تصاویر و تریلر جدیدی از بازی کره ای Project Eve منتشر شد

IMANOKA

کاربر سایت
توسعه دهنده کره ای Shift Up's تصاویر جدید و یک نبرد باس فایت را برای نشان دادن گرافیک بازی جدیدشان منتشر کرد.

مشاهده تریلر مبارزه با باس فایت

بازی AAA تک نفره Project Eve یک بازی اکشن ماجراجویی و هک اند اسلش می باشد که در تاریخی نا معلوم برای XSX و PS5 و Windows منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:
اقا خوشمون اومد :D کلا بازی های این سبکی انگار زیاد نیس (یا من ندیدم) ولی بنظرم بهترینشون Devil May Cry هس
اینم خوب بود درکل. به قیافه ناز دختره نمیومد اینقدر خشن باشه =))
انحصاری کنسولیه؟

• Like
Reactions: IMANOKA
اینطور که توی تریلر مشخص بود بازی در زمینه تکون خوردن اندام های بدن انسان، حرفای جدید واسه گفتن داره:D
اقا خوشمون اومد :D کلا بازی های این سبکی انگار زیاد نیس (یا من ندیدم) ولی بنظرم بهترینشون Devil May Cry هس
انحصاری کنسولیه؟
بازی کره ای هست یه درصد فکر کن واسه PC نیاد( اکثرا PC Gamer هستن) تو گوگل سرچ زدم دیدم تو پلتفرم هاش ویندوز هم هست خیالت راحت

انحصاری کنسولیه؟
عاشق فیزیک بدنش شدم انصافا عالی بود:wow: ... حتی بنظرم بهتر از DoA بود:Crying1:...
برا pc هم میاد و انحصاری نیست

اینطور که توی تریلر مشخص بود بازی در زمینه تکون خوردن اندام های بدن انسان، حرفای جدید واسه گفتن داره:D

بازی کره ای هست یه درصد فکر کن واسه PC نیاد( اکثرا PC Gamer هستن) تو گوگل سرچ زدم دیدم تو پلتفرم هاش ویندوز هم هست خیالت راحت
پس خیالمون راحت شد :D
من چرا به این موضوع مهم تکون خوردن اشاره نکردم آخه =)) ی چیزی مثل DOA هس :D

اینطور که معلومه تکون خوردن اعضای بدن واسه خیلی ها حرفهایی واسه گفتن داره البته بعد از رلیس ????

بییشتر شبیه mmo های شلوغ پلوغ و بی در پیکرشونه فقط گرافیک میبرن بالا شخصیت های با جزییات بالا دریغ از ذره ای ارزش در بازی و گیم پلی باید بیاد من چشمم اب نمیخوره

توی این بازی آرایشگاه هم هست که بری موهات رو کوتاه کنی؟ اگه نه که واقعا سردرد میگیرم موقع مبارزه، موهات اینور و اونور بره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or