تیزر تریلری از عنوان بی‌نام Bandai Namco منتشر شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Bandai-Namco-New-Project_04-13-17.jpg
کمپانی Bandai Namco تیزر تریلری از عنوان جدیدشان را منتشر کرد. این بازی به‌طور رسمی 20 آپریل معرفی می‌شود. لازم به ذکر است که نام این بازی مشخص نشده است.

این تیزر تریلر هم‌زمان در آمریکای شمالی، اروپا و ژاپن منتشر شد.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
این دیگه چیه؟! :| اسکرین‌شات‌ها واسه یه بازیه دیگست؟! :|:D
من فکر می‌کردم با یه چیز یونیکی طرفیم ولی بازی خیلی معمولی تر به نظر می‌رسه... توی اسکرین‌شات‌ها از اون آرت‌استایلی که تو تیزر دیدیم هم خبری نیست...:|
دیگه آخرین بارم باشه با یه تیزر هایپ نشم...مخصوصا اگه از طرف Bandai Namco باشه :D:|

• Like
Reactions: ehsanservat

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من فکر میکردم یه بازی دو بعدی طوره! چرا اینجوری شد یهو؟

البته کلا به نظر میاد بازی جالبی باشه.
حالا اونو ول کن، این رو دریاب اگر Souls مانند دو بعدی میخوای:-"
Gloom Brings Permadeath To Its Sidescrolling Vision Of The Souls Formula - Siliconera

اون Salt & Sanctuary هم که حتما اسمشو شنیدی و زدی دیگه:-"

---
اینم جالبه:D حداقل پسره وقتی ماسک زده خفنه:D
انتظار داشتم با معرفی بازی یک چیز خیلی ترول تر ببینم:D ولی اطلاعات و طراحی ها باز خوبه به نظرم:D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این دیگه چیه؟! :| اسکرین‌شات‌ها واسه یه بازیه دیگست؟! :|:D
من فکر می‌کردم با یه چیز یونیکی طرفیم ولی بازی خیلی معمولی تر به نظر می‌رسه... توی اسکرین‌شات‌ها از اون آرت‌استایلی که تو تیزر دیدیم هم خبری نیست...:|
دیگه آخرین بارم باشه با یه تیزر هایپ نشم...مخصوصا اگه از طرف Bandai Namco باشه :D:|

Bandai Namco وقتی بازی رو میسازه اگر بتونه رو گوشی java ساپورتم منتشر میکنه :D
من از این هایپ ها زیاد شدم تریلر دیدم کف کردم , منتظر شدم تا بیاد بعد اومد دیدم نه بابا این دیگه چیه :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حالا کو تا بیاد.بد به نظر نمیاد.بازی خوشگلیه:D.فقط عین lord of fallen نباشه که از خود dark souls هم سخت تر بود:D

خود God Eater خیلی جاهاش (بیشتر ماموریتای فرعی) با اختلاف زیادی از سولز سخت تره :D من خودم سختی که سری God Eater 1 و 2 کشیدم رو سر 3 تا سولز و بلادبورن نکشیدم :D

بعد تازه اومدن میگن از سولز هم الهام گرفتیم دیگه خدا به داد برسه :D

البته بزرگترین سختی که God Eater درست میکرد این بود که مثل سری سولز وقتی Dodge میکردی Invincible نمیشدی و همچنان ضربه دشمنا بهت میخورد :| بعد دشمناش یه ذره دو ذره نیستن که :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
حالا کو تا بیاد.بد به نظر نمیاد.بازی خوشگلیه:D.فقط عین lord of fallen نباشه که از خود dark souls هم سخت تر بود:D
البته Lords of the Fallen از Souls سخت تر نبود، بی منطق بود اون بازی. هرچقدر سعی کردم ادامه بدم دیگه بعد 70% بازی نتونستم، لعنتی تا یه ماه بعدش جوری شدم که سمت هیچ بازی نمی رفتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر