی تو بازی ندیدم و تنها نکتش همون تخریب چندتا بود که اونم من شک دارم ریل تایم باشه با توجه به شناختی که از موتور بازی داریم.

موارد خیلی زیادی دیده میشه که همشون کپی برداری از روی بتلفید بود. نحوه پریدن از روی مانع ها که یه کپی خیلی ضعیف از روی تلفید بود و یا نحوه نایف کردن بازی کن مقابل که فقط کم مونده بود پلاکش رو برداره که دیگه هیچ فرقی با بتلفید نداشته باشه.

cod از mw2 به بعد در حال افت هستش و پیشرفت های بازی ناچیز هستش.

مگه قرار بود چیزی غیر از این باشه!؟؟؟ MW2 شاهکار بود.. شاهکار... اصلا نباید انتظار یه MW2 ـه دیگه از Infinity داشته باشیم...
MW2 ـه دیگه Titanfall هست ! :d
در ضمن به خاطر Eminem هم شده، فروش بسیار بالایی خواهد داشت این بازی ! :d

من نمیدونم چرا یک سری از فن های COD تعصبی هستند یا اسمشون رو باید بزاریم عقده ای هستند . ! نمیدونم والا

من خودم 1000 ساعت MW2 و 650 ساعت Mw3 و 400 ساعت Bo1 و حدود 100 ساعت Bo2 زدم و شاید کلا BC2 و BF3 رو کلا رو هم 600 ساعت بازی نکردم و این نشون میده که من یه طرفدار واقعی سری COD بودم ولی نمیام واقعیت رو که BF نسبت به COD سر هست رو انکار کنم !!

شما COD دوست داری نظرت هم قبوله ولی چرا نمیخوای قبول کنی که در تک تک زمینه ها نسبت به BF عقبه !!!! تو رو خدا قبول کن

میان میگن BF4 نسبت به BF3 تغییر نداره . یه چیز کامل و Perfect رو دیگه چیکارش باید بکنن ؟ فقط میتونن نقطه ضعف های جزئی و کوچیکی که داره رو بگیرند و اسلحه و مپ و یک سری امکانات دیگه اضافه کنند به بازی .

ولی COD مثل موتور ژیان میمونه و کلا باید عوض بشه در صورتی که هر سال میان فقط روغن موتورشو عوض میکنند میدن دست ملت

تو پست های قبلیم هم من نگفتم بازی بد هستش . گفتم تغییر نمیکنه و نسبت به این نسل دیگه داره کهنه میشه . قبلا تو این سبک رقیب زیاد نبود ولی الان بازی ها زیادی اومده که که راحت میتونند با COD رقابت کنند اگر کیفیت کار رو بالا نبرند مسئولان COD !!
حرف شما درست!
اما این نظر شخصی شماست!

من هیچ وقت نمیتونم سینگل BF رو به CoD ترجیح بدم! از نظر مولتی بعله! BF خیلی خیلی جلوتر هست اما از نظر سینگل خیلی عقبتره! BF3 که اصلا سینگل جالبی نداشت! BC2 سینگل بسیار عالی داشت اما هیچ وقت چیزی در حد MW2 نمیشد!

ولی اگه از من بپرسن گیم پلی کدوم رو ترجیح میدی میگم اگه از نظر Real بودن بخوایم 100% بتلفیلد خیلی خیلی خیلی بهتره ولی از نظر سریع و هیجانی بودن گیم پلی CoD خیلی بهتره! و من با هیجانیش بیشتر حال میکنم! ( نظر شخصی )

یه تغییرات جزئی توش داده بودن!! مثلا بجای UAV ... Satcom گذاشته بودن که اگه sitrep داشته باشی میتونی پیداش کنی و destroy!!
مثلا بجای اسلحه ی Mk 14 تو mw3 تک تیر تو mw2 رو اوردن
یه سری Gun هاش مربوط به BO2!!! سگ هاش خیلی جالب بود و از همه جالب تر اینکه بتونی خودت تا زمان مرگش کنترلش کنی جالبتر میشه:D
طبق عادت همیشگی سر 25 kill بهت Moab .. nuke و شاید یه چیز جدید میده و در عین زیبابودن باعث میشه هرکس به فکر زدن این kill streak باشه که به نظرم یک ضعفه!
مدهای جدید جابت بنظر میاد!! فقط آرزو دارم مثل mw2 فقط killstreak و special list داشته باشه!! چونکه support mw3 باعث شد خیلی از noob ها بازیکن شن ;)
یه چیز دیگه اش که میدونم از killzone تقلید کرده cover گیری بود که بهترین کار ممکنه و کردن و اینجوری میتونی شانس بیشتری مقابل camper ها داشته باشی( خدا بگم چکارشون کنه )
خب خیلی از دوستان میگن از این بازی اون بازی تقلید کرده!! همه بازی ها از هم تقلید میکنن مقلا hybrid scope و mw3 اورد تو دنیای FPS و بعدش مدال و بتل ازش تقلید کردن!! اونا این کارشون معلوم نیست؟! فقط از رو موانع رفتن cod معلومه:))
درکل باز میاد و امیدوارم توش تغییرات زیادی داده باشن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or