تحلیلگر: فروش بیشتر XBOX ONE در پایان سال بر خلاف پیش بینی ها

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
07797065989917828952.jpg

Colin Sebastian تحلیل گر صنعت گیم معتقد است که با وجود بسیاری از پیش بینی های که کنسول PS4 را در آمریکای شمال برتر می دانند ما معتقدیم که XBOX ONE به همون اندازه یا حتی بیشتر در زمان لانچ فروش خواهد کرد..!

این حدس با اطلاعاتی که از لیست eBay به دست اومده تقویت شده که نشان میدهد XBOX ONE حدود 60 درصد از قیمتی 500 دلاری که براش تعیین کردن گران تر هست در حالیکه PS4 که قیمت کمتری را دارد حدود 50 درصد از قیمت 400 دلاری که براش تعیین کردن بیشتر است.

او همچنین اعتقاد دارد هر کدام از کنسولها در سال اول حدود 1.5 تا 2 میلیون در آمریکای شمالی و 2.5 تا 3 میلیون در سراسر دنیا فروش داشته باشن و خرده فروشان را با کمبود موجودی مواجه کند.

منبع

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
بسیاری از پیش بینی های که کنسول PS4 را در آمریکای شمال برتر می دانند

فروش بیشتر XBOX توی آمریکا پیش بینی میخواد؟ البته با این وضع اگه سونی بتونه توی آمریکا بیشتر بفروشه، زدن رکورد PS2 رو میشه حتی براش حدس زد!

مثل این میمونه من بیام پیش بینی کنم سونی تو ژاپن بیشتر میفروشه :)) خوب معلومه بیشتر میفروشه /:)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
فروش بیشتر XBOX توی آمریکا پیش بینی میخواد؟

بعله میخواد!:D درسته تو آمریکا Xbox بخاطر live و سرویس های آنلاینش پشتوانه خوبی پیدا کرده اما به این معنی نیست که سندش به اسم مایکرو خورده! PS4 هم بخاطر قدرتش، هم قیمت و هم سىویس Cloud و PSN جدید شانس زیادی داره که پرفروش تر باشه. ضمن اینکه تحلیل ها هم نشون میده مردم آمریکا خیلی بیشتر تمایل به خرید PS4 دارن تا X1. البته همه چیز در عمل مشخص میشه اما منظور صحبتم این هست که این قبیل جملات که بازار UK و UC ماله X1 هستن چون 360 انجاها یکه تازه اصلا درست نیست چون نه PS4 عین PS3 هست و نه X1 عین X360!! شرایط خیلی فرق کرده!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
جالب شد این که تا دیروز مفتشم گرون بود.

من دارم درمورد بازار آمریکا صحبت میکنم نه تو ایران. تو ایران Cloud و کلیه متعلقاتش دقیقا مفتش هم گرونه. چند نفرتون میتونید مثلا 15 دقیقه از بازی کردنتون رو به صورت 1080 مثلا شیر کنید؟ اگه میتونی که گود فور یو ولی 90٪ گیمرهای ایرانی نمیتونن.

ولی تو آمریکا همه اینا یه نقطه قوته. از پخش مسابقات NHL تا آپلود کردن ویدئو تو YouTube! چه خوشتون بیاد چه نه بازار آمریکا دیگه هیچ انحصاری برای مایکرو نخواهد داشت. تازه این رو هم در مورد Live رو X1 بخونید تا حسابی شاد بشید!:D

Xbox One OS and Xbox Live issues bouncing about as we approach launch |

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
تو این نسل ماکروسافت خیلی با برنامه تر از نسل قبلش باید ظاهر بشه تا بازارشو از دست نده چون سونی تو این نسل واقعا حساب شده جلو اومده و تقریبا تمام نقاط ضعفش رو اعم از قیمت و پیچیدگی سخت افزارش و کلودش رو رفع کرده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
لانچ زیاد مهم نیست اینو بار ها گفتیم نمونه هم زیاد هست
مثلا PS3 تا سال 2009 واقعا ضعیف ظاهر شده بود ولی با عرضه اسلیم و چند بازی تاپ و یک سری سیاست های دیگه توانست خودشو بکشه بالا

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
من دارم درمورد بازار آمریکا صحبت میکنم نه تو ایران. تو ایران Cloud و کلیه متعلقاتش دقیقا مفتش هم گرونه. چند نفرتون میتونید مثلا 15 دقیقه از بازی کردنتون رو به صورت 1080 مثلا شیر کنید؟ اگه میتونی که گود فور یو ولی 90٪ گیمرهای ایرانی نمیتونن.

یادش بخیر یه زمانی میگفتن تو ایران با این اینترنت کی میتونه به لایو وصل شه چه برسه بخواد آنلاین بازی کنه یا بازی arcade دانلود کنه|-)

حالا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر