جزئیات بخش چند نفره Call of Duty Ghosts: حضور سرباز زن، حالت های مختلف و ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Screen-Shot-2013-05-01-at-10.04.11-AM-660x370.png

نمایش بخش چند نفره بازی Call of Duty Ghosts در شهر لوس آنجلس به صورت زنده آغاز شده است و در این بخش به اخبار آن میپردازیم:
نمایش بازی با یک تریلر که همراه با آهنگ خواننده معروف یعنی Eminem همراه بود.
گزارش های زیر از وبسایت VG247 تهیه می شود که تمامی اخبار این نمایش را دارد منتشر می کند.
1- حضور سرباز زن؟؟!
در حین نمایش و بازیکن ها ما شاهد یک سرباز زن در بین گروه بودیم که این اولین بار است که شاهد چنین چیزی در فرانچیز COD هستیم.
کمی بعد Infinity Ward نیز این موضوع را تایید کرد:

Yep, that was a female soldier #GhostsMP

— Infinity Ward (@InfinityWard) August 14, 2013
ترجمه: بله او یک سرباز زن بود
تصویر:

357134.jpg

Call-of-Duty-Ghosts-Female-Soldier1.png

2 -برخی جزئیات بخش های موجود
Infinity Ward اعلام کرد که هفت حالت آنلاین برای بازی Call of Duty Ghosts موجود است.
اولین جزئیات مربوط به Search & Rescue می باشد.در آن بازیبازها آنقدر مبارزه می کنند تا کشته شوند.هنگام مرگ پلاک کارت آنها از بدنشان می افتد و اگر هم تیمی آنها بتواند آن را پیدا کند، بازیکن مرده زنده خواهد شد.اما اگر دشمن آن را بردارد کار آن بازیکن تمام است!
دومین بخش معرفی شده Cranked می باشد.این یک جور مسابقه برای مرگ می باشد منتهی در این بخش اگر کسی را بکشید سرعت شما به صورت اضافه و غیرعادی اضافه خواهد.اما زمان محدودی دارد و اگر کس دگیری را فورا نکشید به حالت اولیه بر می گردید.

3-وجود cross-generation
افرادی که Call of Duty Ghosts را در کنسول های فعلی بازی می کنند، می توانند با یک آپگرید پروفایل های خود را به کنسول های نسل بعد نیز منتقل کنند اما فقط از یک برند.مثلا نمی توانید از 360 به PS4 منتقل کنید.

67099959706883293953.jpg

HD H.264 MP4 270.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 63.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

خبر به مرور آپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:
64 نفره و هلیکوپتر و مپ های بزرگ توی Bf3 نبود احیانا"؟:d full hd ؟(Lol)
دوستمون گفته بودن چه تفاوت هایی تو نسخه جدید هست منم افزایش پلیر ها رو از bc2 به bf3 رو گفتم!پست هارو با دقت بخون!! در مورد fullhd هم منظورم افزایش گرافیک هست!از bc2 به bf3 و...درحالی که cod انصافا گرافیک حالیش نمیشه!!
این سری داره از مردم پول زور میگیره!یه dlc رو به عنوان بازی به مردم میفروشن!!من خودم همه ی نسخه های cod رو انلاین زدم ولی خداییش تفاوت زیادی بینشون ندیدم!فقط زمان عوض شده!FACT

- - -ویرایش - - -

دی ال سی close quarters بتل۳به کل سری cod می ارزه:>
(My opinion )
هرکی بازیش کرده باشه میفهمه چی میگم!تو 15min میشه ۴۰ تلتا کیل گرفت.مپ کوچیک عین cod!!
فن های cod بیان فقط یه بار بتل رو تیست! :d کنن اونوقت بیان بحث کنیم :)

چطور؟؟ تو کدوم تریلر دیدی!؟
حالا کاری با صدای خود تفنگا ندارم ولی تو فضای بسته با فضای باز خیلی صدای تفنگا متفاوت و واقعی شده.

FOV بازی رو که میتونی خودت تغییر بدی تو MW3... :d

تو تریلر ها روش زوم کردن خیلی شبیه به BO و BO 2 هستش و از این نظر گفتم که فکر نکنم تو این بازی که داره به واقعیت نزدیک میشه دیگه QS داشته باشیم .

صدای تفنگ ها هم خوب عزیز جان :دی این تفنگ ها برا زمان آینده هستش ، چطور صدای اینا واقعیه ؟ درسته عملکرد صداشون فوق العادش اما منظور از خود صدا هستش ، مثل این میمونه که صدای یه پراید رو با یه لامبورگینی مقایسه کنی ، هر دوتاشون صدا دارن و تو فضای بسته و باز متفاوت عمل می کنن ولی خوب صدای لامبورگینی بهتره ، البته خوب همونطور که بازی تو زمان آینده هستش باید انتظار صدای تفنگ های مسخره ی BO2 رو میداشتیم .

منظورم از FOV بازی FOV دیفالتش بود که خوب نسبت به سری کال های اخیر خیلی بالا رفته .

در کل چیزی که من از این تریلر ها دیدم ، تلاش IW برای به واقعیت رسوندن کال آف هستش که خوب به نظر میاد خیلی خوب از آب در اومده .

در هر صورت من فن کال آف هستم و هم بتل بازی میکنم و هم کال ، اصلا قصد ترول این بازی رو ندارم و امیدوارم چیزی باشه که دهن همه رو ببنده :دی

تریلر رو نگاه کردم. بازی هنوز نقطه ضعف های اساسی داره که باید حل بشه.
گرافیک بازی نسبت به نسخه های پیشین خودش پیشرفت نسبتا خوبی داشته اما در مقایسه با FPS های 2013 هنوز ضعیف هستش.
نقاط ضعف بازی:
1- فیزیک و تخریب پذیری بسیار ضعیف
2-صدا گذاری ضعیف اسلحه ها. صداگذاری درست مانند نسخه های قبلی هستش و تغییر خاصی نکرده.
3- عدم پیشرفت قابل توجه در قسمت MultiPlayer.
4- عدم توسعه گیم پلی بازی نسبت به سایر نسخه ها
5- نمایش گیم پلی بازی روی کنسول های نسل فعلی!

گرافیک بازی نسبت به نسخه های پیشین خودش پیشرفت نسبتا خوبی داشته اما در مقایسه با FPS های 2013 هنوز ضعیف هستش.
اکتیویژن گفته قسمت اعظم فروش هنوز روی ps3 و 360 ــه پس تمرکز هم روی این کنسول هاست
این نسل هم حهش اصلی گرافیک از COD3 به COD 4 بود:dیعنی یکی دوسال بعد از شروع نسل
1- فیزیک و تخریب پذیری بسیار ضعیف
مپ های COD کوچک سایز هستن مثلا کل بازی توی اون برج BF4 که سقوط کرد برگزار میشه
کلا اگه تخریب پذیری داشته باشه همون یه نصفه کاورگیری توی بازی از بین میره

رزلولوشن Full HD فقط تو PC ه, COD هم تو PC رزلوشن Full HD داره.
بمیرم الاهی, نسخه های جدید COD رو که DLC حساب میکردید, الان DLC های BF رو کردید نسخه جدید؟:|

BF حتي لازم نيست چيزي بهش اضافه كنن خودش كامله كامله !
اون امكانات بتل رو كه دوستمون گفتن نواوري نبود ديگه ؟! اونوقت سرباز زنو تخريب پذيري فقط چند جاي خاص نواوريه حتما !!

BF حتي لازم نيست چيزي بهش اضافه كنن خودش كامله كامله !
اون امكانات بتل رو كه دوستمون گفتن نواوري نبود ديگه ؟! اونوقت سرباز زنو تخريب پذيري فقط چند جاي خاص نواوريه حتما !!
جیگر, شما نو آوری های BF4 رو لیست کن, بعد بگو COD نو آوری نداشته;)

پ

چجوری به این نتیجه رسیدی؟ یه دلیل بیار که این تریلر نمایش بازی روی X360 بوده !!
===================================================
هزار بار بحث مقایسه ی BF با COD شد ، هزار بار گفتم COD کلاً با BF فرق میکنه. COD سبکش درسته FPS ـه ولی روی Close Combat تمرکز داره درحالیکه BF فلسفش اساساً فرق میکنه . حالا هی بیاید بگید این بازی همون COD قبلیه بدون هیچ تغییری. هروقت BF مثل COD شد اونوقت انتظار داشته باشید COD مثل BF بشه.

چجوری به این نتیجه رسیدی؟ یه دلیل بیار که این تریلر نمایش بازی روی X360 بوده !!
.

یک عکس از تریلر گرفتم. مشخص هستش که روی XBOX هستش.

با اون گرافیک و فیریک ضعیف ، اگر نمایش روی کنسول های نسل بعد باشه که اصلا قابل قبول نیست.
به هر شکل نقطه ضعف های بازی روی پلتفرم های مختلف وجود داره.
فلسفه دو تا بازی پس فرق داره!( نه عزیز این ها دلیل های غیر موجه هستش.)
cod از mw2 به بعد در حال افت هستش و پیشرفت های بازی ناچیز هستش.
لزومی هم نداره شما ها از acti و iw طرفدارای و دفاع کنید. از فروش بازی اگر چیزی در جیب شما ها رفت اون موقع می تونید از بازی تا پای جان دفاع کنید!!!

یک عکس از تریلر گرفتم. مشخص هستش که روی XBOX هستش.

با اون گرافیک و فیریک ضعیف ، اگر نمایش روی کنسول های نسل بعد باشه که اصلا قابل قبول نیست.
به هر شکل نقطه ضعف های بازی روی پلتفرم های مختلف وجود داره.
فلسفه دو تا بازی پس فرق داره!( نه عزیز این ها دلیل های غیر موجه هستش.)
cod از mw2 به بعد در حال افت هستش و پیشرفت های بازی ناچیز هستش.
لزومی هم نداره شما ها از acti و iw طرفدارای و دفاع کنید. از فروش بازی اگر چیزی در جیب شما ها رفت اون موقع می تونید از بازی تا پای جان دفاع کنید!!!
از فروش BF چیزی گیر شما میاد که گزاشتیدش آواتار و امضا و طرفداریش رو میکنید؟

cod از mw2 به بعد در حال افت هستش و پیشرفت های بازی ناچیز هستش
اگه این اتفاق نمیافتاد عجیب بود :-" :دی
19482_eva.gif

حاجی کلاً کلمه ی فن رو بردی زیر یه علامت سوال گنده که :دی

از فروش BF چیزی گیر شما میاد که گزاشتیدش آواتار و امضا و طرفداریش رو میکنید؟

احساس می کنم شما دنبال فرصت هستی که یک جمله از پست من رو نقل قول کنی و یک چیز نامربوط به من بگی. امروز در تاپیک مشاوره با اون لحن نادرست پست دادی.من هم منطق افزایش بودجه رو بهت گفتم.
اینجا هم به اواتار و امضا من که یک چیز شخصی هستش گیر دادی.

این جمله برای اون دوستان هستش که نقطه ضعف های cod رو هر جوری شده می خوان ماست مالی کنن و تاکیدشون هم روی فروش خیلی زیاد این بازی هستش. درصورتی که فروش زیاد یک بازی برای یک Gamer نفعی نداره.
شما یک پست از من پیدا کن که کورکورانه از BF طرفداری کرده باشم و نقاط ضعف BF3 انکار کرده باشم.
-------------------------
وقت و حوصله ادامه دادن بحث رو ندارم. چون قبلا با فن های COD بحث کردم و می دونم به نتیجه نمی رسه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or