تصاویر بازی مبارزه در خلیج عدن - نسخه شبکه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
سلام !

32438075938777844824.jpg

تصاویری از نسخه شبکه بازی مبارزه در خلیج عدن که توسط استودیو آمیتیس در دست ساخت است. این نسخه مخصوص حالت مولتی پلیر بوده و در حال حاضر برای بازی به صورت LAN آماده می شود و حالت آنلاین نیز در آینده اضافه خواهد شد.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
خوب الان مایی که همون موقع اومدن گرفتیم چیه؟
لن میخوایم چکار. مولتی بگذارید . بکس بازی سنتر بریزیم توش فن های سونی یه طرف فن مایکرو یه طرف خین و خین ریزی را بندازیم.:d:p

• Like
Reactions: hadadi500

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
وقتی اومد بعدش گفتن cs حرامه (کماکان که الانم بعضی مسابقات cs رو ممنوع کردن به N دلیل بی ربط) و تمام پورت های cs و استیم رو بستن اون موقع ذوق مرگ می شید وقتی "مبارزه در خلیج عدن - آنلاین" بازی می کنید

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
من سینگلشو بازی کردم.خداییش گیم پلی خوبی داشت.کلا یه سر و گردن بالاتر از بقیه بازی های ایرانی بود.امیدوارم مولتیش هم خوب باشه

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خوب الان مایی که همون موقع اومدن گرفتیم چیه؟
لن میخوایم چکار. مولتی بگذارید . بکس بازی سنتر بریزیم توش فن های سونی یه طرف فن مایکرو یه طرف خین و خین ریزی را بندازیم.:d:p

من یکی از بی بازی ـی بمیرم هم دست به بازی ساخت ایران نمی زنم.
دلیلشم غیر از اینکه بازی ها رو برای مقاصد خودشون می سازن اینه که اصلا نمی دونن بازی چی هست و این کاره نیستن.
هر موقع تونستن بفهمن بازی رو چطور می شه ساخت و کپی برداری نکنن اونوقت شاید نظرم عوض شد.

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
بتای بخش Multiplayer رو بازی کرده بودم چند ماه پیش و چندین مشکل بزرگ داشت که آزار دهنده‌ترینش Respawn بد بود. فکر کنم اون زمان هیچ قاعده‌ای وجود نداشت که کجا Respawn بشی. اگر نصف مشکلاتش هم حل شده باشه، برای قدم اول قابل تحمله.

من یکی از بی بازی ـی بمیرم هم دست به بازی ساخت ایران نمی زنم.
دلیلشم غیر از اینکه بازی ها رو برای مقاصد خودشون می سازن اینه که اصلا نمی دونن بازی چی هست و این کاره نیستن.
هر موقع تونستن بفهمن بازی رو چطور می شه ساخت و کپی برداری نکنن اونوقت شاید نظرم عوض شد.

برای مقاصد کی باید بسازن؟ مقاصد الهی آیا؟ بازی سفارشی همینه. خلیج عدن سفارش ارتش بوده و یک تیم با بودجه بسیار کمی اون رو ساخته، کما اینکه این تیم علاوه بر اینکه همشون گیمر هستند و اطلاعات بالایی از حالت صنعتی بازی‌های ویدئویی دارند، می‌دونند چطور باید با 70-80 میلیون پول چنین چیزی رو در عرض 1 سال بسازند. حتی موسیقی‌های بازی هم فکر کنم بدونید توسط کی ساخته شده و در مجموع کلا چرا انقدر بازی مورد توجه قرار گرفته. به جرات می‌تونم بگم تیم آمیتیس حرفه‌ای ترین و با سوادترین تیم بازی‌سازی ایرانی هست اما محدودیت‌های خودشون رو دارند. از مالی گرفته تا فرهنگی و اخلاقی که نمیشه تو این کشور اون رو حل کرد.
بحث زیر سوال بردن سیاست‌های فرهنگی یه کشور با زیر سوال بردن 10-20 تا آدم با استعداد که مثل خودتون عاشق بازی کردن هستند و توانایی ساختن بازی دارند خیلی فرق داره.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
برای مقاصد کی باید بسازن؟ مقاصد الهی آیا؟ بازی سفارشی همینه. خلیج عدن سفارش ارتش بوده و یک تیم با بودجه بسیار کمی اون رو ساخته، کما اینکه این تیم علاوه بر اینکه همشون گیمر هستند و اطلاعات بالایی از حالت صنعتی بازی‌های ویدئویی دارند، می‌دونند چطور باید با 70-80 میلیون پول چنین چیزی رو در عرض 1 سال بسازند. حتی موسیقی‌های بازی هم فکر کنم بدونید توسط کی ساخته شده و در مجموع کلا چرا انقدر بازی مورد توجه قرار گرفته. به جرات می‌تونم بگم تیم آمیتیس حرفه‌ای ترین و با سوادترین تیم بازی‌سازی ایرانی هست اما محدودیت‌های خودشون رو دارند. از مالی گرفته تا فرهنگی و اخلاقی که نمیشه تو این کشور اون رو حل کرد.
بحث زیر سوال بردن سیاست‌های فرهنگی یه کشور با زیر سوال بردن 10-20 تا آدم با استعداد که مثل خودتون عاشق بازی کردن هستند و توانایی ساختن بازی دارند خیلی فرق داره.

من در مورد این بازی اطلاع ندارم ولی از بازی های پرطرفداری مثل لطف علی خان زند، شمشیر نادر و گرشاسپ با خریدن نسخه اریجشون حمایت کردم. (یادم نمی ره لطف علی خان رو کی چند سال پیش 5 تومن همون روز عرضه اش خریدم) ولی خب چی بودن؟
گیم پلی اولی و دومی از پایه تعطیل بود، داستان هم نمی دونم چطور ربط پیدا کرده بود به دفاع مقدس! (البته از طریق شماره های قبلی سری به اصطلاح کوئست اف پرشیا) باز گرشاسپ بهتر بود ولی در حد یه بازی دست چندم خارجی. سیستم مورد نیاز هر سه تاشونم بماند چه چیز عجیب غریبی بود و چه مشکلات افت فریمی داشتن...
با حرفایی که زدید اگه هنوز PC گیمر بودم از این بازیم حمایت می کردم ما که بخیل نیستیم ولی یه چیزایی دیدیم که ناامید شدیم.
خدا پشت و پناه تمام کسایی که از جون و دل و از سر عشق تو هر زمینه ای برای پیشرفت این کشور مایه می ذارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر