تغییرات عمده در Square Enix: ساخت یک پروژه‌ی AAA از سری Hitman

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
hitman1.jpg

شرکت Square Enix یکی از ناشران بزرگ صنعت بازی، اخیراً تغییرات عمده‌ای را در پست‌هایش بوجود آورده است.
مدیر عامل Square Enix آمریکا و اروپا یعنی آقای Phil Rogers در این‌باره می‌گوید: "ما تمام تمرکز خود را روی بازی‌های بزرگ گذاشته‌ایم و هدف اصلی ما تجربه‌ی یک ارائه‌ی بی‌نظیر برای هواداران می‌باشد. همان‌طور که بازی‌های ما در قالب‌های مختلف ساخته می‌شود، ما می‌خواهیم آن‌ها را سریع‌تر و با کیفیت‌تر از گذشته ارائه دهیم. بنابراین تغییراتی در پست و مقام‌های این شرکت بوجود آمده است که بدین شرح است."
از تغییرات انجام شده می‌توان به رئیس سابق Crystal Dynamics یعنی آقای Darrell Gallagher اشاره کرد که در حال حاضر او رئیس عملیات‌های Square Enix در آمریکای شمالی و اروپا مشغول به فعالیت است.
تهیه‌کننده بازی Deus Ex: Human Revelation آقای David Anfossi رئیس Eidos Montreal شده‌اند. ایشان به طور مستقیم روی عنوان Thief و دو بازی معرفی نشده نظارت خواهند کرد.
کارگردان محصولات IO Interactive آقای Hannes Seifert در حال حاضر مدیر عامل این شرکت شده‌اند و روی یک عنوان AAA از سری Hitman تمرکز کرده‌اند که در مراحل اولیه‌ی تولید می‌باشد.
این کمپانی اعلام کرد که شعبه‌ی Montreal این شرکت، تمرکز خود را روی بازی‌های موبایل و تبلت خواهد گذاشت. آقای
Patrick Naud که مسئولیت این بخش را بر عهده دارند، قصد دارد با عرضه عنوانی مرتبط با Hitman، کار خود را شروع کند.

منبع

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اسکوئر این نسل به نظر من فوق العاده عمل کرد؛که البته منظورم استودیو های غربیش هست.حتی همین آخر نسلی هم ول کن نیست و قراره Murdered رو عرضه بکنه که بشدت بازی ساختار شکن و نوآورانه ای میزنه.یکی از کمپانی هاییِ که بشدت منتظر عملکردش در نسل بعد هستم.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
مدیر عامل Square Enix آمریکا و اروپا یعنی آقای Phil Rogers در این‌باره می‌گوید: "ما تمام تمرکز خود را روی بازی‌های بزرگ گذاشته‌ایم

http://forum.bazicenter.com/thread78607/

در طی یک سری تغییرات مدیریتی در کمپانی بازیسازی Square Enix ، این مدیر جدید اعلام کرد که هدفشان را از ساخت بازی های AAA به ساخت بازی هایی برای سیستم عامل های موبایل تغییر خواهند داد .

الان چی شد بالاخره AAA می سازید یا نمی سازید؟ :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
تو شعبه های غربی اسکوار تغییرات مدیرتی حاصل شده
gallagher کارگردان استدیو کریستال داینامیک با حفظ شغلش مدیر استدیو ها در آمریکا و اروپا هم میشه
خبر قبلی گفته بود بعضی از این تغییرات باعث تغییر تمرکز استدیو ها از بازی های AAA به تبلتی و موبایلی میشه:
Some of these moves will result in a focus shift from AAA games to mobile -- specifically tablets. Square Enix Montreal will be focusing on mobile games.
این خبر میگهHannes Seifert رییس استدیو IO داره روی پروژه بعدی hitman کار میکنه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
منظور از AAA چي هس ؟

بازی های AAA اون دسته از بازی ها هستن که بودجه ساختشون زیاده و از کیفیت خیلی بالایی هم برخورداند و اصولا هم توسط استدیو های بزرگ تولید میشن.

هرچند امروزه دیگه اکثر بازی های AAA فقط بودجه ـشون بالاست و خبری از کیفیت نیست.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
اقا تو رو خدا بسازید هیتمن واقعا قشنگ بطوری که منی که بزور 2 بار یه سری رو بازی میکنم با تمام وجود یبار دیگه بازی رو روی درجه اخر سختی تموم کردم(بماند که جونم در اومد)ولی واقعا لذت بخش بود

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
نسخه جدید هیتمن واقعا ضعیف بود در برابر نسخه های قبلی مخصوصا از نظر موسیقی و صداگذاری
یادش بخیر نسخه های قبلی چقدر حماسی و جالب بودن

تو هیتمن 1 و 2 یه سکوت جالب و عجیبی وجود داشت که جذابیت بازی رو بیشتر میکرد

من هنوز صدای اون سکوت نسخه های 1 و 2 تو گوشمه :d

نمیدونم چرا صداهایی که تو محیط هیتمن 1 و 2 وجود داشت انقدر جذاب بود

کسی دیگه هم زمان بازی کردن هیتمن 1 و 2 این حس رو داشت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر