تصاویر Batman: Arkham Knight

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
27653101059308594174.jpg

ناشر: Warner Bros
سازنده: Rocksteady Studios
سبک: Action - Adventure
پلتفرم: PS4,XBOX One,PC
تاریخ انتشار: October 14, 2014

: Releases in March 4, 2014

اولین تصاویر بازی :
: Releases in March 5, 2014

عکس های اسکن شده مجله ی گیم اینفورمر :

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
خب کیلر جون اون که concept art هارلی کوئین اونم که عکس اسم فقط عکس چیه بازی هستش

گر صبر کنی ز قوره ...:d
دارم ادیت میکنم پست رو ...

- - -ویرایش - - -

چرا توی این عکس همش فکر میکنم اونی که سمت چپ رو ماشین ایستاده Bane ـه با قیافه فیلم Dark knight rises :|
آپلود عکس » مشاهده تصویر » 531514764d69a.jpg
اخ زدی صاف تو خال :d این اینجا چیکار میکنه :| ؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یعنی اگر برای نسل هشتم توی همین سال۲.۱۴ بیاد یکی از اولین بازیهایی که میفهمونن اقا پاشو برو ۱۶۰۰ پول بده :|
توی این تصویر هم که ظاهرا بین و دارو دسته اش هستن . فقط نمیدونم با وجود هارلی یعنی اینکه بازم جوکر وجود داره ؟
39419021964200918241.jpg

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
تنها تصویری که من با دیدنش خیلی خوش حال شدم این بود:

00180000959796779968.jpg

این عکس که میدونین کدوم batsuit رو داره نشون میده؟ :D

فقط دوستان این ریدلر چرا این شکلیه؟؟ :D

- - -ویرایش - - -

دوستان قبل از معرفی بازی یه پوستر که توش لوگوی ارکهام نایت بود لیک شد رو یادتونه؟؟ ببینین کجا ازش استفاده کردند! :D

batman-arkham-knight.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اوه اوه! چه جزییاتی داره لباس بت من.رسما اولین بازی انریل انجین 4 معرفی شد.مشخصه که مراحل بازی مخصوص بت مبیل طراحی شده فقط امیدوارم که حس رانندگی توش در عین فانتزی بودن سنگینی و ابهتش حفظ بشه.شات ها واقعا خیره کنندس

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
اوه اوه! چه جزییاتی داره لباس بت من.رسما اولین بازی انریل انجین 4 معرفی شد.مشخصه که مراحل بازی مخصوص بت مبیل طراحی شده فقط امیدوارم که حس رانندگی توش در عین فانتزی بودن سنگینی و ابهتش حفظ بشه.شات ها واقعا خیره کنندس
نه باو بازی با همون UE3 ساخته میشه احتمالا WB نسخه چهارم رو واسه نسخه بعد میزاره که دیگه آرکام نیست!
الانم خیلی از بازی ها با 4 در حال ساختن از جمله:
Daylight - Ground Branch - Eden Star و 20-30 تا بازیه دیگه!

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
نه باو بازی با همون UE3 ساخته میشه احتمالا WB نسخه چهارم رو واسه نسخه بعد میزاره که دیگه آرکام نیست!
الانم خیلی از بازی ها با 4 در حال ساختن از جمله:
Daylight - Ground Branch - Eden Star و 20-30 تا بازیه دیگه!

بازی با شماره 3 میسازن چون قراردادشون با اپیک جوری بوده سر ساخت این قسمت هنوز اون قرارداد داشتن برا همین موتور این ولی فیزیک apex فقط برا موتور انریل انجین 4 هستشا 3 ندارش اخه

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
با UE4 نمیسازن چون به احتمال قوی توسعه زیادی فعلا نداره و امتحانشو کامل پس نداده . منم بودم ریسک نمیکردم در حال حاضر .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
با UE4 نمیسازن چون به احتمال قوی توسعه زیادی فعلا نداره و امتحانشو کامل پس نداده . منم بودم ریسک نمیکردم در حال حاضر .
آره!
شک ندارم UE4 ـو واسه نسخه بعدی که دیگه Arkham نیست نگه داشتن! ومیخوان Series Finale رو با همین 3 بدن!
والا UE3 اصلا کم و کاستی نداره! Origins گرافیکش فوق العاده بود! فیزیکش فوق العاده بود! همه نظر تکمیل بود اینم که توی عکسا دیدیم خیلی از اون بهتر اصلا نیازی به UE4 واقعا نیست!

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
آره!
شک ندارم UE4 ـو واسه نسخه بعدی که دیگه Arkham نیست نگه داشتن! ومیخوان Series Finale رو با همین 3 بدن!
والا UE3 اصلا کم و کاستی نداره! Origins گرافیکش فوق العاده بود! فیزیکش فوق العاده بود! همه نظر تکمیل بود اینم که توی عکسا دیدیم خیلی از اون بهتر اصلا نیازی به UE4 واقعا نیست!

اوریجینز واقعا عالی بود تو گرافیک مطمعنم اینم همینطور میشه از گرافیک هم گرافیک عالی داره هم به خوبی رو سیستما بهینه شده به خصوص که گفتن با نسخه بهینه شده که خودشونم اپدیت کردن موتور دیی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر