توضيح Remedy در مورد كنسل شدن نسخه pc بازي Alan Wake

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

alan-wake-0.jpg

وقتي Microsoft در X10 خبر داد كه بازي براي PC منتشر نخواهد شد ,گفته شد كه اين بازي روي يك صفحه ي بزرگ بهترين حالت را دارد.

بر اساس گفته هاي Oskari Häkkinen head of franchise) در Remedy) همانطور كه ما تجربه ي زيادي براي ساختن گيم روي PC داريم , بازي كردن Alan Wake روي يك TV برتري بيشتري داره.

Häkkinen اين هفته طي صحبتي كه با VG247 داشت, به ما گفت كه تصميم براي كنسل كردن نسخه ي PC بيشتر درباره ي تمركز ما بر روي يك پلتفورم بود تا چيز ديگه.

''گفتن اين كه بازي بر روي يك صندلي راحتي با 5.1 surround و يك تلويزيون بزرگ بيشتر در مورد برتري و اولويت داشتنه تا چيز ديگه. ما نميريم بيرون به ملت بگيم كه PCباز ها نميتونن بازي رو PC هاي خودشون امتحان كنن, ما مطمئنا اينو نميگيم. ما ميراث بزرگ و قويي از gaming PC داريم (منظورش فك كنم Max Paynes باشه)''

''ولي بزا رك روشنت كنم , ما يه studio ي كوچيك با 50 نفر هستيم اين خيلي برا ما بهتره كه رو يك پلتفورم تمركز كنيم.ما حقيقتا رو نسخه ي 360 تمركز كرديم و اين كه در آينده چي ميشه , ما چيزي برا اطلاع دادن نداريم , چون ما تا حالا به آن دوردورا فكر نكرديم''
''ما داريم كاملا بازي رو برا 360 بهينه ميكنيم''
''اين كه بازي برا pc مياد يا نه ما بايد با مايكرو بشينيم و ببينيم چي ميشه.''

بازي برا 360 به ترتيب در 18 و 21 مي در USو UK عرضه ميشه.

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
حالا با اين تفاسير (املاشو بلد نيستم) دوستان PC گيمر ميتونن به بازي اُميد داشته باشن - شايد مثل geow يه سال بعد از عرضه بياد

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
صحبتاشون انتهاي 2 پهلو هست.هم يه جوري صحبت كردن كه اگه نيمدم هيچ اتفاقي نيفته در عين حال اعنماد pc gamer ارو هم جلب كردن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
تو x10 گفتن اصلا امکان نداره بیاد ولی بازم من امیدوار بودم حالا با این حرفهای دیگه خیلی خیلی امیدوار تر شدم.

دوستانِ "pc نما" به Halo 3 و Fable 2 و Gears 2 و .... م امید داشتن که نشد (!!).

آخه اینها اصلا قرار نبود برای PC بیاد

ما يه studio ي كوچيك با 50 نفر هستيم

من موندم اینها چه علاقه ای دارن خودشون رو زیاد نشون بدن..:biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آخه اینها اصلا قرار نبود برای PC بیاد
فيبل 2 كه قرار بود بياد ولي ...
halo 3 هم مثل بقيه ي halo ها 2-3 سال بعد از عرضه ميره رو pc .
فري جون اُميد داشتن كه عيب نيست , شايد به آرزو تبديل بشه . ولي من هنوز فك ميكنم اين 3 تا يه روز ميره رو pc .

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
همه چی بستگی به مایکروسافت داره فعلا مایکروسافت به علت کمبود بازیهای انحصاری روی xbox بازی های که قراره برای pc هم بیان را یه جورایی برای کنسولش انحصاری می کنه.

Halo!!!!!
من خیلی هم خوشحالم این بازی روی pc نیست شد بازی خداوکیلی این موجود های تو بازی کلا کمدین
با اون قیافه های ضایعشون من حاضرم برم سوپر ماریو روی NES بازی کنم تا HAlo

اصلا شما WoW روی pc بازی کن میفهمی تازه بازی یعنی چی.

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
بیاد یا نیاد فرق نداره ،MS تقریبا به هدفش رسیده دیگه.خیلیا برای این بازی میرن 360 میگیرن.خودمم یجوری جورش میکنم.
آلن ویک بازی ای نیست که بشینی منتظر بمونی"شاید که تایید شود."

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
اشتباه میکنن با pc این کارا رو میکنن:biggrin1: انشالله دعای خیره pc گیمر ها مستجاب میشه :biggrin1::biggrin1::biggrin1:و این قومه
50 نفره همه از دم نسلشون منقرض میشه:biggrin1:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
halo . fable عمرا:sick:
اما گیرز 2 رو امید داشتیم و داریم هنوز چون صحبتاشون هم در مورد گیرز هم در مورد همین آلن دو پهلو هستش یعنی شده بعد 2 سال بازم امید هست بیاد
=======
خب به هر حال گفتن نمیاد تو این حرفی نیست حرف تو اینه که گفتن ببینیم چی میشه....
========
بعد این pc نما چیه؟شما بهتره شوک نما و جعبه برقی نما بازی در نیاری الکی الکی کل راه بندازی با این حرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر