تصاویر مفهومی جدیدی از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
استودیو Naughty Dog به‌تازگی تصاویر هنری جدیدی را از بازی The Last of Us Part 2 منتشر کرده که نگاهی به محیط‌ها و جهان بازی می‌اندازند.

The-Last-of-Us-Part-2-concept-art.jpg

پس از نمایش حدودا 20‌ دقیقه‌ای The Last of Us Part 2 در جریان برنامه State of Play، ناتی داگ طبق روال چند هفته اخیر ویدئویی را از پشت صحنه روند توسعه بازی مورد انتظار خود پخش کرد که در آن تصاویر هنری جدیدی دیده می‌شد. اغلب این کانسپت آرت‌ها، شخصیت اصلی داستان یعنی الی همراه با اسب خود در دنیای پسا آخرالزمانی لست آو آس را نشان میدهند؛ دنیایی ویران‌شده اما همچنان زیبا:

از آنجایی که بخش بزرگی از بازی در سیاتل جریان دارد، اعضای استودیوی ناتی داگ به‌منظور انجام مطالعه و تحقیقات سفرهای زیادی را به این شهر انجام داده‌اند. به گفته آقای جان سووینی (کارگردان هنری بازی) اعضای تیم ناتی داگ در سفرهای خود تصاویر بسیاری را برای رفرنس ثبت و همچنین از مناطق بسیاری دیدن کرده‌اند. سازندگان قصد داشتند با انجام اینکار، دید دقیق‌تری از سیاتل داشته‌باشند و بدین صورت بتوانند بازیکنان را تا حد ممکن در جهان بازی غرق کنند.

کانسپت آرت‌های منتشر شده، بخشی از آرت بوک رسمی بازی است که سه روز قبل از عرضه بازی یعنی روز 16 جون، تحت نام The Art of The Last of Us Part 2 منتشر می‌شود.

Continue reading...

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
?
صفحه مورد نظر یافت نشد 404 : (

متاسفیم! صفحه’یافت نشد.

به نظر می رسه’ موضوعی که شما به دنبال آن هستید’ پیدا نمی شود. شاید جستجو کمک کند.

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
?
صفحه مورد نظر یافت نشد 404 : (

متاسفیم! صفحه’یافت نشد.

به نظر می رسه’ موضوعی که شما به دنبال آن هستید’ پیدا نمی شود. شاید جستجو کمک کند.
انتقال پست از سایت اصلی روی فروم بعضی وقتا دچار مشکل میشه. :D ضمن عرض پوزش، چند لحظه دیگه حلش میکنم.

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کلن همیشه همشو تو تاپیک بزارین دعاتون میکنیم
خیر از جوونیت ببینی :D
همیشه میذاریم!:D یه نکته ای رو بگم، کسی متن رو قطعه قطعه نمیکنه موقع پست گذاشتن که فقط نصفش بیاد رو فروم. منتهی مشکل همونطور که گفتم موقع انتقال از سایت به فروم پیش میاد که من سعی میکنم توی سریع ترین زمان ممکن ادیتش کنم تا درست شه. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر