تهیه‌کننده ‌Silent Hill کونامی را ترک کرد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,474
نام
مهدی

dubfkvlne5ffx6jyov1d.jpgTomm Hulett جز تهیه‌کنندگان خوب konami است و در پروژه‌های Contra 4, Rocket Knight و آخریم عنوان Silent Hill یعنی Silent Hill: Book of Memories نقش داشته است. او پس از 6 سال همکاری با Konami این شرکت را به مقصد WayForward Technologies ترک کرد حال پست او در این استدیو کارگردانی است.
Hulett نقش مهمی در کار توسعه Silent Hill Book of Memories داشته است او یکی از طرفداران بزرگ Silent Hill است و همیشه بعد از نابودی Team Silent مورد انتقاد قرار ‌می‌گرفته است طوری که او را یک تهیه‌کننده بزرگ در این کمپانی نمی‌دانستند. او در توسعه Silent Hill Downpour و Castlevania نقش داشته است همچنین سابقه حضور در Atlus را دارد و در سری بازی‌های Shin Megami Tensei نیز نقش داشته است.
Book of Memories یک عنوان جذاب بود ولی از ریشه‌های این سری یعنی ترس فاصله زیادی داشت طوری که واکنش‌های زیادی را از سوی طرفداران در پی داشت و این سری را به سمت آلمان‌های RPG سوق می‌داد به همراه آن Silent Hill HD Collection و Silent Hill Downpour عرضه شدند که سال بعدی را برای سری Silent Hill رقم زدند. هنوز علت ترک این کمپانی توسط Tomm Hulett ذکر نشده است. Konami در این اواخر بازاریابی خوب نداشته است و تعدادی بازی ضعیف نیز عرضه کرده است طوری که از سری Silent Hill و دگیر عنواین خود استفاده تجاری می‌کند و خشم بسیاری از طرفداران را برانگیخته است.

 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر