تیم سازنده Grid 2 امیدوار است بهترین لحظات را برای بازیکنان مهیا کند

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
معرفی شماره دوم از سری Grid یکی از خوشحال کننده ترین خبرهایی بود که در چند سال اخیر تمام طرفداران CodeMasters انتظار آن را می کشیدند و حالا CM نیز قول یک تجربه ناب را به طرفداران این عنوان داده است.

آقای Iain Smith دستیار تولید این نسخه در گفتگویی با سایت OPM گفته است که از فرمولی که باعث انتخاب این بازی در BAFTA شده است دوباره استفاده خواهد شد و یک بار دیگر CodeMasters می خواهد با گسترش همه جانبه بازی بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده و احساس یک رانندگی واقعی را در آن ها به وجود آورد. وی در ادامه اینگونه می گوید که تیم سازنده بازی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بهترین محصول را در اختیار بازیکنان قرار دهد و همه این ها توسط سیستم جدید Crystal Clear به وجود خواهد آمد که به گفته Clive Moody مدیر تولید این عنوان 4 سال طول کشیده است تا طراحی شود.

Clive Moody در مصاحبه با خبرنگار OPM می گوید: "طراحی چنین سیستمی 4 سال از وقت ما را گرفت و با اینکه می خواستیم زودتر از این ها این پروژه را آماده کنیم ولی دلایل خوبی برای تاخیر به وجود آمده وجود دارد و به نظر من در این زمان توانستیم تجارب زیادی به دست آوریم. بهترین چیزی که در Codemasters وجود دارد این است که هیچ وقت فشاری از طرف مدیران بر روی ما وارد نمی شود و آن ها کاملا ما را درک می کنند. "

Grid 2 تابستان سال آینده برای PC , Ps3 و X360 عرضه خواهد شد.

GRID-2-Race.jpg

منبع

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
این کدمسترز از Dirt:SD خراب کرد...
بدون کاکپیت امیدی بهش ندارم...
پ.ن:احساس میکنم مشکلشون کنسول هاست.چون تو اون خبر نوشتن:
“We can author and run higher resolution vehicle models with more detailed geometry. We can feature higher resolution external vehicle textures and work further detail into our environment textures. We can dedicate more processing power to our improved physics systems, integral to the GRID 2 experience, and push other systems to the next level, such as particles and real-time lighting.”
میخواستن گرافیک رو زیاد تر کنن بعد بخاطر محدودیت نتونستن,اومدن کاکپیت رو برداشتن که وقتی که برای جزئیات داخل ماشین میزارنو بزارن برای جزئیات بیرون ماشین.
این نظر منه البته

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
این کدمسترز از Dirt:SD خراب کرد...
بدون کاکپیت امیدی بهش ندارم...
پ.ن:احساس میکنم مشکلشون کنسول هاست.چون تو اون خبر نوشتن:
“We can author and run higher resolution vehicle models with more detailed geometry. We can feature higher resolution external vehicle textures and work further detail into our environment textures. We can dedicate more processing power to our improved physics systems, integral to the GRID 2 experience, and push other systems to the next level, such as particles and real-time lighting.”
میخواستن گرافیک رو زیاد تر کنن بعد بخاطر محدودیت نتونستن,اومدن کاکپیت رو برداشتن که وقتی که برای جزئیات داخل ماشین میزارنو بزارن برای جزئیات بیرون ماشین.
این نظر منه البته
  • خب درسته ولی مگه خارج ماشینا و پیست ها جزعیاتشون در چه حده؟؟؟؟دیگه نهایتش هم باشه بازم قابلیت کاکپیت رو میتونستن داشته باشن........................

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خب درسته ولی مگه خارج ماشینا و پیست ها جزعیاتشون در چه حده؟؟؟؟دیگه نهایتش هم باشه بازم قابلیت کاکپیت رو میتونستن داشته باشن........................
[/LIST]

جزئیات.

بیشتر بحث سر این بوده که کمتر کسی ازش استفاده می کرده وگرنه ساختنش کاری نداره.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
این کاکپیت و علاقه به یکباره دوستان بهش و بدون اون امیدی بهش نیست منو یاده یه چیز میندازه که مربوط به محتوای سایت نمیشه نمیتونم بگم :|:d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
جزئیات.

بیشتر بحث سر این بوده که کمتر کسی ازش استفاده می کرده وگرنه ساختنش کاری نداره.

اول اینکه برو ناروتوتو بازی کن، تو رو چه به GRID! /:):|:d

دوم اینکه این حرف ها همش بهانست. آمار کجا نشون میده تنها 5 درصد از کاکپت استفاده میکند؟ :| (اصلا این آمارارو از کجا میارن! :|) یه نگاه به فروم ها و سایت ها بندازی همه دارن به خاطر این موضوع به کدمسترز فحش میدن! :|

بعد وقتی یه چیزی رو به بهترین نحو ممکن تو نسخه ی اول قرار میدی، چه دلیلی داره بخوای اونو حذف کنی؟

جزییات هم بازم بهانست!

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اول اینکه برو ناروتوتو بازی کن، تو رو چه به GRID! /:):|:d

دوم اینکه این حرف ها همش بهانست. آمار کجا نشون میده تنها 5 درصد از کاکپت استفاده میکند؟ :| (اصلا این آمارارو از کجا میارن! :|) یه نگاه به فروم ها و سایت ها بندازی همه دارن به خاطر این موضوع به کدمسترز فحش میدن! :|

بعد وقتی یه چیزی رو به بهترین نحو ممکن تو نسخه ی اول قرار میدی، چه دلیلی داره بخوای اونو حذف کنی؟

اول اینکه ...%^&$ :D

دوما خود جنابعالی اون آمار رو دادین:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
اول اینکه ...%^&$ :D

دوما خود جنابعالی اون آمار رو دادین:

!#^&!^%(*?! :|:d

این آمار رو خود کد مسترز داده نه کسه دیگه! که مطمئنا چرت و پرته محضه تا ما رو یه جوری بپیچونن. آخه مگه میشه 5 درصد؟ فقط 5 درصد؟ 5 درصد؟ واقعا 5 درصد؟ :d
یعنی از هر 100 نفر فقط 5 نفر با کاکپت بازی میکنن؟ :|

آقا اصلا 5 درصد. یعنی اگه 2 میلیون نفر بازی رو بخرن 100 هزار نفرشون باید برن تو جوب؟ :|

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
این کاکپیت و علاقه به یکباره دوستان بهش و بدون اون امیدی بهش نیست منو یاده یه چیز میندازه که مربوط به محتوای سایت نمیشه نمیتونم بگم :|:d
درک نمیکنی اخه:D
من فکر کنم نصف Grid رو با کاکپیت رفتم:Dحالا نا امیدم نشدم ولی خدایی خیلی مسخرس...
اون Dirt:SD که کل لذتش به کاکپیت بود حال نداد,ببینیم این یکی بدون کاکپیت چه میکنه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

نه اخه این قضیه فرق داره !! اگه بازی دیگه ای مثل NFS و مشتی بازی ارکید دیگه بود مشکلی ادم با نبود کاپکیت نداره اما مثلا دو سری باز Shift و Grid بخصوص grid که کاپکیت هاش نمونه بود و نصف معروفیت بازی بخاطر همین نماش هست خیلی زشته که بخوان حذفش کنند !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
!#^&!^%(*?! :|:d

این آمار رو خود کد مسترز داده نه کسه دیگه! که مطمئنا چرت و پرته محضه تا ما رو یه جوری بپیچونن. آخه مگه میشه 5 درصد؟ فقط 5 درصد؟ 5 درصد؟ واقعا 5 درصد؟ :d
یعنی از هر 100 نفر فقط 5 نفر با کاکپت بازی میکنن؟ :|

آقا اصلا 5 درصد. یعنی اگه 2 میلیون نفر بازی رو بخرن 100 هزار نفرشون باید برن تو جوب؟ :|

حالا کی آمارش مسخره اس؟ 2 میلیون نفری که بازی رو بخرن، فقط به خاطر کاکپیت مگه دارن Gird رو بازی می کنن؟ کاکپیت بخوان می تونن برن بازی دیگه ای رو بخرن و در اصل کاکپیت داشتن یه بازی ریسینگ جز استاندارد هاش نیست و فقط یه چیز اضافی هست که بودن یا نبودنش زیاد تفاوتی ایجاد نمی کنه!

نصف معروفیت بازی بخاطر همین نماش هست خیلی زشته که بخوان حذفش کنند !

این معروفیت رو به من نشون میدی؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
این معروفیت رو به من نشون میدی؟

دقیقا چیرو باید نشونت بدم ؟؟ نمای کاپکیت Grid بود که خیلی باعث موفقیت بازی شد و چون این نما خیلی زیبا و واقع گرایانه طراحی شده بود نصف بازیکن ها و طرفدار های این بازی در طول بازی همش با این نما کار میکردند !! شما هم توصیه میکنم بهت الکی طرفداری یه چیزی رو نکنید و فکر نکنید خودتون فقط طرفدار این بازی هستید و الد اسکول این سری هستید وگرنه همین افرادی که دارن انتقاد میکنند هم این سری رو دوست دارند یکیشون هم خودم که ناراحت شدم وقتی همچین بخشی رو برداشتن .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دقیقا چیرو باید نشونت بدم ؟؟ نمای کاپکیت Grid بود که خیلی باعث موفقیت بازی شد و چون این نما خیلی زیبا و واقع گرایانه طراحی شده بود نصف بازیکن ها و طرفدار های این بازی در طول بازی همش با این نما کار میکردند !! شما هم توصیه میکنم بهت الکی طرفداری یه چیزی رو نکنید و فکر نکنید خودتون فقط طرفدار این بازی هستید و الد اسکول این سری هستید وگرنه همین افرادی که دارن انتقاد میکنند هم این سری رو دوست دارند یکیشون هم خودم که ناراحت شدم وقتی همچین بخشی رو برداشتن .

خیلی من رو قانع کردی. حرفات کاملا منطقی بود:|

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
حالا کی آمارش مسخره اس؟ 2 میلیون نفری که بازی رو بخرن، فقط به خاطر کاکپیت مگه دارن Gird رو بازی می کنن؟ کاکپیت بخوان می تونن برن بازی دیگه ای رو بخرن و در اصل کاکپیت داشتن یه بازی ریسینگ جز استاندارد هاش نیست و فقط یه چیز اضافی هست که بودن یا نبودنش زیاد تفاوتی ایجاد نمی کنه!
کاکپت در یه ریسینگ نیمه آرکید که بیشتر به سیمو تمایل داره جزو اسنتاندارها نیست؟ :-/:|
حالا اگه یه بازی آرکید بود یه چیزی، اما GRID؟؟ :-/:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر