جزئیاتی جدید از Uncharted 3: Drake's Deception.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
uncharted-3.jpg

هفته ی گذشته,Naughty Dog ویدئویی در GDC پشت درهای بسته به نمایش گذاشت که اکنون اطلاعاتی از آن منتشر شده است.

در این ویدئو Katherine Marlowe به عنوان Villain اصلی بازی معرفی شد.کاترین مطمئنا کسی نیست که بخواهید سره راهتان قرار گیرد و یا بدتر,او را دور بزنید!

کاترین شخصیتی حسابگر و خونسرد و رهبر یک انجمن مخفی است که ریشه های آن به چهارصد سال قبل و دربار ملکه Elizabeth برمی گردد.او یک رقابت بسیار طولانی با Nathan بر سر انگشتر Sir Francis Drake دارد-انگشتری که هر دو آنرا متعلق به خود می دانند و همچنین این انگشتر کلید یک راز بزرگ باستانی است-با توجه به ویدئو می توان گفت کاترین,باهوش ترین و زیرک ترین دشمنی است که تا به حال سره راه Nathan بوده است.او هم از طریق تکنیک های روانی و هم فیزیکی به دنبال چیزی است که می خواهد.Marlowe همچنین یک دستیار ماهر و آموزش دیده در این انجمن دارد.این انجمن شامل باهوش ترین و خطرناک ترین مزدورانی است که Nathan و Sully تا به حال با آن ها روبرو شده اند.

در کنار جزئیات داستانی,اکنون اطلاعاتی هم از بخش 3D بازی در دست است.به نظر می رسد حالت 3D تنها جنبه ی ظاهری ندارد و برتری هایی هم به استفاده کننده در گیم پلی می دهد.مثل:نشانه گیری بهتر در گوشه های تصویر و دید بهتر در عمق تصویر.

عنوان بزرگ Uncharted 3:Drake's Deception اول نوامبر امسال به صورت جهانی و به طور اختصاصی برای PS3 منتشر می شود.

Concept Art های مربوط به ویدئوی نمایش داده شده در GDC را می توانید در پایین مشاهده کنید:

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
اقا دستت درد نكنه بابت خبر فكر كن يعني حتم دارم بهترين قسمت انچارد همين قسمت 3 باشه من كه ديگه طاقت ندارم كو تا 8 ماه ديگه خدا كنه زودتر بياد به اميد ان روز;)

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
داستان بازی با توجه به شواهد موجود باید شدیداً جذاب و درگیر کننده باشه، فکر کردن هم به تم داستانی با این محتوا لذت بخشه.

• Like
Reactions: u.s.a

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تصویر آخری بری تو بحرش خیلی باحاله!:D مخصوصا قیافه ی Drake!:D
همون روز اول معرفیش گفتم این انگشتره یه چیزی هست!!:D

آخرین ویرایش:

Hedi720!

کاربر سایت
Jan 26, 2010
133
نام
Hedayat
ببینیم قسمت سوم مثل قسمت دومش شاهکار میشه :x معلومه داستان بازی بازم خیلی خفنه مثل فیلم میمونه :d
یعنی میشه :-/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
شک ندارم که از شماره 2 بهتر میشه.خیلی منتظرشم.یعنی شدید منتظرشم.صحرای سوزان،با نورپردازی بی نظیر بازی،شوخی های ناتان.وای خدای من.شک هم ندارم که بهترین گرافیک 2011 میشه.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
همون روز اول معرفیش گفتم این انگشتره یه چیزی هست!!:D
از بزم تولده ناتان این انگشتره باهاش بوده فقط متقاضی نداشته که خو پیدا شد:d
از تریلر داستانی کیلزون 3 به بعد سعی میکنم خیلی با تریلر جوگیر نشم ولی ناوتی داگ یکی از متسعد ترین بازی سازان جهانه و هیچگونه شکی تو پیشرفت U3 نسبت به U2 ندارم
ویدیو این قسمت رو که گفتی میشه قرار بدید؟؟
HD SD
"با تشکر از uchiha_madara عزیز"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
توی فرومهای خارجکی فوق العاده از این villain جدید خوششون اومده ! برعکس Lazarevic که یه villain معمولی و کلیشه ای بود , این خانم Marlowe باید چیز جالبی باشه ! مخصوصآ به خاطر آشنایی ای که با Sully و Nathan داشته از قبل .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
توی فرومهای خارجکی فوق العاده از این villain جدید خوششون اومده ! برعکس Lazarevic که یه villain معمولی و کلیشه ای بود , این خانم Marlowe باید چیز جالبی باشه ! مخصوصآ به خاطر آشنایی ای که با Sully و Nathan داشته از قبل .
villian یعنی چی آریا؟:d
به شخصیت منفی بازی یا فیلم یا کامیک بوک و اینا میگن Villain.مثلا جوکر تو کامیک بوک,فیلم یا بازی بتمن
درود بر تو.مرسی.
------
ماشااله اینجا اسپم بازار شده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر