تكنيك هاي FIFA11

به نظر شما اين تايپك مفيد واقع شده يا نه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    82

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
سلام به همه ي دوستان.
اين تايپك صرفا جهت كمك در FIFA11 نوشته شده پس خواهشا با يكديگر سر اين كه PES بهتر ـه يا FIFA دعوا نكنيد.
هر كس فني بلد اين جا بنويسه تا ديگران نيز بهره برده باشند:d
با تشكر:x

• Like
Reactions: pedramstalker

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
تاپیک خوبیه ولی باید Secretهاش رو بگیم نه چیزهایی که تو خود Controller Help و فیلم های آموزشی مثل همین فیننس شات هست!

یکی بود تو لایو باهاش بازی میکردم از 4تا کرنر 3تاش رو مستقیمآ تو گل کرد(مثل مارادونا!) یعنی کاتی میداد که میرفت تو گل! کسی میدونه چیکار میکرد؟!!! من این شکلی شدم !:o

اگه کسی تمام شرطهای از 40یاردی فری کیک گل کردن رو پیدا کنه هم هنر کرده!:d

اون اولی رو بهم بگین ممنون میشم چون پیر شدم اما نفهمیدم چیکار کرد! یه جایزه پیش من داره!

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
تاپیک خوبیه ولی باید Secretهاش رو بگیم نه چیزهایی که تو خود Controller Help و فیلم های آموزشی مثل همین فیننس شات هست!

یکی بود تو لایو باهاش بازی میکردم از 4تا کرنر 3تاش رو مستقیمآ تو گل کرد(مثل مارادونا!) یعنی کاتی میداد که میرفت تو گل! کسی میدونه چیکار میکرد؟!!! من این شکلی شدم !:o

اگه کسی تمام شرطهای از 40یاردی فری کیک گل کردن رو پیدا کنه هم هنر کرده!:d

اون اولی رو بهم بگین ممنون میشم چون پیر شدم اما نفهمیدم چیکار کرد! یه جایزه پیش من داره!
ببين اگه كرنر از سمت راست باشه بازيكن بايد چپ پا باشه و بلعكس يعني طوري كه بشه كات درون پا داد و براي اين كار شما جهت رو به مخالف دروازه ببر سپس سريع جهت رو روبه دروازه ببر و دكمه سانتر رو تا 3/4 درجه كه پر ميشه بگير، توپ كات پيدا ميكنه و ممكنه گل بشه!:d
منم چندتا گل اينجوري زدم كه البته يكم دشواره !

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
ممنون از شما ولي اگه ميشه يه چند تا هم براي Pc بگيد.
مثلا:
1.براي يه پا دو پا تند تند دكمه چپ / راست رو بزنيد.
2.براي لايي زدن بريد جلو طرف حدود 1 متر مونده بود برسيد بهش يه تك D بزنيد. (البته بايد موقعيتش رو داشته باشيد.)

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
به نظر من اسم تاپیم رو بزاریم " تکنیک های Fifa 11 " بهتره.چون کلمه فن بین بچه ها به معنی طرفدار جا افتاده.دیگه هر طور خودتون صلاح میدونین;)
توی بازی وایسین LT رو بگیرین در همون حالت ایستاده RS رو فشار بدین.توپ رو بین دو تا پا میگیره میپره:d

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
LT + RB تو هرجا از بازي كه باشيد رو پايي ميزنه !

به نظر من اسم تاپیم رو بزاریم " تکنیک های Fifa 11 " بهتره.چون کلمه فن بین بچه ها به معنی طرفدار جا افتاده.دیگه هر طور خودتون صلاح میدونین;)
توی بازی وایسین LT رو بگیرین در همون حالت ایستاده RS رو فشار بدین.توپ رو بین دو تا پا میگیره میپره:d

نميدونين براي كامپيوتر كدوم دكمه هاست؟:-/

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
من 1 سوال داشتم
من با بازیکن هایی مثله ronaldo یا mesi به سختی میتونم sklill move و تکینک اجرا کنم حالا اصلا میشه با بازیکن هایه ضعیف تر هم این کار ها رو کرد؟

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
كاملا موافقم من هم بار اول كه ميخواستم بيام تو تاپيك همين اشتباه رو كردم.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
نميدونين براي كامپيوتر كدوم دكمه هاست؟:-/
configkeyboard.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر