تریلر جدید LA Noire ؛ این 5 ـشنبه !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
LA-Noire.jpg

درود ؛ راک استار تایید کرد که 5ـشنبه این هفته تریلر جدیدی از بازی L A NOIRE را پس از 4 سال منتشر میکند ...
این عنوان که توسط استودیو استرالیایی Team Bondi که رئیس آن Brendan McNamara خالق The Getaway میباشد ، درحال ساخت میباشد ...
LAN ابتدا عنوان انحصاری PS3 بود ، اما بعدها مشخص شد که برای X360 نیز ، رلیز خواهد شد ...
منبع

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
خیلی خوش حال شدم! به نظرم این بازی Mafia 2 واقعی هست! امیدوارم هر چه زودتر مراحل ساخت این بازی تموم شه...
راک استار شاهکار خود را تقدیم خواهد کرد!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اگه اون تریلر 4 سال پیشو دیده باشین حتما" دچار بیماری Dropped-jawness شدین !
بعید میدونم به نصف کیفیت اون هم بتونن برسن ... !

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
تا این تایتل رو خوندم رفتم فیس بوک تا براتون لینک فیسبوک ـش رو هم که بگذارم با نهایت تعجب به این صفحه برخوردم !

این صفحه

نمیدونم چرا فیسبوک حذفش کرد !:-/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
امیدوارم بازیه فوق العاده ای بشه که مطمئنم میشه چون سابقه rockstarدر ساخت بازی کاملا درخشانه.فقط خدا کنه مثل gtaیه داستان خیابونی که صرفا در جهت پیشبرد گیم پلی بود ارائه ندن و داستانی با ژرفای روانی و پیچش و تعلیق دراماتیک تحویل بدن که خاطره ای ماندگار برامون باشه.

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
امیدوارم بازیه فوق العاده ای بشه که مطمئنم میشه چون سابقه rockstarدر ساخت بازی کاملا درخشانه.فقط خدا کنه مثل gtaیه داستان خیابونی که صرفا در جهت پیشبرد گیم پلی بود ارائه ندن و داستانی با ژرفای روانی و پیچش و تعلیق دراماتیک تحویل بدن که خاطره ای ماندگار برامون باشه.
البته اخرین شماره gta یعنی 4 این حرف شما رو کاملا در مورد داستان رد می کنه.

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
اماده باشین که یه غولی دیگه داره میاد که همه رو ناکار کنه>:d<
من red dead رو به عنوان بهترین بازی میدونم داستانش منو دگرگون کرد واقعا بازی عالی بود برعکس بازی GTA IV که از همه نظر عالی بود جزء داستان .
بیصبرانه منتظریم ببینیم که این غول بازی ساز دوباره میتونه توی صنعت گیم رو متحول کنه؟

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
دوستان گرامی داستان GTA IV مشکلی داشت ؟!
25%20Not%20guilty.png

خیلی از سایتها داستان این بازی رو تو اون سال حتی از mgs4 بهتر دونستن.
شوخی شوخی ، با متال گیر هم شوخی ؟!

آخرین ویرایش:

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
من red dead رو به عنوان بهترین بازی میدونم داستانش منو دگرگون کرد واقعا بازی عالی بود برعکس بازی GTA IV که از همه نظر عالی بود جزء داستان .
داستان این بازی و دیالوگهاش که تو دنیای بازی نظیر نداره .
خیلی از سایتها داستان این بازی رو تو اون سال حتی از mgs4 بهتر دونستن.
شاید اشکال از شماست تو درک داستان:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر