تصاویر بازی Ninja Gaiden 3

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
سبک گرافیکی بازی تغییری نکرده حداقل تو این عکسا که اینجوریه امیدوارم گرافیکش نسبت به نسخه ی قبلی حداقل از نظر تکنیکی پیشرفت کرده باشه چون یکش تو زمان خودش یکی از بهترینا بود ولی دوش نه گیم پلیشم با اینکه تو نسخه ی اول حسابی بازارو تکون داد ولی دوش عملا پیشرفتی رو نداشت به هر حال اگه مثل یکش که رو ایکس باکس اولیه اومد باشه میتونه حتی لقب goty رو هم دریافت کنه

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سبک گرافیکی بازی تغییری نکرده حداقل تو این عکسا که اینجوریه امیدوارم گرافیکش نسبت به نسخه ی قبلی حداقل از نظر تکنیکی پیشرفت کرده باشه چون یکش تو زمان خودش یکی از بهترینا بود ولی دوش نه گیم پلیشم با اینکه تو نسخه ی اول حسابی بازارو تکون داد ولی دوش عملا پیشرفتی رو نداشت به هر حال اگه مثل یکش که رو ایکس باکس اولیه اومد باشه میتونه حتی لقب goty رو هم دریافت کنه
به نظر من که کلا گیم پلی شماره ی 2 مشکلی نداشت! فقط دوربین بعضی جاها رو اعصاب میرفت مخصوصا جاهایی که باید چند بار میپریدی تا خودتو به یه جا برسونی یا مثلا راهروهای تنگ و باریک! به جز این سرعت گیم پلیش فوق العاده بود به نظرم! همون ایرادات دوربینو بر طرف کنن و به بقیه ی جاهاش دست نزنن هم راضیم!:d
............
من که خودم سرعت و خشونت شماره ی 2 رو بیشتر میپسندم نسبت به شماره ی 1 !

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من که خودم سرعت و خشونت شماره ی 2 رو بیشتر میپسندم نسبت به شماره ی 1 !
من باب Level Design شماره 2 فاجعه بود! هرچند شماره اول هم داستان خیلی خوبی ندشت ، اما عملا 2 ، اگر داستان نداشت بهتر بود!!!خدا کنه یه داستان درست درمون (متوسط) با یه گیم پلی درگیر کننده مثل شماره اولش بدن بهمون + اکشنی که عمق داشته باشه ...

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
من باب Level Design شماره 2 فاجعه بود! هرچند شماره اول هم داستان خیلی خوبی ندشت ، اما عملا 2 ، اگر داستان نداشت بهتر بود!!!خدا کنه یه داستان درست درمون (متوسط) با یه گیم پلی درگیر کننده مثل شماره اولش بدن بهمون + اکشنی که عمق داشته باشه ...
اینکه گفتم به بقیه ی جاهاش دست نزنن منظورم گیم پلی بود:d!(به جز مشکلات دوربین!)
وگرنه همونطور که خودت گفتی شماره ی 2 عملا اصلا داستان نداشت! باز 100 رحمت به شماره ی 1 که داستانش یه کم ادمو جذب میکرد! من که شماره ی 2 رو فقط به خاطر اکشن فوق العادش بازی میکردم نه اینکه به خاطر اینکه مثلا ببینم جلوتر چی میشه یا فلان!
در کل به نظر من گیم پلی شماره ی 2 خیلی بهتره از 1 .

• Like
Reactions: BROXIGAR

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
بین دیگه بچه ها به درجه ای از فراست رسیدند که از چندتا اسکن به گرافیک و حتی عمق اکشن هم پی می برند:d (شوخی بود)
گرافیکش که حتمآ پیشرفت خواهد داشت ولی من بعید می دونم بازی که دیگه ایتاگاکی توش نقش نداره از همه مهمتر تکمو ناشرش هست برای ارتقا موتور گرافیکی خرج چندانی صورت گرفته باشه و مثل NG B یکی از بهترین های زمان خودش باشه من ازش انتظاری درحد بازی های 2009دارم اما مهمترین چیزی که اذیت میکرد باس فایت های تکراری بود که امیدوارم بهتر شده باشه داستانش هم که با توجه به اینکه هر دفعه تیم نینجا در موردش حرف می زنه یعنی بیشترین تمرکزشون روی داستان هست عنوان مهم بعدی هم خونین بودنش خوشبختانه به میزان لازم شایدم بیشتر در بازی وجود داره مورد بعدی و مهمترین مورد هم گیم پلیش هست که E3همه چیز رو مشخص میکنه که باید منتظر بازی بود یا نه!(البته شایدم نکنه:d و فقط آنمسک رو نشون بدن)

به نکته ی خوبی اشاره کردی!
آره مخصوصآ وقتی رو منتور یا مستر نینجا میری باید دستت رو بذاری زیر چونه هر ده دقیقه یک بار از خواب بیدار شی و به طور شانسی مربع و مثلث یا X,Yرو بزنی از بس که سوت و کوره مخصوصآ چپتر 10 NGIIبود انگار که باید با الیزابت می جنگیدی خیلی سوت و کور بود!!!=))
لطفآ برای کوبیدن یک بازی چیزی بگید که حداقل خودتون یک بار دیده باشید.:|

میخوای بدونی چند نفر با اون حرفای من موافقن؟=))

اینو ببین :
i366731_ninja.jpg

i366732_ninja2.jpg

/:)

این بازی متنفر زیاد داره شما زیاد به درستی حرفی که زدی مطمئن نباش! البته اون استیل از پشت و طرز راه رفتن ممکنه تا حدودی به سلیقه ی افراد بر گرده ولی این که محیط های بازی سوت و کوره چرتی بیش نیست.
بعد شما همه ی شماره ها بردی زیر سوال ولی مطمئنم هر 5تا کاربری که گذاشتی این بازی رو از SigmaIIیا حداکثر از IIمی شناسن.

Last edited by a moderator:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
فعلا واسه تصمیم گیری زوده این عکسا هم همش پر خونه چیز زیادی نمیشه فهمید:d گیم پلی شماره دومش خیلی زود تکراری میشد اصلا چیز خاصی نداشت شماره دوم.ولی به به نسخه سومش امید دارم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
به نظر من که همه شماره هاش مسخره بود

فضاهاش اینقدر خلوت و سوت و کور بود که ادم خوابش میگرفت
دشمن هاشم مسخره
طرز راه رفتنشم مثل این بجه ابی ها بود
استیلش از پشت هم که....

وحید ! baw این چیه میگی آخه
یکی از سخت ترینو حرفه ای ترین بازیا رو زیر سوال بردی نگو پسر
میخوای بدونی چند نفر با اون حرفای من موافقن؟=))

اینو ببین :

i366732_ninja2.jpg
i366731_ninja.jpg
اینم زود ویرایش هر کی ببینه سریع میفهمه امتیازا واقعیه یا کشک!
تفاوت زمان و ... :d

البته وحید حق داری تو احتمالا سیگما رو بازی کردی که یکی از فاکتور های اصلی و عامل ایجاد هیجان یعنی خون کلا ... !!! نبود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر