تريلری از گيم پلی Heavy Rain در جمعه اين هفته !

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سايت 1up خبر داد اين هفته اطلاعات زيادی از داستانHeavy Rain فاش خواهد شد..جزئياتی از داستان بازی و همچنين گيم پلی از بازی در جمعه اين هفته در دسترس قرار خواهد گرفت..همچنين پشت صحنهايی از ساخت بازی ، و 1 2 خبر ويژه نيز جزوه اين خبرها خواهد بود.

heavy-rain-video-game-01.jpg

منبع :http://www.1up.com/do/minisite?cId=3174272

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کم کم داریم به E3نزدیک میشیم و هر کی میخواد خودی نشون بده :biggrin1:
امیدواریم
داستان بازی رو رو نکنه-همون توی کف بودن بهتر از اینه که خبری بشه!!
بهتر گیم پلی رو بطور کامل رونمایی کنه

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
ایول ! این روزا عجب خبر های توپی میشنویم ها! :D
اتفاقا اگه تریلر از گیمپلی رو میگذاشت واسه E3 خیلی بهتر بود.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
من که خیلی مشتاق این بازییم،احساس میکنم با بازیهای دیگه خیلی فرق داره و یه چیز جدید و کاملاً متفاوته.
منتظر تریلر میمونیم.;)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
در اين دوران بي خبري cgreviews.com تريلري از گيم پلي بازي مشاهده كرده كه كمي توضيحات در مورد اون داده كه باز خالي از لطف نيست.

من واقعا نميدونم چي از اين بازي بگم، ولي مي خوام كمي اطلاعات از ديدهام برايتان بازگو كنم.
من اخيرا اين شانس رو داشتم كه تريلري جديد از گيم پلي بازي را مشاهده كنم و مي تونم بگم واقعا شوكه شدم.Heavy rain فوق العاده Dynamic و زنده است ،اين بازي واقعا مغز شما رو منفجر خواهد كرد!!!.
فيزيك ، روايت داستان به صورت Dynamic ، گرافيك خيره كننده و... ، همه نسبت به E3-08 پيشرفت فوق العاده اي داشته.اين بازي فوق العاده است و يكي از نامزدهاي بهترين بازي سال خواهد بود.

منبع

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
عجیبه که سونی دو هفته صبر نکرده توی کنفرانسش نشون بده. البته حتمآ اونجا هم از Heavy Rain چیزای جدیدی میبینیم ولی این طوری تازگیشو از دست میده !

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
عجیبه که سونی دو هفته صبر نکرده توی کنفرانسش نشون بده. البته حتمآ اونجا هم از Heavy Rain چیزای جدیدی میبینیم ولی این طوری تازگیشو از دست میده !
البته این یه جور تبلیغه الان یه چیز کوچولو نشون میده ملت رو مشتاق میکنه بعد سر کنفرانس یه چیز تپل تحویل میده:-"

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
احتمالا یه جوری میخوان نشون بدن که همرو سوق بدن به سمت E3 . :smile:
ا

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
البته این یه جور تبلیغه الان یه چیز کوچولو نشون میده ملت رو مشتاق میکنه بعد سر کنفرانس یه چیز تپل تحویل میده:-"
احتمالا یه جوری میخوان نشون بدن که همرو سوق بدن به سمت E3 . :smile:
احتمالآ هم همین طوره ولی توی صفحه 1UP خیلی براش تدارک دیدن !
Heavy Rain
امروز (19 می) قراره یه طراحی سایه مانند از 4 شخصیت اصلی بازی رو ببینیم.
فردا (20 می) نوشته هایی از David Cage (کارگردان بازی) میخونیم و اینکه چرا ادامه بازی قبلی (Indigo Prophecy) رو نساخته.
پس فردا (21 می) در مورد پروژه های آینده Quantic Dreams چیزهای کمی میفهمیم. به طور شفاف چیزی گفته نمیشه احتمالآ.
روز بعد (22 می) هم که آخرین روز هست , Preview سایـت 1UP رو میخونیم , تریلر in-game جدیدی میبینیم , از داستان بازی چیزهایی میفهمیم و از پشت صحنه بازی هم اطلاعاتی بدست میاریم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

به نظرم سونی امسال انقدر چیز داره نشون بده که اگه از 1 هفته قبل از E3 نشون بده بازم کم نمیاره

HOME FULL
syphon ****** new
MAG 2009
2009 GOD OF WAR III
GT5 2009
TWISTED METAL
Heavy Rain 2009
UNCHARTED 2 2009
MOTORSTORM PSP 2009
FFXIII VERSUS TBA
NINJA GAIDEN SIGMA 2009

حتی شاید بازی های مثل AFRIKA 2009 , TBA L.A. Noire

اگه حتی بخواد سر سری هم ازش بگزن بازم خیلی بازی هستش برای E3 :love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اینم تصویر 4 شخصیت اصلی بازی (البته اگه چیزی ازش فهمیدین به منم بگین :D)

untitledgheaheavy.JPG

تنها چیزی که تقریبآ مشخصه و 1UP هم بهش اشاره کرده اینه که شخصیت بالا سمت چپ میتونه Madison باشه که قبلآ توی اون تریلر معروف دیدیمش.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اینم تصویر 4 شخصیت اصلی بازی (البته اگه چیزی ازش فهمیدین به منم بگین :D)

untitledgheaheavy.JPG

تنها چیزی که تقریبآ مشخصه و 1UP هم بهش اشاره کرده اینه که شخصیت بالا سمت چپ میتونه Madison باشه که قبلآ توی اون تریلر معروف دیدیمش.

اريا جون،

عکس ها باز نميشه ميتونی توی يک جا ديگه بزاری ؟

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر