تغییراتی که در resistance 3 شاهد خواهید بود.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
بازماندگان در سرتاسر شهر
برخلاف نسخه قبل در این شماره شما تنها نیستید و بازماندگان زیادی در سطح شهر پابه پای شما خواهند جنگید.

هوش مصنوعی ارتقایافته و غیر قابل پیش بینی
اگر دقت کرده باشبد در نسخه قبل وقنی از چکپوینتی بازی را ادامه میدادید دشمنان در هر حال واکنشهای یکسانی نشان میدادند اما اینبار با توجه به حملات شما موضع خواهند گرفت.

اسنایپرهای نامریی
در این شماره شیمرها گویی شنل نامریی هلگاست را قرض کرده اند و به استقبال شما خواهند آمد در ویدیویی از گیمپلی یکی از سازندگان بازی بارها از آنها شکست خورد البته نگران نباشید نشانه گیر لیزری شما را در یافتن آنها یاری خواهد کرد.

تک مسیر نبودن بازی
این بار شما مجبور به عبور از یک راه خاص برای رسیدن به مقصد نیسنید و مختارید راه خود را خود برگزینید.

حذف بخش co op و تمرکز بر بخش چند نفره
سازندگان تصمیم گرفتند با صرف وقت co op برای مولتی پلیر به اوضاع نا به سامان آن سر و سامانی بخشند .(اگر یادتان باشد در نسخه 2 بدون زیر ساختهای لازم 64 نفر در یک نقشه به بازی میپرداختند) و طبق گفته شان تفاوت جناحهای آدمها و شیمرها در چند نفره به ظاهرشان محدود نخواهد شد.

داینامیک طبیعی و ارتقا یافته
سازندگان قول دادند محیط در این نسخه پویاتر باشد و شاهد گردبادهای مهیب.زیبا و طبیعی خواهیم بود.

داستان
بنابر اظهارات داستان سرای بازی بازی بر خلاف دیگر علمی تخیلی ها (احتمالا منظورش کیلزون و هیلو بوده) که داستان پیچیده ای دارند داستان ساده ای خواهد داشت و در عین حال از جزییات نیز بی بهره نخواهد بود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی 1up.com

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ما آخر نفهمیدیم کایمرا همون شیمراست که اینجا نوشتین یا موجود جدیدیه!
من 2ش رو بازی کردم لامصب خیلی باحال بود خدا کنه اینم به باحالی اون بشه.

H O S S E I N

کاربر سایت
Dec 8, 2008
112
نام
H O S S E I N
هوش مصنوعی ارتقایافته و غیر قابل پیش بینی
اگر دقت کرده باشبد در نسخه قبل وقنی از چکپوینتی بازی را ادامه میدادید دشمنان در هر حال واکنشهای یکسانی نشان میدادند اما اینبار با توجه به حملات شما موضع خواهند گرفت.

این قضیه امیدوار کننده است . نسخه سوم رو بیشتر برای من دوست داشتنی می کنه .
تو نسخه دوم اعصابم از این قضیه که دشمن ها فقط به کاراکتر اصلی حمله می کردن خورد شره بود .
یارای خودی نقش ماست رو داشتن . :|

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
این قضیه امیدوار کننده است . نسخه سوم رو بیشتر برای من دوست داشتنی می کنه .
تو نسخه دوم اعصابم از این قضیه که دشمن ها فقط به کاراکتر اصلی حمله می کردن خورد شره بود .
یارای خودی نقش ماست رو داشتن . :|

در این حد هم نبود اما تایید میشه
نکته ای که رو اعصاب بود یارای اینوری رو اگه هواشون رو نداشتی تو ۳ ثانیه نیست و نابود میشدن
و باز تنها میموندی
ولی این چیزی که من تو تریلر ها دیدم خیلی بهتر شده

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
با این اوصاف میتونه رقیب سرسختی برا Rage باشه;;) یه پوینت مثبت نسبت به Rage که داره تاریخ عرضه بازیه که تا موقع انتشار Rage میتونه خوب فروش کنه:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر