ترسناک ترین بازی که تا به حال دیده اید.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام به همه بازی خورهای دوس داشتنی.
بچه ها این تاپیک برای اینه که تو هر بازی که سنگ کوپ کردین اینجا بگینش.
خلاصه هر کی هر چی بازی تر سناک کرده خالی کنه اینجا.

هر چه میخواهد دل تنگت بگو

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
doom3
که البته بیشتر جا میخوری :)

alone in the dark که با اینکه زیاد بازیش ترسناک نیست ولی اولاش میترسدم (جوونی ها رو میگم) :D

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
من که از doom خیلی نتر سیدم ولی alone in the dark رو هستم.
ولی خداییش suffering ترسناک تر از همشونه. نه؟؟؟:eek: (البته اگه مثل من تنها تو یه اتاق تاریک بازی کنین).:(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
دووم ترس نداشت فقط اینکه یه دفعه جا میخوری ;)
مثلا همون اول بازی داشتم میرفتم تو یه در یه دفه یکی از هزار چشم ها (خودم اسم روش گزاشتم:cheesygri) پله اهنی رو زد کنار اومد طرفم من همون جا سکته رو زدم بالاخره همون اول بازی بود و اشنا نبودم به بازی :cheesygri

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
دووم ترس نداشت فقط اینکه یه دفعه جا میخوری ;)
مثلا همون اول بازی داشتم میرفتم تو یه در یه دفه یکی از هزار چشم ها (خودم اسم روش گزاشتم:cheesygri) پله اهنی رو زد کنار اومد طرفم من همون جا سکته رو زدم بالاخره همون اول بازی بود و اشنا نبودم به بازی :cheesygri

درسته فقط اولاش اینطوره ولی بعدش اینقدر که از این صحنه ها میبینی دیگه اصلا عین خیالت نیست. طوریه که وقتی یکی میپره جلوت از این که دیگه نمیترسی ضایه میشه.:cheesygri

ولی اگه تاریکیاش نبود دیگه اصلا ترس نداش.;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
:)
اره یارو پرید جلوم گزاشتم سیر منو بزنه بعد دوباره لود کردم
39.gif
55.gif

ولی بازی ترسناک فقط به خطر تاریک بودنش ترسناک شده اگه تاریک نبود که ترسناک نمیشد;)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من کلا زیاد بازی ترسناک بازی نمیکنم. البته منظورم بازی هایی مثل DOOM نیست منظور بازی هایی مثل Silent Hill و Alone in the Dark و ... . ولی تنها بازیی که حس ترس واقعا در وجودم احساس شد بازیه Undying بود. بازیی که برای بار اول بازی کردن صحنه های زیادی داشت که آدم رو هم روی صندلی میخکوب میکرد هم استرسی عجیب وجودتون رو فرا میگرفت.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
در PC همون Doom3 در اوايلش حسابي آدم رو مي ترسوند (چون تازگي داشت). Condemned هم به نظرم چندان ترسناك نبود (مخصوصا اگر بعد از Doom بازي كنيد). اما بازي ترسناك درست و حسابي كه جديدا بازي كردم Call of Cthulhu كه از اول تا آخر ترسناك بود. كلا بازي خيلي مخوفي.
Undying رو هم شنيدم اما هنوز نتونستم جايي پيداش كنم.
اما در زمينه بازي ترسناك فكر مي كنم PS2 خيلي بهتر و كامل تر باشه (هر چند كه خودم ندارم).

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
من از بازی نبوده که بترسم. اما تو evil3 پلی استیشن تو سه تا صحنه هاش چسبیدم به طاق:cheesygri توی دریم کست هم یه بازی بود به نام illbleed اونهم به قول بچه ها صحنه غافلگیری زیاد داشت و باهاش حال میکردم (بعضی شبها خوابش رو میدیدم) و جدیدا هم که از هرچی بازی که درجه m داشته باشه محرومم:(( (امین میدونی که...)

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
ترسناک ترین بازی ای که بازی کردم Re3 بود . اول بازی یه دمو داشت که جیل در رو میشکست که از دست زامبی ها فرار کنه اونجاش دسته رو گذاشته بودم زمین یهو شوک داد منو پسر عموم ...سانسور.... چسبید به گلومون . ترسناک ترین همون 3 تا Re اولی بود رزیدنت اویل 4 یه خورده تخیلی شده بود زیاد ترسناک نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر