تشکیل یک تیم برای رقابت با تیم های کشورهای دیگه

من یه پیشنهاد داشتم ...
الان دیگه تابستون شده و اکثر مدارس و دانشگاهها چه ایران چه خارج از ایران تعطیل شدن و الان
دوره کرکری هاست ...
از برو بچ این سایت اگه کسی اهل بازی های Fps انلاین هستند بیان یه تیم درست و حسابی
تشکیل بدیم برای کل کل با کشورهای دیگه که الان عجیب خوراکه ...
ضمنآ هر کی میتونه و پایه هست و وسط کار ول نمی کنه بیاد .
اگه تعداد نفرات هم زیاد شد چند دست بین خودمون دست گرمی مسابقه میذاریم بهترین ها میرن
واسه کل !
اگرم کسی پایه نبود شمارو به خیر ما رو به سلامت ...
ضمنآ چیت میتم دورشو اساسی خط بکشین چون جلوی تیمهای دیگه مایه ابروریزیه !
در مورد پیشوند یا پسوند ای.دی اعضای تیم هم بعدآ تصمیم می گیریم ..
فعلآ

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
فکر خوبیه ولی حداقل باید یه اینترنت Adsl یا Wiresless داشته باشیم وگرنه با Dial-up اصلا نمیشه ! حالا در کل اگه شد من فقط تو CS 1.6 هستم ! ;)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من یه پیشنهاد داشتم ...
الان دیگه تابستون شده و اکثر مدارس و دانشگاهها چه ایران چه خارج از ایران تعطیل شدن و الان
دوره کرکری هاست ...
از برو بچ این سایت اگه کسی اهل بازی های Fps انلاین هستند بیان یه تیم درست و حسابی
تشکیل بدیم برای کل کل با کشورهای دیگه که الان عجیب خوراکه ...
ضمنآ هر کی میتونه و پایه هست و وسط کار ول نمی کنه بیاد .
اگه تعداد نفرات هم زیاد شد چند دست بین خودمون دست گرمی مسابقه میذاریم بهترین ها میرن
واسه کل !
اگرم کسی پایه نبود شمارو به خیر ما رو به سلامت ...
ضمنآ چیت میتم دورشو اساسی خط بکشین چون جلوی تیمهای دیگه مایه ابروریزیه !
در مورد پیشوند یا پسوند ای.دی اعضای تیم هم بعدآ تصمیم می گیریم ..
فعلآ
اینترنت های ایران اینقدر داغونه که اصلا به درد بازی کردن با خارج نمیخوره.
تو ایران هم فعلا فقط CS 1.6 کار ساز هست. وارکرافت 3 هم هست ولی من تاحالا آنلاین بازیش نکردم. تو همین CS 1.6 آنلاین تو ایران تیم هایی هستند که حالا حالا ها به گردشون نمیتونی برسی.تقریبا یه 12 تا تیم هستند که فعال هستند تو آنلاین CS 1.6. یکیشون هم تیم خوده منه !
تازه ADSL یکی از رکن های اصلیه تو آنلاین ایران.چون واقعا نامردیه کسی که Dial-up داره بخواد در مقابل یه کسی وایسه که ADSL داره . یه تیم CS هم بخواین بدین یکی از رکن هاش اینه که از یه تیم 5 نفره 3 نفرتون ADSL داشته باشن یا Pingeton پایین باشه و دونفر Dial-up. حالا اگه تعداد کسانی که ADSL دارن بیشتر باشه که چه بهتر.من خودم از ADSL محرومم و واقعا از این مسئله ناراحتم.Wireless هم دارم ولی پینگش اصلا خوب نیست.میشه گفت وقتی خوب میشه تازه میشه مثل Dial up.
ولی این کار رو حتما ادامه بدین.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Death Knight:
اینترنت های ایران اینقدر داغونه که اصلا به درد بازی کردن با خارج نمیخوره.
تو ایران هم فعلا فقط CS 1.6 کار ساز هست. وارکرافت 3 هم هست ولی من تاحالا آنلاین بازیش نکردم. تو همین CS 1.6 آنلاین تو ایران تیم هایی هستند که حالا حالا ها به گردشون نمیتونی برسی.تقریبا یه 12 تا تیم هستند که فعال هستند تو آنلاین CS 1.6. یکیشون هم تیم خوده منه !
تازه ADSL یکی از رکن های اصلیه تو آنلاین ایران.چون واقعا نامردیه کسی که Dial-up داره بخواد در مقابل یه کسی وایسه که ADSL داره . یه تیم CS هم بخواین بدین یکی از رکن هاش اینه که از یه تیم 5 نفره 3 نفرتون ADSL داشته باشن یا Pingeton پایین باشه و دونفر Dial-up. حالا اگه تعداد کسانی که ADSL دارن بیشتر باشه که چه بهتر.من خودم از ADSL محرومم و واقعا از این مسئله ناراحتم.Wireless هم دارم ولی پینگش اصلا خوب نیست.میشه گفت وقتی خوب میشه تازه میشه مثل Dial up.
ولی این کار رو حتما ادامه بدین.
منم مواقفم این کار تو ایران خیلی بدرد نمیخوره مگه فقط همون CS 1.6 رو بازی کنید
من که اصلا CS باز نیستم فقط استراتژیک و pes باز هستم اگه خواستید در خدمتم:cheesygri
fps درست حسابی باشه آره مثلا کوئک 3 باشه من هستم

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132
تو همین CS 1.6 آنلاین تو ایران تیم هایی هستند که حالا حالا ها به گردشون نمیتونی برسی.تقریبا یه 12 تا تیم هستند که فعال هستند تو آنلاین CS 1.6. یکیشون هم تیم خوده منه !
البته جسارت نباشه ها ولی یادمه چهار سال پیش که اومدم ایران اصلآ چیزی بنام گیم نت وجود
نداشت و کسی اصلآ کانتر رو نمی شناخت ( البته کانتر واسه 5,6 سال پیشه)

ما 4 سال پیش با نقشه Arab_street و Assult2k بازی می کردیم بعدشم یک دو سال تا الان
اصلآ طرفش نرفتیم ضمنآ اگه تو ایران 12 تا تیم خوب شما می شناسی تیم هایی از کره و US و
CA و ...هستند که خوراک روز و شبشون کانتر و FPS هست و تعداشون خیلی بیشتر از این حرفهاست ...

فقط محض اطلاع گفتم ;)

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132
الان فکر کنم 3 نفر شده باشیم که سرعت نت نسبتآ خوبی داشته باشیم حالا چند نفر دیگه هم
که اومدنم روی یه سرور چند دست دستگرمی بازی می کنم اگه جواب داد که حله دیگه ...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
البته جسارت نباشه ها ولی یادمه چهار سال پیش که اومدم ایران اصلآ چیزی بنام گیم نت وجود
نداشت و کسی اصلآ کانتر رو نمی شناخت ( البته کانتر واسه 5,6 سال پیشه)

ما 4 سال پیش با نقشه Arab_street و Assult2k بازی می کردیم بعدشم یک دو سال تا الان
اصلآ طرفش نرفتیم ضمنآ اگه تو ایران 12 تا تیم خوب شما می شناسی تیم هایی از کره و US و
CA و ...هستند که خوراک روز و شبشون کانتر و FPS هست و تعداشون خیلی بیشتر از این حرفهاست ...

فقط محض اطلاع گفتم
شما مثل اینکه منظور منو اصلا متوجه نشدی !
من خطابم به شما نبود کلا گفتم.مگه یه Clan به یه بازیکن بستگی داره؟! در ضمن من نسبت به سطح بچه های همینجا گفتم. اونم میدونم که تو کشورهای دیگه خدای این کاران. این دیگه گفتن نداره کسی که آنلاین کاره 100% اینارو میدونه.اینم بگم که این تیمهایی که من گفتم به گرده اون تیم های خارجی هم نمیرسن.
کانتر یه 6 سالی هست که تو ایرانه. ولی اون موقع خیلی کم میشناختن این بازی رو.
اینم اگه باور نداری که تو آنلاین ایران تیمهای خوبی هستند میتونی بری تو اون سرورهایی که بهت گفتم ببینی.از ما گفتم بود. ولی در پایان بازم بگم این تیم هایی که من میگم در مقابل تیم های خوب خارجی هیچی نیستن ولی در سطح ایران خوبن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر