جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
2021-07-21_14-28-26.jpg

6600 خالی احتمالا برا سپتامبر اکتبر
ناوی 24 که میشه 6500 ،برا آخر سال.
یه بنچمارک هم از 6600xt هست ولی

2021-07-21_14-33-44.jpg

که بالاتر از 3070ti هست ولی جالبه 3060ti از 3070ti بالاتره. برا همین و همینکه کارتای amd توش نیستن. نمیشه بهش استناد کرد.
چون تو یکسری از بنچهای حتی 3dmark کارتای amd سرتر از انویدیا هستن ولی تو بازی و ..... میرسه . اوضاع تغییر میکنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
خب باز آقای ایلان تاسک (به قول سریال ریک و مورتی) گفت ممکنه از بیت کوین دوباره برای فروش تسلا پشتیبانی کنه و اتریوم و بیت کوین میرن بالا!

پ.ن: مردک سر حرفت بمون دیگه تا این کارت گرافیکای وامونده ارزون بشن :/

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خب باز آقای ایلان تاسک (به قول سریال ریک و مورتی) گفت ممکنه از بیت کوین دوباره برای فروش تسلا پشتیبانی کنه و اتریوم و بیت کوین میرن بالا!

Elon Musk دقیقا کاری رو می کنه که John McAfee کرد. دستکاری بازار.
منتها پارتیش کلفته کسی کاریش نداره در صورتی که مک آفی رو زدن پر پر کردن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
ایلان ماسک قشنگ داره بازار کریپتو رو مثل بورس ایران میکنه :D سر دستکاری و بالا پایین کردن بازار هم مردم عادی هم ماینرا و کریپتو دارا ناراحتن ازش، کلا با این سیستم پیش بره منفور میشه.

البته فک نکنم دیگه بالا رفتن قیمت کوینا خیلی روی کارت گرافیک تاثیر بزاره، چین که تعطیله، با کم شدن کرونا هم که کمبود چیپ داره کم کم اوکی میشه، 3060 ـی که بالا 30 تومن میفروختن الان 22 تومن گیر میاد ولی هنوز باید خیلی بیاد پایین تر.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

با همین کلک زدن ها و ..... سرمایشو ۱۰۰ برابر کرد

وارن بافت که همه میشناسن ، یکی بزرگترین آدم ها موفق دنیاست و آموزش هم میده

مصاحبه کرده گفته که رمز یه سرابه و ابزار فریب هست که خیلی ها نابود خواهد کرد در آینده
و دنبال جمع آوری سرمایه واقعی مثل طلا باشید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
با همین کلک زدن ها و ..... سرمایشو ۱۰۰ برابر کرد

وارن بافت که همه میشناسن ، یکی بزرگترین آدم ها موفق دنیاست و آموزش هم میده

مصاحبه کرده گفته که رمز یه سرابه و ابزار فریب هست که خیلی ها نابود خواهد کرد در آینده
و دنبال جمع آوری سرمایه واقعی مثل طلا باشید
هیچ کس علم غیب نداره 10-20 سال آینده رو پیش بینی کنه، رو حرف یه آدم 90 ساله که با سیستم سنتی پولدار شده هم نمیشه حساب باز کرد :D من اقتصاد دان نیستم ولی کریپتو ها تو این ده سال راه طولانی رو اومدن، عامه مردم فقط بالا رفتن قیمشو میبینن و اسمش میوفته رو زبونا فک میکنن یک چیزیه جدید اومده، دفعه پیشم که رفته بود بالا بعد اومد پایین دیگه یک نفر حرفی از کریپتو نمیزد، خیلیاشونم اینایین که میرن شت کوین ایلان ماسکو میخرن دنبال سود چند صد درصدی تو یک ماهن که اپیک فیل میشن و ایلان پولدار تر :D
نمیدونم چقد با کریپتوها کار کردی (منظور بیت کوین/اتریوم نیست) امنیت بالا، سرعت انتقال بالا، کارمزد ناچیز، اینکه از اینوره دنیا تو چند ثانیه میتونی واسه والت رفیقت تو گوشیش با کارمزد چند سنتی چند هزار دلار پول بریزی کم چیزیه؟ بماند که زیر نظر هیچ دولتی نمیره و اگه یک زمانی همگانی شه واسه کشورای تحریم شده ای مثل ما معرکه میشه چون نیاز نیست هزار جور تغییر هویت و چیز پی ان و وی پی اس ـو ... بزنیم و با حساب پی پل یا گیفت کارد بتونیم والتمونو تو فلان استور شارژ کنیم، پی پل که چند ماه پیش والت کریپتو به حساباش اضافه کرد قراره در آینده واریز به والتای ترد پارتی رو هم اضافه کنه که اگه این اتفاق بیوفته خیلی از مشکلات انتقال پول حداقل واسه ما ایرانیا حل میشه.(اگه بزارن)
در کل اینقد خوبی داره که بتونه دنیا رو در آینده بگیره.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
هیچ کس علم غیب نداره 10-20 سال آینده رو پیش بینی کنه، رو حرف یه آدم 90 ساله که با سیستم سنتی پولدار شده هم نمیشه حساب باز کرد :D من اقتصاد دان نیستم ولی کریپتو ها تو این ده سال راه طولانی رو اومدن، عامه مردم فقط بالا رفتن قیمشو میبینن و اسمش میوفته رو زبونا فک میکنن یک چیزیه جدید اومده، دفعه پیشم که رفته بود بالا بعد اومد پایین دیگه یک نفر حرفی از کریپتو نمیزد، خیلیاشونم اینایین که میرن شت کوین ایلان ماسکو میخرن دنبال سود چند صد درصدی تو یک ماهن که اپیک فیل میشن و ایلان پولدار تر :D
نمیدونم چقد با کریپتوها کار کردی (منظور بیت کوین/اتریوم نیست) امنیت بالا، سرعت انتقال بالا، کارمزد ناچیز، اینکه از اینوره دنیا تو چند ثانیه میتونی واسه والت رفیقت تو گوشیش با کارمزد چند سنتی چند هزار دلار پول بریزی کم چیزیه؟ بماند که زیر نظر هیچ دولتی نمیره و اگه یک زمانی همگانی شه واسه کشورای تحریم شده ای مثل ما معرکه میشه چون نیاز نیست هزار جور تغییر هویت و چیز پی ان و وی پی اس ـو ... بزنیم و با حساب پی پل یا گیفت کارد بتونیم والتمونو تو فلان استور شارژ کنیم، پی پل که چند ماه پیش والت کریپتو به حساباش اضافه کرد قراره در آینده واریز به والتای ترد پارتی رو هم اضافه کنه که اگه این اتفاق بیوفته خیلی از مشکلات انتقال پول حداقل واسه ما ایرانیا حل میشه.(اگه بزارن)
در کل اینقد خوبی داره که بتونه دنیا رو در آینده بگیره.

همین حرفایی که شما میزنی یه سری هم از مردم برا بورس هم میگفتن
هر چی ما می‌گفتیم نکنید
اونا از همین حرفا میزدن و ناموسی از بورس طرفداری میکردن
و وضع امروزشونو دیدیم

آدم کوپن هم چاپ می‌کنه باید پشتوانه داشته باشه
رمز ارزی که هیچ پشتوانه واقعی نداره به چی میخوای تکیه کنی

اگر واقعا دنبال سرمایه ای طلا تو کف قیمت جمع کن
به وقتش تو از همه کسایی که رمز ارز داشتن پولدارتر خواهی بود

مملکت ها پشتوانه طلا جمع میکنن و حتی اسکناس باید پشتوانه طلا باشه
وگرنه باعث تورم میشه
دیگه حالا مردم عوام پول واقعی میدن پول برره ای مجازی میگیرن 😁
تقصیر خودشونه سرنوشت بعدشون

قانون نهنگ تو تجارت دنیا می‌دونی چیه که
همینو بدونی
میفهمی که سرمایه مردم در حال بلعیده شدنه تو دنیا یکیش همین رمز ارز
فقط هولدر ها ضرر نمیکنن
اتفاقا رشته دانشگاهی من مرتبطه 😉

آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
همین حرفایی که شما میزنی یه سری هم از مردم برا بپرس میگفتن
هر چی ما می‌گفتیم نکنید
اونا از همین حرفت میزدن و ناموسی از بورس طرفداری میکردن
و وضع امروزشونو دیدیم

رمز ارزی که هیچ پشتوانه واقعی نداره به چی میخوای تکیه کنی

اگر واقعا دنبال سرمایه ای طلا تو کف قیمت جمع کن
به وقتش تو از همه کسایی که رمز ارز داشتن پولدارتر خواهی بود

مملکت ها پشتوانه طلا جمع میکنن و حتی اسکناس باید پشتوانه طلا باشه
وگرنه باعث تورم میشه
دیگه حالا مردم عوام پول واقعی میدن پول برره ای مجازی میگیرن 😁
تقصیر خودشونه سرنوشت بعدشون

قانون نهنگ تو تجارت دنیا می‌دونی چیه که
همینو بدونی
میفهمی که سرمایه مردم در حال بلعیده شدنه تو دنیا یکیش همین رمز ارز
فقط هولدر ها ضرر نمیکنن
اتفاقا رشته دانشگاهی من مرتبطه 😉
دنیای دیجیتال ، به طلای دیجیتال و پول دیجیتال هم نیاز داره که بیت کوین و کریپتو بخشی از اونن
این قیمت ارز های دیجیتال که امروز میبینم 4-5 سال دیگه خنده داره ، چون کل دنیا قبولش میکنه

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
دنیای دیجیتال ، به طلای دیجیتال و پول دیجیتال هم نیاز داره که بیت کوین و کریپتو بخشی از اونن
این قیمت ارز های دیجیتال که امروز میبینم 4-5 سال دیگه خنده داره ، چون کل دنیا قبولش میکنه

بیشتر پول برره ای هست 😁
👈 مگه چند وقت پیش نبود بزرگ اینا بایننس آمارش در اومد اطلاعات جعلی میداد و کلاه برداری کرده
رو دیواری یادگاری بنویسید که موندگار باشه نه رو هوا

⭐ مثل همین چند سال قبل egold و .... مگه نبودن ؟

همین egold پیشوانه طلا بود در اصل طلا میخریدی
تمام موسسات و کمپانی ها دنیا و .... قبولش داشتن
و باهاش کار می‌کردن و خیلی معتبر و سابقه کار طولانی
همگی درگاه داشتن برا egold

👈 egold یه روز اسکم شد خدا حافظ و ۳۰۰۰ دلار من پرید
من هم اون زمان شعار میدادم ، دنیای دیجیتال ، به طلای دیجیتال و پول دیجیتال
اما چیزی به اسم طلا دیجیتال نداریم بیشتر تصویر قاقالی لیه 😁
طلا اونیه که شمشش تو کشوته

حتما نباید سر خودتونو به سنگ بزنید و جمجمه ترک ورداره
از اونایی که سرشون قبلا به سنگ خورده نگاه کنید عبرت بگیرید 😁

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بیشتر پول برره ای هست 😁
👈 مگه چند وقت پیش نبود بزرگ اینا بایننس آمارش در اومد اطلاعات جعلی میداد و کلاه برداری کرده
رو دیواری یادگاری بنویسید که موندگار باشه نه رو هوا

⭐ مثل همین چند سال قبل egold و .... مگه نبودن ؟

همین egold پیشوانه طلا بود در اصل طلا میخریدی
تمام موسسات و کمپانی ها دنیا و .... قبولش داشتن
و باهاش کار می‌کردن و خیلی معتبر و سابقه کار طولانی
همگی درگاه داشتن برا egold

👈 egold یه روز اسکم شد خدا حافظ و ۳۰۰۰ دلار من پرید
من هم اون زمان شعار میدادم ، دنیای دیجیتال ، به طلای دیجیتال و پول دیجیتال
اما چیزی به اسم طلا دیجیتال نداریم بیشتر تصویر قاقالی لیه 😁
طلا اونیه که شمشش تو کشوته

حتما نباید سر خودتونو به سنگ بزنید و جمجمه ترک ورداره
از اونایی که سرشون قبلا به سنگ خورده نگاه کنید عبرت بگیرید 😁
منم خودم یک کلیپ در مورد همین و خطراتش گفتم کلا پشتوانه خیلی مهمه ارز دیجیتال کاملا بی صاحب هست حجم قیمت نجومیش هم خیلی عادیه باید دید چه خوابی براش داد همین ایلان ماسک هم گفتم شاید باز یک حرف دیگه ای بزنه چون پشتش دولت امریکا هست و اونم جیره خوار اوناس بازی هایی که در ایرانم خیلی شاهدش بودیم

EVGA GeForce RTX 3090 Design Flaw May Be Causing The Graphics Card To Brick In Amazon's New World MMORPG​

این مشکل بالا ظاهرا بیشتر برای evga ها هست و به قسمت مموریش هم مربوط می شه ایشون قبلا هم داستان با مموری کارت ها داشتن و اگر ثابت بشه خیلی براش گرون تمام می شه
بخش مموری کارت (کامپوننت هاش) دچار سوختگی یا حتی اتش می شه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
منم خودم یک کلیپ در مورد همین و خطراتش گفتم کلا پشتوانه خیلی مهمه ارز دیجیتال کاملا بی صاحب هست حجم قیمت نجومیش هم خیلی عادیه باید دید چه خوابی براش داد همین ایلان ماسک هم گفتم شاید باز یک حرف دیگه ای بزنه چون پشتش دولت امریکا هست و اونم جیره خوار اوناس بازی هایی که در ایرانم خیلی شاهدش بودیم

EVGA GeForce RTX 3090 Design Flaw May Be Causing The Graphics Card To Brick In Amazon's New World MMORPG​

این مشکل بالا ظاهرا بیشتر برای evga ها هست و به قسمت مموریش هم مربوط می شه ایشون قبلا هم داستان با مموری کارت ها داشتن و اگر ثابت بشه خیلی براش گرون تمام می شه
EVGA 3090 FTW3
اتفاقا کارتی هم هست که خیلی تعریف می کنن ازش این یوتوبر ها!!!
مساله ای که هست اینه که چرا کارت thermal throttle نمی کنه و کار به جایی می رسه که مموری ها می سوزه!!!
طبق بررسی ها Aorus رسما مموری رو خنک نمی کنه ولی هیچ موردی از Aorus گزارش نشده چون احتمالا thermal throttle جلوش رو می گیره.

اینا احتمالا یه گندی روی بایوس زدن.

• Like
Reactions: Persia Tech

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
کوین بی پشتوانه تا دلت بخواد هست (همین کوینایی که سودای چند صد درصدی میده و یک دفعه هم میترکه) سرچ میکنی میبینی هیچ سایتی نداره، هیچ تاریخچه ای نداره اصلا از کجا اومده و هدف بوجود اومدنش چیه (اکثر کوینایی که ایرانیا تو تلگرام برا هم میفرستن) بر خلاف اونا اما پروژه های گنده هم خیلی هست، پروژه های پدر مادر دار قدیمی که واسه کارشون سرمایه جمع میکنن و مثل بورس آمریکا قیمت کوینش با اتفاقای خوب و بدی که واسه اون شرکت میوفته بالا پایین میشه، فک میکنم دیدت به کریپتو مثل یک چیز تخیلیه فضایی که از ناکجا آباد اومده جیب مردم و بزنه مثل بورس و یک دفعه غیب شه در صورتی که هر کوینی یک وضعیت متفاوت نسبت به اون یکی داره و نمیشه به دید سیاه و سفید بهش نگاه کرد، اینکه بگی یکی تو کریپتو سرمایشو از دست داده = کریپتو بده دقیقا مثل اینه بگی یکی از طریق اینترنت به راه خلاف کشیده شد = اینترنت بده باید نابود بشه :D

بعد پست قبلم بخون اصلا حرفی از سرمایه گذاری یا ضرر کردن زدم؟ یا گفتم همه باید بخرن چون بهتره از طلا واسه نگه داری سرمایه؟ :D کل حرفم در مورد سیستم کریپتو ها بود بدون در نظر گیری قیمتش، اینکه چقد میتونه روی اقتصاد دنیا تاثیر داشته باشه مخصوصا واسه کشورای تحریم، امکانات و آزادی عملی که در اختیارت میزاره سیستم سنتی هیچوقت نمیزاره پس طبیعیه که دنیایی که در حال پیشرفته کم کم به سمت قبول کردن کریپتو بره، (که تو همین یک سال تا حدود زیادی رفته) از آخر هم به ضرر هیچکس نمیشه پس اینقد جبهه گیری علیهش بنظرم بی معنیه. بازم اگه حرفی هست توی پروفایلم بگو چون مربوط به این تاپیک نیست.
---

آف تاپیک نشه :D
ویندوز 11 مگه قرار نبود با Amazon App store اندرویدو ساپورت کنه؟ الان چرا هیچ قبرستونی پیدا نمیشه این اپ استورش، گوگلم سرچ میکنم یک مشت ویدئو هندی کلیک بیت چرت میاد فقط :D
تو ورژن اصلی تازه میخوان اضافه کنن؟

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan

توی سری پاسکال هم EVGA یک مشکل داشت رم هاش ...اگر درست خاطرم باشه مدل EVGA GTX 1080 FTW و 1070 مشکل overheating داشتند

هرکدوم از برد ها مشکلات خاص خودشون را دارند
حتی من Asus 1080 STRIX داشتم اول RGB هاش سوختند و اینکه قسمت های مختلف بدنه ی کارت خیلی معلق بودند و وقتی با انگشت یک قسمت خاص را یک مقدار فشار میدادم حرارت کارت یکدفعه از مثلا 68 میرسید به 74 ! (توی فول لود ) :))
ولی عجیب خنک بود کارتش و تا 2150 آورکلاکش کرده بودم .
الانم 3070 گیگابایت گیمینگ دارم ولی حس میکنم خیلی کامپکت تر هستش البته خوب رقیب TUF حساب میشه تا STRIX و حرارتش یکم بالاست (حدوا 72 ).

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر