جزئیات بخش چند نفره Call of Duty Ghosts: حضور سرباز زن، حالت های مختلف و ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Screen-Shot-2013-05-01-at-10.04.11-AM-660x370.png

نمایش بخش چند نفره بازی Call of Duty Ghosts در شهر لوس آنجلس به صورت زنده آغاز شده است و در این بخش به اخبار آن میپردازیم:
نمایش بازی با یک تریلر که همراه با آهنگ خواننده معروف یعنی Eminem همراه بود.
گزارش های زیر از وبسایت VG247 تهیه می شود که تمامی اخبار این نمایش را دارد منتشر می کند.
1- حضور سرباز زن؟؟!
در حین نمایش و بازیکن ها ما شاهد یک سرباز زن در بین گروه بودیم که این اولین بار است که شاهد چنین چیزی در فرانچیز COD هستیم.
کمی بعد Infinity Ward نیز این موضوع را تایید کرد:

Yep, that was a female soldier #GhostsMP

— Infinity Ward (@InfinityWard) August 14, 2013
ترجمه: بله او یک سرباز زن بود
تصویر:

357134.jpg

Call-of-Duty-Ghosts-Female-Soldier1.png

2 -برخی جزئیات بخش های موجود
Infinity Ward اعلام کرد که هفت حالت آنلاین برای بازی Call of Duty Ghosts موجود است.
اولین جزئیات مربوط به Search & Rescue می باشد.در آن بازیبازها آنقدر مبارزه می کنند تا کشته شوند.هنگام مرگ پلاک کارت آنها از بدنشان می افتد و اگر هم تیمی آنها بتواند آن را پیدا کند، بازیکن مرده زنده خواهد شد.اما اگر دشمن آن را بردارد کار آن بازیکن تمام است!
دومین بخش معرفی شده Cranked می باشد.این یک جور مسابقه برای مرگ می باشد منتهی در این بخش اگر کسی را بکشید سرعت شما به صورت اضافه و غیرعادی اضافه خواهد.اما زمان محدودی دارد و اگر کس دگیری را فورا نکشید به حالت اولیه بر می گردید.

3-وجود cross-generation
افرادی که Call of Duty Ghosts را در کنسول های فعلی بازی می کنند، می توانند با یک آپگرید پروفایل های خود را به کنسول های نسل بعد نیز منتقل کنند اما فقط از یک برند.مثلا نمی توانید از 360 به PS4 منتقل کنید.

67099959706883293953.jpg

HD H.264 MP4 270.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 63.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

خبر به مرور آپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:
اول برای امینم دانلود کردم بعدش در حد خوبی بود مولتی ولی اصلا نمی تونه با bf4 رقابت کنه بهتره راهه خودش رو بره نکه تقلید کنه.
کلا هیجانش بالاست...مخصوصا با وجود female guys :d

مطمئنی مولتیش قبلاً هیجان انگیز نبوده !؟ :دی

یادش بخیر :( یه زمون‌هایی این CoD بود که تو زمینه گرافیک با MW ها آقایی میکرد :-"
یاد اون شب بارونی و سیگار کاپیتان بخیر :crying1:
تازه کنسول ها اومده بودن اونموقع:dالان 8 سال گذشته
البته گرافیک خفن روی pc high end اجرا کردن و بولشت روی کنسول تحویل دادن(عملا 90% خریدار هارو خر کردن) کار آسونیه

چند ساعت بازی کردی!؟ :-/
خودشون هم این وقبلا گفته بودن دیگه :|
مپ ها دینامیک هستن(همون افتادن تیر برق روی ماشین و خراب شدن ماشین،یا اون قسمتی c4 انداخت روی دیواری که حرف A روش بود) ولی تخریب پذیری کامل توی بازی وجود نداره.

خودشون هم این وقبلا گفته بودن دیگه :|
مپ ها دینامیک هستن(همون افتادن تیر برق روی ماشین و خراب شدن ماشین،یا اون قسمتی c4 انداخت روی دیواری که حرف A روش بود) ولی تخریب پذیری کامل توی بازی وجود نداره.

والا اگه من مراسم رو دیدم.. که توش گفتن شما میتونید قسمتای مختلف مپ رو بترکونید و برای خودتون پناهگاه درست کنید...
همونطور هم که تو تریلر دیدیم با C4 یه ناحیه رو ترکوند که پشتش آدم بود.. فکر نکنم این از پیش تعیین شده باشه... ولی خب آره.. تخریب پذیری کامل وجود نداره.

بعضی ها چجوری میگن این نمایش برای 360 بود ؟! اگر اعتقاد دارید که گرافیک همین نسلی بود که متاسفانه باید بخندم براتون :lol: :دی ولی خب اینجوری هم نیست که بگم گرافیک بازی برای نسل بعد هم خیلی خوب هست . ولی درکل این گرافیک برای کنسولهای این نسل یکمی غیر ممکنه یه لحظه به شارپی تصویر و رزولوشن تکسچرها دقت کنید دریغ از یک دونه دندونه و........... امکان نداره حالا دیگه بخواد هم 60 فریم بشه که رسما غیر ممکن هست ! اگر با توجه به این ها که گفتم برای 360 باشه رسما یه جادو و جادوگری این وسط انجام شده !

آخرین ویرایش:
multiش جذاب بود ، الان جذاب تر شده.:d

مطمئنی مولتیش قبلاً هیجان انگیز نبوده !؟ :دی

یادش بخیر :( یه زمون‌هایی این CoD بود که تو زمینه گرافیک با MW ها آقایی میکرد :-"
یاد اون شب بارونی و سیگار کاپیتان بخیر :crying1:

گرافیک برای یه بازی نسل بعد عالی نیست،مولتی چیز خاص و جدیدی نداره،تخریب پذیری از پیش تعیین شده هست و فقط بعضی از ایتم ها/مکان ها قابلیت تخریب پذیری دارن.............

اقايون لطفا پست منو كامل بخونيد !!! من نوشتم اينا چيزاييه كه نداشت !

هر کس حرفی برای گفتن داره بیاد یه ویدیو از جذابیت های COD بسازه نشون بده منم میرم واسه خودم 4 تا عکس میگیرم میارم :d به نظر من کل COD توی Canals TDM بتلفیلد خلاصه میشه بقیه بتلفیلد میشه اون چیز هایی که COD اصلا بهش درسترسی نداره :d .

هر کس حرفی برای گفتن داره بیاد یه ویدیو از جذابیت های COD بسازه نشون بده منم میرم واسه خودم 4 تا عکس میگیرم میارم :d به نظر من کل COD توی Canals TDM بتلفیلد خلاصه میشه بقیه بتلفیلد میشه اون چیز هایی که COD اصلا بهش درسترسی نداره :d .
توی هر چی هم bf سر باشه توی گیم پلی مود هایCQتوسط COD قورت داده میشه هیچ بازی توی مود های CQ به CODنمیرسه نه مدال نه بتل تا ببینیم نسخه های جدید چطورن خیلی موارد دیگه هست که BFسر ولیCQبه هیچ عنوان

برو پیشرفت های Bf4 نسبت به Bf3 رو بیار به جای این حرفا:d

برو پیشرفت های Bf4 نسبت به Bf3 رو بیار به جای این حرفا:d
مثال پیشرفت BF4 نسبت به BF3 مثل MW 2 به MW میمونه.همه چی در حد بالای خودش بود و هست و تکامل پیدا کرده.البته هنوز چیزی از مولتی ورژن نهائی نشون ندادن.اون چیزی که تو E3 به عنوان مولتی نشون دادن،20-30 % قابلیتهای مولتی BF 4 هم نبود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or