تحولات در Starbreeze

Timeless One

Fate of Hellas
مدیر انجمن
Apr 18, 2007
4,809
نام
امیرعلی
Starbreeze استودیویی که با عناوینی مانند The Chronicles of Riddick، The Darkness، Syndicate و ... شناخته میشود مدتیست که با مشکلات زیادی روبرو شده. و تعدادی از اعضای اصلی جدا شده و استودیو Machine Games را به وجود آورده اند که سازنده عنوان های موفق Wolfenstein: The New Order و Wolfenstein II: The New Colossus است.

امروز اعلام شد که Bo Andersson از سمت مدیرعاملی استودیو کنار خواهد رفت تا شرایط برای تغییرات فراهم شود. او از سال 2013 مدیریت را بر عهده داشت تا استودیو را در جهت عنوان های سرویس مانند و آنلاین هدایت کند. موردی که به بازی Payday ختم شد و موفقیتی از نظر مالی برای Starbreeze به حساب می آمد. اما عملکرد ضعییف Overkill's The Walking Dead باعث تخفیف سنگین بازی و تعدیل نیرو در استودیو شد. مواردی که حتی کافی نبود و استودیو را همچنان در شرایط سخت قرار داده. در این شرایط و منظور تغییرات عمده، آقای Mikael Nermark به طور موقت مدیریت را بر عهده خواهد گرفت (او مدیر استودیو در فاصله سال های 2011 تا 2013 بود) تا جانشین رسمی او مشخص شود. رئیس هیئت مدیره، Michael Hjorth:

"در این مرحله ما نیاز داریم تا به سوی عملکرد و رویه جدیدی حرکت کنیم. Mikael Nermark مدیریت این تغییر را با پشتیبانی کامل ما بر عهده خواهد گرفت. او تمام مراحل اجرایی را کنترل خواهد کرد و تمرکز کمپانی را به سمت و سویی جدید هدایت میکند. او در دوره قبلی مدیریت خود بسیار موفق عمل کرده بود و استودیو را از یک اجرا کننده پروژه ها به یک تولید کننده موفق با IP های محکم تبدیل کرده بود."

vrcq_starbreeze-825x510.png

این در شرایطی است که استودیو رسما با دولت سوئد برای تغییرات تماس حاصل کرده و اگر این موارد موفقیت آمیز نباشد در آستانه ورشکستگی قرار خواهد گرفت. بر اساس بیانیه Starbreeze در این مورد اهداف مالی ربع پایانی 2018 ت 2020 دیگر اعتبار نخواهند داشت:

"این تصمیم براساس مشکلات و منابع موجود گرفته شده تا استودیو فرصت کافی برای تغییرات ساختاری و پیدا کردن راه حل مالی طولانی مدت داشته باشد"

با وجود اینکه Overkill تخفیف خورده و تعدیل نیرو صورت گرفته، اما هنوز هم بازی پایین تر از سطح انتظارات جدید هم عمل کرده و استودیو مجبور به تغییرات عمده شده. در فاصله این تماس با دولت و پر کردن فرم های تغییرات، Starbreeze همچنان قادر خواهد بود تا حقوق کارمند و هزینه های روزمره را پرداخت کند، اما کمپانی هایی که تا این لحظه به استودیو سرویس ارائه داده اند، دیگر نمیتوانند انتظار برگشت مالی داشته باشند و منابع اضافی و کمکی به سرویس هایی داده خواهد شد که در روند تغییرات استودیو دخیل باشند. و دلیل این موضوع کمبود پول در ژانویه 2019 است.

Source
 

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
8,892
نام
امیرحسین
تقریبا چیزی از اون core با استعداد استاربریز باقی نمونده که بشه امیدی برای بازی‌هایی مثل دارکنس و ریدیک بهشون داشت. همه رفتن machine games و خب در عوض ما داریم از ولف لذت می‌بریم:D
 

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
8,892
نام
امیرحسین
مایکروسافت بیاد اینارم بخره
این بیچاره‌ها رو ته دیگ‌شونم خوردن قبلا! چیزی گیر اسپنسر نمی‌یاد ازش، برید وضعیت Overkill رو ببنید روی استیم متوجه می‌شید چه زباله‌ای ساختن
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر