جزئیات بخش چند نفره Call of Duty Ghosts: حضور سرباز زن، حالت های مختلف و ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Screen-Shot-2013-05-01-at-10.04.11-AM-660x370.png

نمایش بخش چند نفره بازی Call of Duty Ghosts در شهر لوس آنجلس به صورت زنده آغاز شده است و در این بخش به اخبار آن میپردازیم:
نمایش بازی با یک تریلر که همراه با آهنگ خواننده معروف یعنی Eminem همراه بود.
گزارش های زیر از وبسایت VG247 تهیه می شود که تمامی اخبار این نمایش را دارد منتشر می کند.
1- حضور سرباز زن؟؟!
در حین نمایش و بازیکن ها ما شاهد یک سرباز زن در بین گروه بودیم که این اولین بار است که شاهد چنین چیزی در فرانچیز COD هستیم.
کمی بعد Infinity Ward نیز این موضوع را تایید کرد:

Yep, that was a female soldier #GhostsMP

— Infinity Ward (@InfinityWard) August 14, 2013
ترجمه: بله او یک سرباز زن بود
تصویر:

357134.jpg

Call-of-Duty-Ghosts-Female-Soldier1.png

2 -برخی جزئیات بخش های موجود
Infinity Ward اعلام کرد که هفت حالت آنلاین برای بازی Call of Duty Ghosts موجود است.
اولین جزئیات مربوط به Search & Rescue می باشد.در آن بازیبازها آنقدر مبارزه می کنند تا کشته شوند.هنگام مرگ پلاک کارت آنها از بدنشان می افتد و اگر هم تیمی آنها بتواند آن را پیدا کند، بازیکن مرده زنده خواهد شد.اما اگر دشمن آن را بردارد کار آن بازیکن تمام است!
دومین بخش معرفی شده Cranked می باشد.این یک جور مسابقه برای مرگ می باشد منتهی در این بخش اگر کسی را بکشید سرعت شما به صورت اضافه و غیرعادی اضافه خواهد.اما زمان محدودی دارد و اگر کس دگیری را فورا نکشید به حالت اولیه بر می گردید.

3-وجود cross-generation
افرادی که Call of Duty Ghosts را در کنسول های فعلی بازی می کنند، می توانند با یک آپگرید پروفایل های خود را به کنسول های نسل بعد نیز منتقل کنند اما فقط از یک برند.مثلا نمی توانید از 360 به PS4 منتقل کنید.

67099959706883293953.jpg

HD H.264 MP4 270.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 63.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

خبر به مرور آپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:
مثال پیشرفت BF4 نسبت به BF3 مثل MW 2 به MW میمونه.
پس پیشرفت نکرده تازه بدتر هم شده؟:d
همه چی در حد بالای خودش بود و هست و تکامل پیدا کرده.
لطفا میشه مدرک ارائه کنی که همه چی در حد بالا بوده توی BF3؟

پس پیشرفت نکرده تازه بدتر هم شده؟:d
اگه واقعا فکر میکنی MW 2 اوج مولتی پلیر سری COD نبوده من دیگه حرفی ندارم.اگه اکتی این سرورهای اختصاصیو اجباری نمیکرد الان MW2 پرطرفدارترین نسخه بود.

لطفا میشه مدرک ارائه کنی که همه چی در حد بالا بوده توی BF3؟
:|

آخرین ویرایش:
اگه واقعا فکر میکنی MW 2 اوج مولتی پلیر سری COD نبوده من دیگه حرفی ندارم.اگه اکتی این سرورهای اختصاصیو اجباری نمیکرد الان MW2 پرطرفدارترین نسخه بود.
اینکه mw2 بهترین نسخه سری هست رو همه قبول دارن
شما گفتی پیشرفت bf4 به bf3 مثل پسرفت MW3 به MW2 بوده
همینه دیگه:d
بالخره وقتی یه نفر ادعا میکنه که BF3 از MW3 بهتره یه مدرکی باید نشون بده و گرنه باید گفت lol

ایندفه رو میبخشم.. دفعه بعد تکرار نشه !
:d:|
MW2 بهتر بود دیگه:d

300px-MW2_screen_1.PNG

اینکه mw2 بهترین نسخه سری هست رو همه قبول دارن
شما گفتی پیشرفت bf4 به bf3 مثل پسرفت MW3 به MW2 بوده
مثال پیشرفت BF4 نسبت به BF3 مثل MW 2 به MW میمونه
خوب بخون Xbox جان.

بالخره وقتی یه نفر ادعا میکنه که BF3 از MW3 بهتره یه مدرکی باید نشون بده و گرنه باید گفت lol
نمیخوام بحثهای قدیمی پیش بکشم.مال گذشتست.الان دعوا سر ارواح سرگردان سگهاست(Dog's Ghosts):d

my bad
البته من منظورم چیز دیگه ای(BF 3.1) بود :d
شوما تو كدوم جنگ ديدي كه يه مشت ادمو بندازن تو قفس با هم بجنگن؟:d
حداقل بتل فيلد مولتيش به جنگ بيشتر شبيه هست تا كالاف.
گوافيك هم كه هميشه بهتر بوده و تجهيزات نظامي خيــــــــلي بيشتر از كالاف توش هست.
Recon Drone LOOL جنگه يا مهدكودك؟ :d هرچند مورد زياد خاصي نداره اما توي اين مپ ها ايا ؟!! ( MW3 )

بازی به شدت گرافیکش رفته بالا ، با توجه به این تریلر نمیگم ها ، 3 تا تریلیر دیگه ی مولتی پلیر رو با کیفیت 720 گرفتم و دیدم ، بازی واقعا گرافیکش رفته بالا ، نورپردازی فوق العاده ای هم داره ، خیلی شبیه بتل شده ، دوستان اگه توجه کرده باشن حرف منو تائید میکنن ، FOV بازی هم رفته بالا که به شباهت گرافیکیش با بتل می افزونه .

گیم پلی هم خیلی سریع شده ، فقط مد Cranked منظورم نیست ، کلا سریع شده ، با توجه به چیزایی هم که من دیدم دیگه خبری از Aim تخیلی بدون کوچکترین تکون در حال تیر زدن تو بازی وجود نداره که خب خیلی خوبه و به واقعی شدن بازی کمک میکنه ، فک کنم QS اسنایپر هم دیگه نداشته باشیم که خوب این هم خوبه هم بده ، خوبه واسه اینکه به واقعی شدن بازی کمک میکنه ، بده به خاطر اینکه کلی فان داشت این QS !

فقط تنها چیز بدی که دیدم صدای تفنگ ها بود که فاجعه بود ، یعنی من صدای مذخرف تر از این صدا ها نشنیده بودم ، البته چون تو زمان آینده هستش مثل بلک آپس 2 انتظار همین صداها رو باید میداشتیم .

فک کنم QS اسنایپر هم دیگه نداشته باشیم

چطور؟؟ تو کدوم تریلر دیدی!؟
حالا کاری با صدای خود تفنگا ندارم ولی تو فضای بسته با فضای باز خیلی صدای تفنگا متفاوت و واقعی شده.

FOV بازی هم رفته بالا که به شباهت گرافیکیش با بتل می افزونه .

FOV بازی رو که میتونی خودت تغییر بدی تو MW3... :d

ولا موندم این طرفداران بتلفیلد چه نو آوری هایی در چند نسخه عرضه شده بازیشون دیدن که اینقدر به کال آف ما خورده میگیرن.

64 player
FULLHD Graphic
BIG MAPS
VEHICLE:jet -heli
Great DLC واقعا این مورد خیلی مهم هست.هر پکش مثل یه بازی جدید میمونه!!!
و...

64 player
FULLHD Graphic
BIG MAPS
VEHICLE:jet -heli
Great DLC واقعا این مورد خیلی مهم هست.هر پکش مثل یه بازی جدید میمونه!!!
و...
رزلولوشن Full HD فقط تو PC ه, COD هم تو PC رزلوشن Full HD داره.
بمیرم الاهی, نسخه های جدید COD رو که DLC حساب میکردید, الان DLC های BF رو کردید نسخه جدید؟:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or