تولد 5 سالگی Xbox 360

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
xbox-kinect-slim-360.jpg

5 سال پیش در چنین روزی، مایکروسافت دومین کنسول بازی خود را در آمریکا عرضه کرد و Xbox 360 شروع کننده نسل جدید نام گرفت.

این کنسول با 18 بازی لانچ از جمله Kameo: Elements of Power, Call of Duty 2, PGR3 و Perfect Dark Zero عرضه شد و بر خلاف کنسول اول مایکروسافت، بعد از پنج سال همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

Xbox 360 خانه برخی از محبوبترین عناوین این نسل، شبکه قدرتمند Xbox Live و اخیرا موشن کنترلر انقلابی Kinect است و طبق آخرین گزارش مایکروسافت نزدیک به 45 میلیون دستگاه از این کنسول در جهان به فروش رفته است.

تولدت مبارک!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
منم به نوبه خودم ( به شرطی که نگن فنی و از این حرفایی که تازگیا مد شده :| ) تولد xbox را تبریک میگم و میدونم با اینکه از نظر سخت افزاری اوایلش زیاد مناسب نبود، لحظات خیلی شادی برای من و خیلی کسای دیگه توی این سایت محیا کرد

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
مبارکه :x
یادش بخیر موقعی که عرضه شد خریدیم باید کنسول رو نگاه میکریدم چون یه مدتی طول کشید تا کپی خور شد!:d
ایشالا تا 5 سال دیگه هم زنده بمونه :biggrin1:
خدا نکنه چه خبره بابا!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تولدش مبارک نباشه :D ما یه PC باز رو مجبور به خرید کنسول کرد آخر این ماکرو :D

کسی چاقو زیر گلوت نگذاشته بود که به جرگه پاک کنسول بازان بپیوندیمیرفتی با همون ....
آخر نفهمیدم کدوم یکی از شما داداشا PC فنین ؟ :D

بهرحال :D بادا بادا مبارک بادا :D

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
ما نیز تولد این کنسول بسیار بسیار دوست داشتنی را تبریک میگوییم هم به خودش هم ماکرو و عمو بیلی و هم به عاشقان و دل دادگانش. باشد که روز به روز پیشرفت کند و بازی های توپولتری برایش منتشر شود .

واقعآ خاطراتش (چه خوب چه بد) همشون شیرینه ! تولدش مبارک !

بر منکرش لعنت :biggrin1:

عاشق این عکسم :biggrin1:

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
منم به نوبه ی خودم عرضه بهترین کنسول این نسل تبریک میگم>:d<
واقعا خاطرات خوبی برای هممون محیا کرد مخصوصا شبکه قدرتمند LIVE
تولدش مبارک نباشه :biggrin1: ما یه PC باز رو مجبور به خرید کنسول کرد آخر این ماکرو :biggrin1:
کسی چاقو زیر گلوت نگذاشته بود که به جرگه پاک کنسول بازان بپیوندی:biggrin1:میرفتی با همون ....:biggrin1:

• Like
Reactions: Dreadlord

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم به نوبه خودم تبریک میگم. چون این نسل رو با X360 شروع کردم چون زودتر از PS3 اومد :D

هیچ وقت لحظه ای رو که با یه دوست قدیمی تو ماشین جعبه 360 رو باز کردیم و دهنمون باز مونده بود رو یادم نمیره :D یادش بخیر :D

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
مبارك باشه - ايشالا 100 سال به اين سال ها ..... خوب حالا همه برن كنار خودم ميخوام شمع هاشو فوت كنم ..... ها ها ها فوتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت ....... نفس و داشتي ..... lol
شاد باشيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر