توسعه دهنده ی mass effect3 بر روی Wii U : Wii U یک ماشین قدرتمند و با استعداد است

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
mass-effect-3-wii-u-box.jpg

همه ی ما می دانیم که Wii U یک کنسول خیلی قدرتمند است . این کنسول دارای چند هسته و گرافیک مدرن و 2 گیگابایت حافظه است
اما تمام این مشخصات بر روی کاغذ است . اما تمام این مشخصات زمانی مشخص می شود که توسعه دهندگان از آن بهره می گیرند
Straight Right کسی که بازی ME3 بر روی کنسول Wii U پورت می کند می گوید

این کنسول یک کنسول قدرتمند و دارای استعداد است
Tom Crago مدیر عامل شرکت Straight Right در مصاحبه ی اخیر خود گفت:
ما از کارکردن با کنسول WiiU واقعاً لذت بردیم .این کنسول بسیار قدرتمند و با استعداد است و نیازی به کد در آن نیست
این کنسول از نظر معماری بسیار ساده است و به بازی سازان واقعا کمک می کند که بازی های تجاری خود را به راحتی بسازند
وی نیز افزود که ME3 به خاطر وجود گیم پد بسیار سریعتر اجرا خواهد شد همچنین وی تایید کرد که بازی به صورت native بر روی 720P اجرا خواهد شد و کنسول آن را به 1080P تغییر داده و Upscale می کند .

ME3 مخصوص Wii U در 18 نوامبر به عنوان لانچ تایتل این کنسول منتشر خواهد شد

منبع

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نینتندو میتونست جای اینکه اینقدر سرمایگذاری کنه روی سازنده ها که بی اس تحویل ملت بدن.
یک کم روی کنسولش یارانه میداد یک کم قویتر با قیمت کمتر، مشکل حل بود :D.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
نینتندو میتونست جای اینکه اینقدر سرمایگذاری کنه روی سازنده ها که بی اس تحویل ملت بدن.
یک کم روی کنسولش یارانه میداد یک کم قویتر با قیمت کمتر، مشکل حل بود :D.
این کنسول قوی هست اما پردازشش به خاطر گیم پد تقسیم شده
اگر گیم پد نبود تمام بازی هاش 1080p به صورت native بودن
اما الان عشقق به همون گیم پدشه

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دیگه از کینکت سریع تر عمرا بشه خداییش تجربه کنید میفهمید البته باید درست تلفظ کنید ولی خداییش من خودم تموم کردم با کیکنت دقیق دقیق هست بازم میگم باید درست تلفظ بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر